[quote name='halcia']To te wpisze jak Murka zawiadomi,ze doszły.Przełom luty/marzec cienko ;tylko eloise,Kasia i kasiatatry,ale to jeszcze czas.Z poprzednich nie ma nic nigdy od- silike, Justynna, Iwonka od p.Magdy, kolega Yoko/to nie wiem czy ta wpłate Yoko traktowac osobno,czy jako to?????/nie wpłaciła bonica/tylko raz 20 zł/i nie wpłaciła tej jednorazowej Nanhoo/115zł./Nicol pisała,ze pod koniec m-ca,soema-brakuje 2 wpłat,ale z tego co pamiętam zgłaszała problemy finansowe.[/QUOTE]
Halciu pisalam kiedys ze kolega yoko prosze skasowac, ja bede wplacac ile sie da z kazdego bazarku bede wplacac na ten wybieg zeby bylo jak najwiecej i zeby mu sie zapas uzbieral na przyszlosc.
Teraz z tego tez wplace jak tylko wplyna pieniadze.
Ten filmik jak Karmelka bez zastanowienia wlazla do budy do Loriego jest boski:D:D