[quote name='Basia1968'][B]przeczytajcie proszę tą historię-ja po prostu mam dzień spiep... przez to -cały czas myślę jak odnaleźć kobietę by jej pomóc i by zabrała psiaki[/B]. Napisałam tutaj,bo może znacie kogoś z Gdańska lub okolic,kto być może widział gdzieś te pieski i zna Panią:-(:-(
Oto historia
Takiej
historii pracownicy schroniska dla zwierząt "Promyk" w Gdańsku jeszcze
nie przeżyli. Przed s...chroniskiem zobaczyli przywiązane do płotu dwa
kundelki. Na szyi jednego z nich wisiała kartka z prośbą o wykarmienie
czworonogów.
Urocze
kundelki Misio (8 l.) i Azorek (9 l.) smutnym wzrokiem wpatrują się w
drzwi schroniska dla zwierząt w Gdańsku. Czekają, że może znów zobaczą
swoją panią, ale tajemnicza kobieta o imieniu Zofia już nie wróci.
Zostawiła ukochane zwierzaki przed schroniskiem z dramatyczną kartką na
szyi. "Błagam, wykarmijcie moje pieski, bo ja nie mam pieniędzy. Błagam
pomóżcie" -
W
schronisku zamieszkały w jednym boksie. Przez pierwsze dni nie chciały
jeść ani pić. Tylko smutnym wzrokiem wpatrywały się w stronę drzwi.
Tak jakby miały nadzieję, że ich pani wróci, że zostawiła ich tylko na
chwilę. Na szczęście po kilku dniach kundelki zaczęły jeść i merdać
ogonem. - Tak bardzo się cieszyły jak ktoś na chwilę wchodził do ich
boksu – mówi pracownik schroniska.
Bardzo chcemy im znaleźć nowy dom.
Najlepiej, żeby zamieszkały razem choć to nie warunek.
To takie kochane psy - dodaje.
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs704.snc4/62390_117959681595821_100001453687223_127537_8005702_n.jpg[/IMG]
:-(:-([/QUOTE]
Basiu a czy te psiaki maja watek?