-
Posts
115 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maadzia
-
Ciara ty mi lepiej już nic nie mów. Kurde ten teletubiś to normalnie góruje. A izolatki (niech Ci ryba będzie..) są łaadne. NO! BO W KOŃCU JA WYCINAŁAM! (no dobra. Z malusieńkim wkładem pani Joli i Magdy, Doroty i Ryby.. xD) :P nie no żeby nie było. Wszystkie się napracowałyśmy. Ale i tak uważam, że kwiatek na prawej ścianie w dużej kociarni, of course mojego autorstwa jest najśliczniejszy. no. bez kitu! :P
-
WIERA- mix rhodesian ridgeback - ZNALAZŁA DOM :)
Maadzia replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
niestety.. :( -
A ja nie pojadę łapać psa. Życze powodzenia. ;) kurczę. W schronie robi się tak pięknie! Te fajne kwiatki, jeziora, biedronki! A ile śmiechu xD Szczególnie z tej tęczy i krasnala (o którym nigdy nie słyszałam -.-") na końcu niej. Podobno babcie taki kit wciskają, że krasnale sa na tęczy.. :P No. Fajnie było ogółem :))
-
Ja też mam kilka fotek! ;D Wczoraj przybyła nowa suczka Mała Mi (nie wiem czy fotki już były, bo nie oglądałam tych które Rybciu dodałaś xD). Ogółem psinka jest w paskudnym stanie, ale my zaradzimy :D Na początek ona sama, raczej jeszcze nie ma wątku. : [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1596/sdc12443.jpg[/IMG] No, a teraz wygląd jej pazurów (zastanawiam się czy ona kiedyś wyszła na spacer?): [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5310/sdc12445.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6697/sdc12449.jpg[/IMG] zobaczcie, aż pozawijane. Dobrze, że się w poduszeczkę nie wbiło :/ myślę, że sunia może nawet dziś będzie "zrobiona". Oczywiście nie mieliśmy serca włożyć jej do boksu. Śpi w kociarni. Bardzo grzeczna psinka ;)) i tu Mała Mi z częścią Dorotki :D [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5967/sdc12447.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3064/sdc12446.jpg[/IMG] i to na tyle :D buziaki ; **
-
WIERA- mix rhodesian ridgeback - ZNALAZŁA DOM :)
Maadzia replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kilka fot: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4285/sdc10133v.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8360/sdc10136.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4189/sdc10137.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3042/sdc10138.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6374/sdc10139g.jpg[/IMG] nasza sunia potrafi nieźle skakać xDD: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4646/sdc11434.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7758/sdc11435.jpg[/IMG] zobasczcie na te pieknie złożone nogi! bosko! Na te oczy.. i słodkie uszy :D -
hehe. Wreszcie domek znalazł ^^ Ile można czekać -.-" Z MaŁpką mam nadzieje, że się dogadają.. MaŁpa była bardzo uległa (tak mi się przynajmniej wydaje) względem psów, za to Niko lubił dominować. hm^^ Myślę , że się dogadają :D
-
Kurczę -.-" Właśnie słyszałam,że Okar wrócił :( niedobrze! Może powód jest taki, że one bez siebie nie mogą żyć.. Może jakby były obydwa w jednym domu.. :roll: W takich przypadkach jesteśmy bezsilne.. Co teraz..? No nie wiem, nie wiem.. co się z tym Oskarkiem porobiłooo.. :shake:
-
Posiadam kilka pomieszanych fot :P [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10224.JPG"]<Majlo 1>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10227.JPG"]<Majlo 2>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10301.JPG"]<Majlo 3>[/URL] - pokaz [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10302.JPG"]<Majlo 4>[/URL] - pokaz2 [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10292.JPG"]<Majlo 5>[/URL] - spójrz w me oczy i odpowiedz: Uważasz, że jestem szczęśliwy bez mojego pana..? [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10291.JPG"]<Majlo 6>[/URL] - czasami zastanawiam sie nad sensem zycia.. [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10273.JPG"]<Majlo 7>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10272.JPG"]<Majlo 8>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10271.JPG"]<Majlo 9>[/URL][URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10270.JPG"] <Majlo 10>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10269.JPG"]<Majlo 11>[/URL]
-
Safar- CUDOWNY, duży samiec- nareszcie ma dom, o którym marzył!
Maadzia replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kilka fotek ;) [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10258.JPG"]<photo 1>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10259.JPG"]<photo 2>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10261.JPG"]<photo 3>[/URL][URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10268.JPG"] <photo 4>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10278.JPG"]<photo 5>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10283.JPG"]<photo 6>[/URL] - rozgościł się.. :P [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10286.JPG"]<photo 7>[/URL] - Jakie łoczka.. "Przygarnij mnie!"[URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10284.JPG"] <photo 8>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10285.JPG"]<photo 9>[/URL] [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10293.JPG"]<photo 10>[/URL] - pokaz [URL="http://student.pwsz.elblag.pl/%7Ekubus/Madzia/SDC10226.JPG"]<photo 11>[/URL] -
Nie powiedziałam, iż mi sie nie podoba banerek tylko, że jest tam błąd :P Tylko tyle. Wątpię żeby Niko został wydany do jakiejkolwiek firmy, gdyż i ponieważ on i pilnowanie nie ida raczej w parze, bo za bardzo lubi wszystko co się rusza. No Niko - spadaj z tego schronu! Do domu! Ale to już! Ejj.. a te zdjęcia jak Niko i Grubcio robią kupę są.. eehhmm.. niesmaczne <rzygi>
-
Chyba macie błąd w sygnaturze :P <lol2> pisze sie "młodziutki" a nie "młodziuDki", haha xDD Nie no serio, to Niko0 mógłby sobie już pójść do jakiegoś domu.. nie wiem.. choćby nawet do pilnowania firmy -.-" albo jakiejś chaty fajnej..
-
Tekst jest również na głównym wątku schroniska.. Ale skakały posty i jest gdzieś baaardzo z tyłu :/ Zatem dodam tutaj z nadzieją, że nie skoczy :( Gdy twoje życie to ciągła walka o to co dobre, o dobrą pozycję w hierarchii czy donośny głos.. zaczynasz rozmyślać o tym – dlaczego tu jesteś. Wspomnienia ciężko przychodzą, mgłą zasłaniają teraźniejszość.. Coraz ciężej je przywołać w końcu to już 4 lata.. Nie zawsze udaje się rozpoznać chwile wolnej swawoli.. Z goryczą przypominasz sobie pobyt na ulicy. Walka o schronienie.. Nie chciałaś przyciągać zbyt dużej uwagi.. było Ci dobrze? Wszędzie pustka, no i nie każdy zgubił po drodze chleb. A z czegoś miałaś żyć.. Gdybyś tylko – kochana Bajaderko – była człowiekiem wyżebrałabyś sobie kilka groszy na dobrą bułkę.. Ale Bóg stworzył Cię jako psa. Bezbronnego i małego w tym wielkim, groźnym świecie.. Skazał na walkę o życie. Swoje własne życie.. Znowu szczekanie sąsiadów przerywa Ci wspominanie tych szczenięcych chwil. Nawet z psami potrafisz się dogadać.. koty przecież traktujesz jak powietrze.. Próbujesz oderwać wzrok od ludzi nowo przybyłych. Szczerze się uśmiechają. Jedna pani nawet płacze. Dziecko wyciąga do ciebie rączkę, którą z uczuciem liżesz. Wszyscy tu wiemy, że co jak co, ale dzieci traktujesz jak swoje własne.. Wspomnienia zatem odrzucasz w kąt i wesoło merdasz ogonem.. Ciężko mi to mówić, przykro mi.. Bajaderko Ci państwo niestety przyszli po innego psa.. Ciebie ominęli tylko spojrzeniem i całą uwagę przykuli na tym dorodnym stworzeniu obok.. Oni nie chcą kogoś takiego jak ty. Uważają, że masz około 10 lat, bo na grzbiecie jesteś przesiana siwym włosem.. Siwy włos jest oznaką mądrości, a więc musisz być bardzo inteligentną psiną. Nikt z nas temu nie zaprzeczy. Bez zarzutu podajesz łapkę, reagujesz nawet na niektóre z komend. Jesteś posłuszna, karna. Ale co z tego skoro siwy również oznacza starość? Do tego jesteś zbyt duża (bądź mała..), bo sięgasz powyżej kolana. Marzysz o byle jakim domu, ale najlepiej czułabyś się obok ukochanej osoby. Budę przeżyłaś w schronisku.., ale czy znajdzie się ktoś taki, kto zamiast wysłać Ciebie na podwórko po prostu weźmie do ciepłego łóżka..? Bajaderko masz 5 lat to jeszcze czas, aby marzyć, ale... teraz możesz powrócić tylko do swoich marzeń dotyczących ciepłego kąta i codziennej masy uścisków i buziaków. Marz sobie dalej dopóki ktoś się nad tobą nie ulituje.. Dopóki ktoś nie stwierdzi, że siwy nie oznacza starości, ale mądrość musisz wytrzymać.. Musisz zaprzyjaźnić się z kratami. Kratami, które odcisnęły na sobie piętno twojego bólu, cierpienia, wręcz okrutnej tęsknoty.. Te kraty na których wiele psów przed tobą zostawiło ślad błota czy krwi.. Te kraty które do czasu, aż człowiek nie przejdzie obok Ciebie obojętnie będą twoim ograniczeniem marzeń.. Ograniczeniem miłości.. Za tymi kratami wszczynać się będą bójki. Na tych krata opierać się będą twoje ubrudzone łapki, do nich będzie przylegać twoje ciałko, które domagać się będzie pieszczot.. Przykro mi Bajaderko, że to już 4 lata, a ty musisz znosić brak miłości, a przytłaczająca Cię tęsknota odbija swe piętno na twoim grzbiecie, jako siwe pasma..
-
Tekst dla Bajaderki.. Ewentualne poprawki zgłaszajcie mi na gadu.. 7491912: Gdy twoje życie to ciągła walka o to co dobre, o dobrą pozycję w hierarchii czy donośny głos.. zaczynasz rozmyślać o tym – dlaczego tu jesteś. Wspomnienia ciężko przychodzą, mgłą zasłaniają teraźniejszość.. Coraz ciężej je przywołać w końcu to już 4 lata.. Nie zawsze udaje się rozpoznać chwile wolnej swawoli.. Z goryczą przypominasz sobie pobyt na ulicy. Walka o schronienie.. Nie chciałaś przyciągać zbyt dużej uwagi.. było Ci dobrze? Wszędzie pustka, no i nie każdy zgubił po drodze chleb. A z czegoś miałaś żyć.. Gdybyś tylko – kochana Bajaderko – była człowiekiem wyżebrałabyś sobie kilka groszy na dobrą bułkę.. Ale Bóg stworzył Cię jako psa. Bezbronnego i małego w tym wielkim, groźnym świecie.. Skazał na walkę o życie. Swoje własne życie.. Znowu szczekanie sąsiadów przerywa Ci wspominanie tych szczenięcych chwil. Nawet z psami potrafisz się dogadać.. koty przecież traktujesz jak powietrze.. Próbujesz oderwać wzrok od ludzi nowo przybyłych. Szczerze się uśmiechają. Jedna pani nawet płacze. Dziecko wyciąga do ciebie rączkę, którą z uczuciem liżesz. Wszyscy tu wiemy, że co jak co, ale dzieci traktujesz jak swoje własne.. Wspomnienia zatem odrzucasz w kąt i wesoło merdasz ogonem.. Ciężko mi to mówić, przykro mi.. Bajaderko Ci państwo niestety przyszli po innego psa.. Ciebie ominęli tylko spojrzeniem i całą uwagę przykuli na tym dorodnym stworzeniu obok.. Oni nie chcą kogoś takiego jak ty. Uważają, że masz około 10 lat, bo na grzbiecie jesteś przesiana siwym włosem.. Siwy włos jest oznaką mądrości, a więc musisz być bardzo inteligentną psiną. Nikt z nas temu nie zaprzeczy. Bez zarzutu podajesz łapkę, reagujesz nawet na niektóre z komend. Jesteś posłuszna, karna. Ale co z tego skoro siwy również oznacza starość? Do tego jesteś zbyt duża (bądź mała..), bo sięgasz powyżej kolana. Marzysz o byle jakim domu, ale najlepiej czułabyś się obok ukochanej osoby. Budę przeżyłaś w schronisku.., ale czy znajdzie się ktoś taki, kto zamiast wysłać Ciebie na podwórko po prostu weźmie do ciepłego łóżka..? Bajaderko masz 5 lat to jeszcze czas, aby marzyć, ale... teraz możesz powrócić tylko do swoich marzeń dotyczących ciepłego kąta i codziennej masy uścisków i buziaków. Marz sobie dalej dopóki ktoś się nad tobą nie ulituje.. Dopóki ktoś nie stwierdzi, że siwy nie oznacza starości, ale mądrość musisz wytrzymać.. Musisz zaprzyjaźnić się z kratami. Kratami, które odcisnęły na sobie piętno twojego bólu, cierpienia, wręcz okrutnej tęsknoty.. Te kraty na których wiele psów przed tobą zostawiło ślad błota czy krwi.. Te kraty które do czasu, aż człowiek nie przejdzie obok Ciebie obojętnie będą twoim ograniczeniem marzeń.. Ograniczeniem miłości.. Za tymi kratami wszczynać się będą bójki. Na tych krata opierać się będą twoje ubrudzone łapki, do nich będzie przylegać twoje ciałko, które domagać się będzie pieszczot.. Przykro mi Bajaderko, że to już 4 lata, a ty musisz znosić brak miłości, a przytłaczająca Cię tęsknota odbija swe piętno na twoim grzbiecie, jako siwe pasma.. [RIGHT](M. Komorska) [/RIGHT] [CENTER] *** [/CENTER] Ahh.. koniec :) :diabloti:
-
[quote name='Rybc!a'] Na spacerze była Kelly, Zuza, Rita, Luna, Kopi, Safar, Bajadera, Kama, Burka, Salma, Bułeczka, Skoczek, Pchełka, Meganka, [B]wszystkie małe szczniory , a jest ich 7 . [/B]:)[/quote] Moja droga. Wyszło 5 najmniejszych, 2 więksiejsze (haha xD Moje słownictwo jest bardzo rozwinięte!) i.. uwaga! 3 najwięksiejsze! (Małpa, Insulina i Brunona) ha! I tu Cię mam! A Lejdi była taka cudna.. ah. jak dobrze, że jej nie ma. Akcja: SZUKAMY LINDY rozpoczęta? Bo dawno mnie tu nie było :roll: Właście się robi się, się, się dla Bajadery ten tego się (haha xD) tekst. No. Się.
-
[quote name='Charly']Basta to super:multi:. A szla sama czy w towarzystwie innych psiaków? wygląda na to ze kazda z nas ma już psa, dla którego serce pęka:loveu:[/quote] nie Charly ^^ Jakoś ja jeszcze, albo już nie mam.. Czasami się zastanawiam nad którymś.. ale nie mam pojęcia..! ;) Chyba muszę czytać między wierszami u tych psów! :D W sumie krótko jestem, nie..? A ty Charly masz 2 ulubione..! A nie nawet 3 xDD Dobciu, Niko i Zośka. Trafiłam? :D
-
Widzę Vitko, że zdobyłaś sympatię u Roxi. bardzo dobrze :) Fajnie, że dziś też kilka z nich wysżłona spacerek. ja będę dopiero w piątek. Ewentualnie środa, ale szczerze wątpie ;/ A Roxi ma watek..? Bo ostatnio jakoś tak.. nie patrzam na to xD Kurde zastanawiałam się nad sunią (Roxi), a raczej nad jej nogą. Myślałam, a własciwie dzieliłam myśli, na pozytywne i negatywne strony posiadania tej (niezbyt potrzebnej już..) nogi. Ona potrafi doskonale biegać, nauczyła się na 3 nogach. Ale amputacja byłaby chyba taka.. noo.. yyhh... nie wiem. Taka nie tego. Odrzucam tę możliwość, bo nie wyobrazam sobie jej bez nogi.. Co o tym myślicie? Noga jest wszak nieruchoma.. coś tam słyszałam, że źle zrośnięta, ale pomimo to nadaje uroku.. Myślicie, że ją boli? :( Kochana suniaa..!
-
[quote name='Charly'][U]Dla mnie[/U] temat jest "TAKI" wazny, ze poruszę tę kwestię jutro na miejscu- w schronisku.[/quote] Dla mnie każdy temat jest ważny. Ale akurat ten nie aż TAKI żeby o nim ostro dyskutować i za wszelką cenę bronić swojej racji, bo jak już wcześniej mówiłam ja NIC nie mogę ;). Nie poruszyłam na zebraniu, bo jak opisałam - nawet o nim nie myślałam. Przeniesienie to będzie na pewno nie moja decyzja. To był tylko pomysł i tyle. Możesz poruszyć, nie bronię Ci tego.
-
Temat nie jest az dla mnie TAKI wazny, jaki piszesz. Tylko wydaje mi się, ze suczki w tym boksie sa dominowane. A skoro się o 2 psy zmniejszyło miejsce, to czemu ma to być zły pomysł? nie musisz się tak rozpisywać i na mnie od razu tak napadać. Myślałam, że był on gryziony przez Demona. Teraz go nie ma. Może tu nie chodzi o to gdzie on jest, tylko o to, że jesli jest gdzies z przodu ma lepszy kontakt ze wszystkimi, może dlatego zmieniło się jego zachowanie. Każda sprawa jest dla mnie ważna, a że akurat tu byłam powiedziałam swoje zdanie. Spokojnie. Wiem że ode mnie tyle co NIC zalezy. Ale prawo do wyrażania własnego zdania mam i nikt nie musi sie temu przyporządkowywać. Ale skąd wiesz czy teraz również tam zostanie pogryziony? nie masz pewności. Nikt nie ma pewności. Okeey, nie można wykluczać takiej możliwości, ale brak Demona jak i Batona może wpłynąc na zmianę dominacji w tym boksie.