NatiiMar
Members-
Posts
1960 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NatiiMar
-
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
NatiiMar replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magnesiatko']A to psy... SZCZEKAJĄ??!! :angryy: No proszę... [/quote] Tez nie miałam o tym pojęcia...:angryy: -
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
NatiiMar replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
Hop,hop Bartuś! Po domek!!! -
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
NatiiMar replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
Bartek do góóóóryyy!!!! -
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
NatiiMar replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
Bartek czeka...i szczeka:) -
Czekamy na zdjęcia z niecierpliwością... Pani Tereso,może Pani przesłać je na mojego maila,a ja wkleję na dogo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I ponawiam prośbę o udzielenie informacji gdzie pojechała sunia i jak to się w ogóle stało. Były jakies ogłoszenia?
-
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
NatiiMar replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
Hop,Barteczku do góry. Doooomkuuuu,gdzie jesteś??? -
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Gratuluję podjętej dyzycji:) Jestem pewna,że nie będziesz żałować,a nawet jeśli to i tak szybko Ci złość minie:cool3: Przydały się informacje wysłane w mailu? -
Piękna jest. Młodziutka i ładna,powinna szybko znaleźć dobry domek. Gdzie teraz jest mała?
-
No proszę,Elza ma szczęście:) Koniecznie prosimy o zdjęcia,nawet nie wiem jak mała wyglada... Może pani przesłać je przesłać do mnie na maila,a ja wstawię tutaj: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
[quote name='pietrucha204']taaa mów mi wiola :p[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: -
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
NatiiMar replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
uuu a Bartek tak daleko spadł... Podnosze chłopca! -
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Pietrucha,wydaje mi się,że Ty juz podjęłaś decyzję tylko nas tak trzymasz w napięciu:cool3::lol: Tylko uważaj, bo B. też tak zaczynał:diabloti: -
Ile tych kotów jest Pietrucha? Żeby dac watek na miau.pl musze wiedzieć conajmniej tyle: -ile kotów jest do adopcji -w jakim wieku są koty -ile kotów jest chprych -jakie są inne potrzeby związane z kotami To podstawy. Bez tego wątek szybko umrze,zasady takie same jak na dogo:) Mój kot miał świerzb uszny i bardzo szybko go wyleczyłam. To dosyć bolesne dla zwierzęcia i niezbyt przyjemne,ale przy odrobinie cierpliwości można sobie dac z tym rade. Leczenie coprawda było drogie,ale bardzo skuteczne. Przy okazji Wasylek dostał jakieś leki na odrobaczenie,które go chronią przed świerzbem usznym i innymi paskudami. Leczyłam go u Kuby...:) Nie pamiętam jak lek się nazywał,ale mogę się dowiedzieć jak będzie trzeba. Wiem,że był to daki żółty płyn,który musiałam przez tydzień wstrzykiwac kotu do ucha i trzymać kilka sekund,żeby nie wytrząsnął tego. Wcześniej trzeba było ucho czyścić. Miałam zadanie ułatwione,bo mój kot bardzo szybko pogodził się z losem męzennika i nawet nie protestował za bardzo:) Raz mnie tylko ugryzł... Z takimi półdzikusami będzie gorzej,ale w razie wu służę pomocą...w wolnej chwili oczywiście...
-
No i niech sie obce koty z dala trzymają;) Kiedyś miałam sukę owczarka niem. i trzy koty. Jak jednego z moich kocurów gonił inny obcy kto, to ten zawsze albo wbiegał do psiej budy,albo stawał między łapami Gerszy:) Sprawa była załatwiona. Oczywiście polubownie,kończyło się na płocie lub drzewie:) Podnoszę małego.