NatiiMar
Members-
Posts
1960 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NatiiMar
-
Ostatnio miałam do czynienia z "ajklikiem" ;). Jest bardzo cichutki i źle mi się z nim pracuje. Ale może byc odpowiedni dla psów lekliwych. Warto sprawdzić.
-
To Twoje zycie i to Ty masz być szczęśliwa. Nie mama, nie koledzy i już na pewno nie dogomania. Nie pozwól,żeby ktoś zniszczył Ci marzenia. Ja prawie do tego dopuściła, na szczęście w porę się zorientowałam.
-
Po prostu trzeba robić, to co się lubi i co się czuje i walczyć o marzenia mimo wszystko. Wiem, co mówię;) Loczki, wierzę, że Ci się powiedzie! Ja też zaczynałam od snucia planów i marzeń i tez świat mnie nie rozumiał:) Powodzenia!
-
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Hopamy sobie przed południem -
Rafola, myslę,że nie ma sensu dziewczyny ganic na samym starcie. Skoro czuj,że to właśnie to, to wie co robi. Ja mając 12 lat postanowiłam ,że będę szkoliła psy. A postanowiłam tak, bo nauczyłam moją krnąbrną jamniczkę siad, waruj i zdechł pies ;0 Marzenia spełnione, człowiek szczęśliwy:) Niech spróbuje, jest młoda, ma czas i chęci i przede wszystkim siły. Jeżeli okaże się to błędem, to zrezygnuje i pójdzie na dziennikarstwo. Ale kto nie próbuje, nie odnosi sukcesu. A uczymy się na własnych błędach, więc pozwól jej ten ewentualny błąd zrobić. Trochę tolerancji dla innych;) Pozdrawiam.
-
To moja wrodzona natura analityczno-badawcza, wybacz;) Może odniosłam takie wrażenie, bo przeczytałam jeden artykuł i zaraz po nim ten drugi. I tak mnie się skojarzyło:)
-
Ten koleś po prostu nie ma wiedzy, tylko siłę. Zamiast mózgu używa mięśni. A wiadomo, gdzie kończy się wiedza, tam zaczyna się przemoc. Ja bym mu dziecka na wychowanie nie dała. Jeszcze by mi je zaczął dominować:0
-
Czy zootechnika jest może gdzies w okolicy Opola lub śląska? Czy sa to studia dzienne czy jest tez możliwość zaocznych? Jestem kompletnie zielona w tym temacie,a chciałabym wiedzieć conieco. A no i jeszcze jedno. Maturę zdawałam jakiś czas temu, z biologia nie najlepiej. Jakie trzeba miec wyniki,żeby się dostać? Dziekuję za odpowiedzi.
-
No i myślę,że lepiej bym tego nie ujęła:)
-
W sumie ciężka sprawa z tym "psem po psiemu". No bo tak, z jednej strony faktycznie głupie jest przygniatanie psa kolanem do ziemi i warczenie na niego. Ale z drugiej strony, kiedy przychodzi mi złapac bezdomnego psa na ulicy, to uzywam szeregu znaków uspokajających. Podchodzę bokiem, czasem sie obliżę ostentacyjnie, czasem ziewnę sobie...Więc to wszystko zależy od sytuacji. Jeśli nie musimy, to wobec swojego psa nie stosujmy takich metod. Ale kiedy będzie interwencja i każą mi znó złapać zlęknionego psa, no to będę go tak uspokajać. Tak mi się wydaje....
-
wychudzony Golin mix wyżła W NOWYM DOMu!
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
No to by trzeba było temat zamknąć, albo zmienic tytuł. Pozdrawiam. -
Wszystko fajnie, ale widzę jedna sprzeczność w tych artykułach. To znaczy ja wiem o co chodzi,ale laik może nie zrozumieć. W jednym artykule piszesz,żeby nie sięgać od razu po halter czy kolczatkę jak pies ciągnie. Ok, zgadzam się. Ale już drugim piszesz,że halter może zastąpić kaganiec i mozna w nim ćwiczyć z psem, a w drugim zdaniu poruszasz kwestię linki...Laik może się do tego zastosować, przypiąć linkę do haltera i nie będzie wtedy wesoło...czy tylko ja to tak zrozumiałam? Nie żebym się czepiała, ale ktoś naprawdę może to źle zrozumieć...
-
Hiena kudłaty,młody pieszprzytuliska!!! pilna adopcja!!!
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Hop,hop! Szukamy domu dla Hieny, szefa wszystkich szefów:) -
wychudzony Golin mix wyżła W NOWYM DOMu!
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
A jak sytaucja po dwóch miesiącach? Gilin ma dom czy nadal w hoteliku? -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
NatiiMar replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Podnoszę psiaka. -
Też mocne. Macie jeszcze o tyle łatwiej, że z psami wychodza ludzie. U mnie psy biegają same...i weź tu ćwicz z agresywnym psem akupianie uwagi, jak co chwilę albo kot, albo pies, albo dzieciak na rowerze...
-
Na słowa "mój pies nie gryzie" odpowiadać zawsze 'ale mój tak i to bardzo dotkliwie". Powinno zadziałać.
-
[quote name='pietrucha204']wstępna diagnoza: odleżyny na tylnych łapach, liczne rany na całym ciele, pies oblepiony kałem, wychudzenie, waga: 10 kg !!! !!! zapomniałam o najbardziej jak dla mnie szokującym: pies nie ma kilku zębów u góry i na dole, wygląda to na wybicie:(:(:([/QUOTE] fantastycznie po prostu ;/