właśnie wróciłam ze Wschodniego pogoda pieeeekna , trochę mokro ale można po normalnym gruncie połazić :) pies wybiegany na max :) mam kilka fotek wstawię wieczorkiem, 9 rano to bardzo przyzwoita pora :eviltong: szczególnie ze dziś sobota i jak wychodziłam z parku było tyle aut ze parkingu brakło - jakieś psiejskie zgrupowanie również już zwierało szyki , ale nie dogomaniackie- same molosy. [B]w poniedziałek też będziemy[/B] , no dobra około 10-tej !!!! kto wpadnie ???