Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. NIE MOŻE TAK BYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczekuję informacji o Ivanku i Fryci , Goś no nie bądż baba jaga !!!!!!!
  2. Nutusiu ........ kochana trzymaj się :-( Oskarku [*]
  3. co ja bedę mówić /pisać - SAMA SŁODYCZ !!!!!!!!!!!!!
  4. [I]Wszystkich zaangażowanych w tę adopcję i wszystkich Iwanowych fanów [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/148472-Historia-węgielka-IWANA-!-Piękny-Owczarek-!-Cudo-już-razem-z-Goś!!-Siubidubi-!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] zapraszam do galerii Frytki i Iwana [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/148472-Historia-węgielka-IWANA-!-Piękny-Owczarek-!-Cudo-już-razem-z-Goś!!-Siubidubi-!/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/148472-Historia-węgielka-IWANA-!-Piękny-Owczarek-!-Cudo-już-razem-z-Goś!!-Siubidubi-!/images/smilies/love.gif[/IMG][/I] [I]...O matko, będę musiała banerek zmienić [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/148472-Historia-węgielka-IWANA-!-Piękny-Owczarek-!-Cudo-już-razem-z-Goś!!-Siubidubi-!/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] ...[/I] :loveu::loveu::loveu::bluepaw:
  5. napisz krociutko jak mineła droga , jak powitanie Ivana z Frycią ?
  6. jesooo doczekałam się :) dobrze że już jesteście na miejscu, Gos masz pełną skrzynkę więc piszę tu , Twoje konto na owczarku już powinno działać , sprawdż :)
  7. jestem Basiu :) no super mordeczka ............... Lakusiu:loveu:
  8. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i49.tinypic.com/34qpjio.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Times New Roman]i doszłyśmy do celu [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] czas się rozstać po 5 godzinach bieganiny [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] jeszcze mała kosmetyka przed wizyta u cioci[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/n5mwyh.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/1zpp9nt.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i49.tinypic.com/2uzecg2.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/30u6yyc.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]a Bronek po spacerku padł i przez 3 bite godziny nawet nie zmienił pozycji[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://i45.tinypic.com/1zlri8w.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE]
  9. [FONT=Times New Roman][SIZE=4]idziemy dalej kolejny most na którym odbywają się ćwiczenia[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/10xer0m.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]i znów za mostem moczono i szaleństwa[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/veumq9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/2airjg1.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/eu1ter.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i46.tinypic.com/2hrecf4.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  10. [SIZE=3]Gdzie moja mama gdzie ...............[/SIZE]:evil_lol: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/kbdtw4.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://i47.tinypic.com/ruwac9.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/ei40sw.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/zmnmky.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/1414lmt.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/2zhfdxz.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i46.tinypic.com/15dtcfk.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/hx5j45.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/3029c76.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Goś odeszła na moment w niewymowne miejsce, w tym czasie Iwan prawie cioci Ani ręki nie urwał :) ...... nastąpił atak na Toi Tojkę [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/160sz7t.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/2nw1zc8.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]i tu już sensowny odpoczynek[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/ehjdyo.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]zdróweczko dogomaniaczek[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i49.tinypic.com/9fmu7q.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]Iwan zapatrzony w Goś :) [/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i49.tinypic.com/30vp5wg.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i46.tinypic.com/2m4rjw9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/11rd4zr.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/16is56h.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/2por2v9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Times New Roman]maszerujemy dalej [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/24pbew2.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/6gapp3.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/29ure2x.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/35l9t80.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i49.tinypic.com/n6qirr.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/2heap9y.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i46.tinypic.com/2ed7h1s.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/2vjagxv.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Times New Roman]wchodzimy w cywilizowane miejsce [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/2wgtzio.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=4]i zaraz potem znów szalejemy schłodzeni w gęstej Odrze[/SIZE] ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://i47.tinypic.com/r10whs.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE]
  16. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]cała trójka głupoli [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/23lkxf4.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/1z70p50.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i45.tinypic.com/14c6slw.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/2jg4f1y.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/2w4z3o7.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/k1vpq9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/14lr4g4.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i46.tinypic.com/2rvxy1h.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/2m2cilx.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]Nasza "modern" cioteczka Goś w osobie własnej .....i pięknej :loveu:[/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i48.tinypic.com/uldgk.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i50.tinypic.com/24qrcqf.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  18. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tytułem wprowadzenia, spacer nasz był bardzo długi [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] wesoły , mokry i niezwyczajnie fantastyczny [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zaczęłyśmy od …..od początku [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Piesy jak tylko się zobaczyły zaczęły niesamowitą gonitwę [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] nie było warków, zazdrości nie było kompletnie żadnych zgrzytów, Bros odrobinę próbował pokazać kto jest większy , ale Iwan przepięknie pokazał że zabawa jest naprawdę dużo ciekawsza i tak oto chłopaki na dobre szalały, a my bez stresu słyszmy obok. [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/15p1zr7.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/20fq7wy.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i47.tinypic.com/2v99ocw.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i46.tinypic.com/30a3zp2.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://i45.tinypic.com/30kyoh3.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE]
  19. w tym tygodniu pracuje z Ksenią Irek, mam nadzieję ze w przyszłym uda nam się z Uru zabrać małą na mega spacer do Wschodniego :)
  20. Ulv - dziś Goś i Iwan i Adaś są już w drodze do domu :) Iwan jedzie po szczeście i stabilizację :) Powiem tylko tyle po naszym spacerku - Iwan, ooopss Ivan ;) jest super psem , który pomimo takiej długiej drogi do nowego domu pozostał psem o świetnej psychice. Jest bardzo karny i za Gos chyba już teraz skoczyłby w przysłowiowy ogień. Tu nie mam żadnych wątpliwości o tym kto będzie w tym związku posiadał władzę , choc nie zostało to głośno wypowiedziane, oni się już porozumiewają bez słów :) sluchajcie to będzie świetna para. Trochę ćwiczeń i będą stanowić jeden mocny Team. EDIT: ciotki mam do wstawienia 60 zdjęć , żadnego nie mogę wyciąć bo po prostu nie mam serca :evil_lol: troche potrwa wstawianie :razz:
  21. kochana po spacerku wyglądam jak wódz wielki Apacz :) i padłam jak pluto , Bros do tej pory śpi , wyszedł jedynie na sik sik :) było FENOMENALNIE :) szkoda że już musicie wracać :( fotki może jutro ;) dziś zdecydowanie nie dam rady .........
  22. [IMG]http://i50.tinypic.com/29wknc.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5zps7c.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/6gvixl.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/ixtjja.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/11vh1rl.jpg[/IMG]
  23. dzisiaj Iwanek miał również dość intensywny dzień :) [IMG]http://i47.tinypic.com/2pzlao7.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/vgiiae.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/xfck7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2d8gnmc.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/amtg07.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...