[quote name='ania z poznania']
W moim banerku "zabierz mnie stąd" można zobaczyć mnóstwo zdjęć z hotelu, podczas lekcji.[/QUOTE]
Ermm niestety nie mozna bo banerek nie chodzi..... Chyba musisz od nowa podlinkowac banerek?
Tola - cokolwiek zdecydujesz, Ty go biedaka wypatrzylas......widzisz go, wiesz jakie imie bedzie mu p[asowac :)
Dobranoc, robie nastepne podejscie do lozka....
Ale widzisz - ja dzwonilam wlasnie do corki powiedziec jej ze ten Rotek na ktorego wlasciciela ona sie napatoczyla bedac na zakupach i ktorego Gosia.Marta twardo wziela do domu i przetrzymala (nawet nie chce pisac o tutejszych Rescue bo rece opadaja) jest juz w nowym domku i ze Nikus byl kofffffffffffffffffffffffffany i przelewy na pare bid ode mnie zrobil (nie znajac mnie zupelnie i wierzac mi na slowo ze kasy wyslalam) a tu mi Mloda wyje przez telefon o tej psinie ktora przejechali.......
Szlag by to trafil....."skrzydla" mi opadly zupelnie.
Anioly czy nie - wejdz na przedostatnia strone Kundelkowej Skarbonki, dola mam strasznego zeby cos takiego przytrafilo sie mojej corce i to dzisiaj, strasznie podle sie czuje :(
Stalej deklaracji nie dam rady - teraz mam troszke finansowego luzu ale od lutego bedzie z lekka gorzej dlatego nie chce sie zobowiazywac bo lubie dotrzymywac slowa.
jak bede cos miala to ozniej tez dorzuce ale chwilowo jednorazowo jak pisalam wyzej 115 zlotych i to 6-go stycznia przez Gosia.Marta