[quote name='Karolina&Lucky']Cześć Klaudia!
Fajnie że Grację masz ze sobą, zawsze to raźniej :)
Ja też jeszcze jakieś 2,5 tyg i koniec nauki do września :multi: :diabloti: Tylko że te 2,5 tyg będzie baardzo ciężkie. Poprawianie ocen itd... :roll:[/QUOTE]
jezu normalnie się zaczynam z Wami stresować :nerwy: