Witam :)
Yoko w nowej fryzurce również pięknie wygląda! U nas też był ten problem z szelkami - włosy zawsze były poplątane... raz nawet rozczesać nie mogłam...
A wogóle to się nad obrożą zastanawiam... czy nie lepsza będzie. Dla Mimi napewno, bo nie wiem jak ona to robi ale uwalnia się z szelek mimo że są ciasno zapięte!