Jump to content
Dogomania

bico

Members
  • Posts

    8774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bico

  1. biedny, biedny Pedrunio:(:(:( może w buzi mu się jakiś ropień zrobił i stąd ten ból i stan zapalny?:( musi dostać leki, może zastrzyki mu podawać a nie tabletki?
  2. wobec tego żywię nadzieję, że u Fajtka nie będzie takich zadym i niejasności, co u Bruna, bo tak na prawdę nigdy nie wiadomo kto właściwie się loguje pod nickiem SdZ_Lublin :roll: tutaj od postu 313...ale cały poniższy wątek jest wielce tajemniczy...niestety:shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184299-Bruno-molosowaty-pi%C4%99kny...-POM%C3%93%C5%BBCIE-!!!!!!/page32[/url]
  3. [quote name='zuzlikowa'] [B]ŁAWĄ MOŚCI SZLACHATA...ZNAJDŹMY WSPANIAŁY DOMEK BELLI...W TE 14 DNI!!!KUPĄ MOŚCIOWIE I MOŚCIANKI!!![/B][/QUOTE] słusznie prawisz Zacna Pani!:D czyli w skrócie - trzymajmy się kupy, bo KUPY nikt nie ruszy!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. o matko, to ja się całej sesji spodziewałam, że Muzzy od razu wstawi, a tu jedno na zachętę - czemu tak?:-(
  5. [quote name='Marinkaa']Jasna sprawa...zapytam po prostu co słychać u Majora ... dalej rozmowa sama się potoczy i zahaczy o interesującą nas sprawę[/QUOTE] koniecznie "pomęcz" Państwa o porządną adresówkę - by Major zawsze ją miał przy sobie...
  6. [quote name='Marinkaa']Witam nocną porą cioteczkę Bico :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] heeelllloooołłlł ciemną nocą:hand::loveu:
  7. Argo lubi towarzystwo pięknych kobitek po prostu:D
  8. [quote name='Marinkaa']Marcelku, jak zwykle tylko Aimez_moi :loveu: do Ciebie zagląda :-([/QUOTE] a właśnie, że nie tylko:eviltong::D:evil_lol:
  9. [quote name='Kalina']Można. Trzeba tylko umieć tak poprowadzic rozmowę żeby nowy opiekun wygadał się ze wszystkiego. Niepostrzeżenie. To lata ciężkiej pracy. I tysiące rozmów przed i poadopcyjnych.[/QUOTE] no to super, że sobie tak sama ze wszystkim świetnie radzisz...tylko jeszcze tytuł wątku zmienić i happy end.
  10. a co se bedzie dziewczyna slonca zalowala!:D:D:D
  11. nie zaden nieudolny, tylko piekny, porzadny banner:klacz::klacz::klacz: Gratulacje bannerkowej wprawy!:loveu::multi:
  12. Takie foty, to miod na serce!!:loveu::multi::loveu: Dziekujemy!:lol:
  13. Co za wiesci! To wielka radosc i ulga:multi::multi::multi: Bo jak sobie przypomne ten Munia wzrok na schroniskowym lancuchu...:shake: A teraz ma swoj wlasny domek!:lol: Powodzenia piesku, badz juz na zawsze szczesliwy, kochany i bezpieczny:loveu:
  14. pare dni temu napisalam do redakcji jeszcze jednej gazety, ale w ogole mi nie odpisuja, totalna olewka:mad::-(:placz::placz:
  15. Powodzenia Majorku w Twoim nowym domku:multi::multi::multi: Juz na zawsze badz tam kochany, szczesliwy i bezpieczny:loveu:
  16. jak można wydawać psa do adopcji bez wizyty przed adopcyjnej???:shake::crazyeye: umowa do złego i tak psa wcale nie ochroni, a opowiadać przez telefon to można cuda na kiju:-?
  17. [quote name='zuzlikowa']...Czy tak obstawiałaś?[/QUOTE] Tak, dokładnie tak właśnie sobie to wyobrażałam i wiedziałam, że tak to się skończy:shiny::shiny::shiny: Boskie widoki na tych fotach!!!:laola:
  18. [quote name='zuzlikowa'] A żeby dzionek miłym akcentem zakończyć...wsawiam focię Emilki...ciktórzy ją znają,wiedzą,że na dwór miała iść...a wylądowała...a co tam-same zobaczcie! [/QUOTE] ja też byłam na 100% pewna takiego zakończenia:D:D Brawo Emilka i jej nowa Pani!:evil_lol:
  19. ale mieliście powrót...!:crazyeye: wersja exclusive:evil_lol::D Ja wierzę, że skoro Bercik nic złego teraz nie sygnalizuje, to czuje się dobrze i wszystko w porządku z nim:loveu: Roma - ściskam:loveu:
  20. [quote name='zuzlikowa'][B]poproszę bico o przelanie kwoty 305zł na konto hoteliku,a p.Andrzej bezpośrednio w hoteliku wpłaci 300zł.[/B] [/QUOTE] to ja czekam na: - numer konta hotelowego i przeleję tam 305 zł. - potwierdzenie od Tarzanki co do wpływu przelanych przez mnie na jej konto 50 zł za transport Franka. powyżej poprawię, że wpłata z Lubartowa to nie z allegro. Nowych wpłat na koto dla Franka dziś nie było.
  21. [quote name='zuzlikowa']...czyli chcesz zobaczyć szczęśliwego Bruna!:cool3:[/QUOTE] ...i tylko to mnie interesuje, bo nie mam nic do powiedzenia na temat tej sprawy...
  22. [quote name='Andzike']Ja też zaglądam w poszukiwaniu wieści... Nie chce pisać, bo nie mam już nic do powiedzenia w tej sprawie, chcę tylko zobaczyć szczęsliwego Bruna...[/QUOTE] zgadzam się powyższym stanowiskiem i postawą mojej przedmówczyni;)
  23. Ogromnie się cieszę z takich pozytywnych wieści o przyszłym domku Majorka!!!:multi::loveu::multi: Nareszcie i jemu się udało!:lol: Marinko, Major jedzie do ds w sobotę?:cool3: I co robicie z tym ogłoszeniem o zaginionym psie?:roll: Psiak bardzo, bardzo do Majora podobny ale chyba to nie Major, Major ma uszy krótkie klapnięte, tamten bardzie sterczące, dłuższe...tak mi się wydaje:oops: Sprawdzacie ten trop? Dzwonicie pod ten numer?
  24. [quote name='Marinkaa'] Oczywiście Fundacja ma takie wymogi, zabiegu nie przeprowadza się tylko i wyłącznie na podstawie przeciwwskazań lekarskich [/QUOTE] bardzo słusznie, że Fundacja ma takie wymogi, bo tak powinno być - kastracja/sterylka przed adopcją:) ale z tego co czytam, raczej odpowiedzialność za kastrację Majora, spadnie na przyszły ewentualny domek i tych Państwa trzeba będzie dopilnować. Może zmobilizuje ich to, że Majorek wtedy będzie mniej drzewka podlewał:evil_lol:
×
×
  • Create New...