[quote name='Czasowa']Czyś ty zwariowała! :crazyeye: Juz raz prosiłam, nie, koniec, ma być szczeniak, i z żadnego schroniska/ przytuliska. :angryy: Niestety, niektórzy rodzice już tak mają.[/quote]
W przytuliskach też jest pełno szczeniaków.
Zazdroszczę Ci, że możesz mieć drugiego psa, od razu wybrałabym bordziaka :lol: