[quote name='Czasowa']D. R. zobaczyć, Ulfa pogłaskać ;)
Forresta, chyba widziałam, ale nie jestem pewna, czy to On, w końcu nie jest jedyny od Cirlinków. Ale w każdym razie nie głaskałam. :placz:
A Fuzi zgubił pamiątkę- kokardkę. :placz::evil_lol:[/quote]
Toś Ty na DCDC nie była? :-o
Masz fotki stawki BC? Ja od razu Forresta rozpoznam :lol:
Poza tym każdy od Ciriline jest inny... Chociażby dajmy na siostrę Forra Blue, której chociażby stoją uszy, a jemu nie.