Alka, Bianka dzięki wielkie :loveu:
[quote name='bianka19']
Pójdź z nią do fryzjera , bo jest już bardzo zarośnięta ;/[/quote]
Wcale nie tak bardzo :) Owszem, może i jest, ale śpieszyć specjalnie się nie muszę. ;) Myślałam, że pójdę tam z prośbą o pożyczenie psa w Kielcach, i przy okazji wytrymuję Mi, ale coraz bardziej wątpię w to, czy tam pojadę :cool1: Zresztą to nic w porównaniu do tego co było przed pierwszym trymowaniem :roll::evil_lol:
Pozdrawiam.