-
Posts
1255 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shaunell
-
[quote name='Westiczka']Wygląda to tak dlatego że już chyba 5 czy 6 raz robił te sztuczki ;/[/QUOTE] No nie jestem tego pewna... Zmotywowany pies, jeśli to lubi, może robić to dużo razy.
-
Ślicznie.:p A wreszcie temu Zeciakowi stoją uszy czy nie? Raz jedno, raz obydwa, raz w ogóle...
-
[quote name='kaskaSz']Hej! Gratuluje wspaniałego listu, który napisaś do PP! No i powodzenia na wystawach :)[/QUOTE] Dzięki :oops: [quote name='bianka19']Czeeść :) Mój Cezar też ostatnio jest bardzo leniwy.. :angryy: Czekamy na foty :eviltong:[/QUOTE] Trochę sobie poczekacie :evil_lol: [quote name='ewelinka_m']:crazyeye::crazyeye: wieki mnie tu nie było...czekam na nowe foty, :razz: w kielcach na wystawie będziesz z Misią?[/QUOTE] Nie, Mi nie biorę ;) Na zdjęcia trochę poczekacie bo imageshack mi świruje, a TinyPic za długo ładuje.
-
[URL]http://img197.imageshack.us/img197/8488/12862915.jpg[/URL] Ta fotencja mnie rozbraja :lol:
-
[quote name='Czasowa']Moze i tak, ale jak ja mam aparat dzielić z bratem, to dziękuję. Żeby On robił normalne foty, ale foci telewizor, nagrywa filmy w telewizji. Nie mam cierpliwości. Jak fota nie wyjdzie aparat ląduje na ziemi :crazyeye: Dlatego wole kupić od razu własny aparat, a lustro, bo żeby kupić następny, rodzice postawili taki warunek- musi się pospuć pierwszy :crazyeye: A ten zostawię do filmów, a rodzice powiedzieli, że jeżeli bedzie nowy, On bez mojej kontroli go nie dotknie :razz:[/QUOTE] Nie marudź, naprawiaj! :razz:
-
Hej! Film cool, ale mało sztuczek i filmiku z MI nadal nie ma :eviltong: Co do aparatu - ja będę mieć na gwiazdkę :p. Zaczęło się od dyskusji w samochodzie kto na MWPR w Kielcach będzie 'rządził' aparatem taty - ja czy Kasia i wreszcie tata obiecał mi go na gwiazdkę!
-
Slalom między nogami i wskakiwanie na nogi właściciela to moje ulubione sztuczki :lol: http://img18.imageshack.us/img18/5596/fisx.png suupeer :loveu:
-
Cuudnaaa frissbowa Zeta :loveu: http://img141.imageshack.us/img141/2046/zetg.png Języczek :eviltong:
-
Jak już pisałam na forum BC cuudnee :loveu:
-
[quote name='ewelinka_m'] ohohohooh, super, to trzymam kciuki, jesli mnie wypatrzysz to śmiało możesz podejść!!! [/QUOTE] Spoko, ale prędzej Ty mnie wypatrzysz (jeśli będziesz oglądać MP) :lol: Gr. młodsza jeśli coś ;)
-
Zdjęcia superowe i z wyjazdu i Spaika :loveu::loveu::loveu: Tak, w Kielcach będę w sobotę debiutować w konkursie Młody Prezenter z westikiem :diabloti:
-
Hania - szalona Młoda Prezenterka <= moja galeria z MP! :D
Shaunell replied to Shaunell's topic in Foto Blogi
Hejka dziękuję :loveu: Na treningu nie byłam :shake: Monika zachorowała. Ale na szczęście za tydzień w środę i jeszcze potem będę miała trening! A i odwiedzajcie tę galerię często :p -
Zresztą jeśli aparat się tak popsuje to nie może ani robić fot ani filmików :razz: A to zrób kilka innych fot np. Fudzia i też zobaczę czy takie są :eviltong:
-
[quote name='Czasowa']Jak przyjedziesz, zobaczysz se sama. :cool3: A po za tym, akurat tak fotki obrobić nie umiem.:placz: Istnieje akcja "Podziel się posiłkiem". Powinna jeszcze istnieć taka jak "Podziel się aparatem" ... ;-([/QUOTE] Ona mi zdecydowanie wygląda na przerobioną w AP :razz: A poza tym co ma oznaczać napis biskupin kiedy się fotkę cytuje?? :diabloti:
-
Super fotki, a błotko było niezłe :razz:
-
A ja coś podejrzewam, że nas oszukujesz z tym popsuciem :diabloti:
-
Umiecie bardzo wiele, ale Idek nie jest zmotywowany. Też kiedyś uważałam, że to są sztuczki, ale on nie robi tego z własnych chęci. Nie merda ogonem, wygląda jakby był wręcz zmuszany. Więcej się nie wypowiadam. Jak chcecie zobaczyć nasze niby sztuczki to wejdźcie tu: [URL]http://www.youtube.com/user/Fifmisiast15[/URL]
-
Witam :diabloti: To tak: nazywam się Hania, mam 11 lat i chcę startować w konkursie Młody Prezenter :D. No i kocham rasę Border Collie. Zgłosiłam się na debiut w Kielcach, boję się... Hehe, ale liczy się dobra zabawa. W tej galerii będę wstawiać zdjęcia z moich 'występów' i ew. przygotowań. Jutro pierwszy 'trening' :evil_lol: 'Trenować' będę u p. Moniki Nowak z hodowli Volpino. Wyniki z różnych 'występów': brak Wstawiłabym fotki, ale nie wiem co :razz:. No dobra, to może wyglądam tak: [IMG]http://i36.tinypic.com/jsegz8.jpg[/IMG] Ja i moja nierodowodowa suńka Mi :lol: No dobra, ustawiona [I]beznadziejnie[/I], ogon w ogóle ściskany, moja głupia mina, ale fotka jest z chyba lipca, a ja wtedy prawie nic nie wiedziałam o MP. Zapoznałam się z nim dopiero po przeczytaniu tematu miesiąca w PP. Muszę się pochwalić, że mój komentarz jest w gazecie :D A tu jeszcze nasze cienie: [IMG]http://i37.tinypic.com/10oqur4.jpg[/IMG] I zapraszam na nowo powstałe forum MP! www. mlodyprezenter. fora. pl [skasować spacje] Jutro może będą fotki z treningu jeśli znajdę aparat :roll: Papa :biggrina:
-
[quote name='immortal'][B]Sobota: [/B] [I]Grupa młodsza:[/I] Biutka - American Staffordshire Bull terrier [I]Grupa starsza:[/I] Kisses - Westie immortal - husky Marchewkowy - briard (ale jeszcze nie wiadomo) Foxowa - Aussie [B]Niedziela:[/B] [I]Grupa młodsza[/I]: ewka122 - chyba nowofunland [I]Grupa starsza[/I]: immortal - chiński grzywacz Marchewkowy - shih tzu shadow9 - seter irlandzki[/QUOTE] Ja się dopisuję do soboty gr. młodszej z westie :D
-
Czekamy :razz:
-
Cześć! :loveu: Dawno nie byłam :razz: Tofik ma super identyfikator, super pismo! Mi też ma ID ale Wasze ładniejsze :eviltong: Na stronce byłam, świetna! Pozdro.
-
[quote name='metaxa']Twój list nie dostał sie przypadkiem do PP ??[/QUOTE] Owszem, dostał się :) [quote name='Cavy']Witamy. :hand: Fajne oglądanie Hałsa widziałam na poprzednich stronach. :evil_lol: U ans to wygląda trochę inaczej. Ja siedzę wygodnie rozłożona, a Tofik wtedy mnie zaczepia i chce się bawić, to ja wtedy wysyłam kogoś na spacer z tym potworem i mam spokój. :lol:[/QUOTE] Hej! :loveu: Hehe :eviltong: Moja Mi coś ostatnio jest leniwa wrrr...
-
[quote name='Westiczka']No 20 min xpp Mam nadzieję że dajesz fotki. Ja tez nie mogę się doczekac obozu. My z Marianem mieszkałyśmy w 19 ale keśli bedzie wolny to mieszkamy w winnym no zalezy ale raczej tak. Ja już dałam foty nowe[/QUOTE] No fotki fotki! :multi:
-
Super zdjęcia nawet nie wiem którą zacytować :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Bzikowa']Co to za obóz agility na którym byliście? :) Trenujecie gdzieś tak ogólnie czy tylko na obozie byliście?[/QUOTE] Mam nadzieję, że się nie wtrącam, ale chcę odpowiedzieć :oops: Ten obóz to "wakacje z psem" ([URL="http://www.zpsemnawakacje.pl"]www.zpsemnawakacje.pl[/URL] ). O ile dobrze wiem, Idek nie trenuje agi ;)