Bardzo mu pasuje ta obroża.
Ja w zbiorach Megi mam rogz'a limitowanego, Rd zielone w kółka i to wszsytko reszty się pozbywam. Mam zamiar kupić obrożę z chustą, planet'a i coś od taks ale nie wiem co zobaczę bo pisała że ma coś nowego ale nie ma fotek.
Kusi mnie żeby coś kupić, ale mogę sobie pozwolić dopiero po świętach bo będę miała kasę od pomarańczowego kompletu, i wydam z tych pieniędzy na chyba taksową obrożę i z trixie, poźniej będę myśleć nad planetem bo jest śliczny i bardzo kusi ... widziałam na bazarku rogzette i bardzo mi się podoba zobaczę może się skuszę chociaż mama mnie z domu wyrzuci XD