-
Posts
2570 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maszaberla
-
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
Maszaberla replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Serdecznie Was przepraszam za offa - tam gdzie Negri wkleja watek rowniez, co sie ostatnio dzieje :shake: Prosze, pomozcie temu biedakowi - ten biedak nie ma nic, bannerka, deklaracji, nic :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-bonus-leczy-rany-czy-doczeka-domku-140075/[/URL] -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Serdecznie Was przepraszam za offa, Ogiego rowniez :oops: Prosze, pomozcie temu biedakowi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-bonus-leczy-rany-czy-doczeka-domku-140075/[/URL] -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Tak całkiem bez czekania to nie, ale mam zarezerwowane u Ani w Brodnicy, miał tam jechać Jurand, ale on ma już "domowe" dzięki Tobie :). Oczywiście, gdyby było coś innego na teraz to byłoby super. Ale i tak narazie nie ma deklaracji na Bonusika. A czy jest dla niego jakaś szansa ?[/quote] U Ani bylby chyba 8-my prawda? Zapisana jestem w innym hoteliku u b.dobrej i znanej osoby - przyznam szczerze ze myslalam o innym piesku (on tez jest w kolejce do Ani) ale jak zobaczylam tego biedaka.... On powinien trafic do hoteliku NATYCHMIAST Chetnie wpisalabym go na to miejsce (5 w kolejce), zaraz napisze tez do Megii1 Ale co z pieniedzmi??? Zbieramy? -
staruszek STAŚ stanął na nogi i dzielnie znalazł domek!
Maszaberla replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Beda zdjecia Staśka? ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Maszaberla replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna X']Ronja czyli Jurand pojedzie do Ciebie do Twojego hoteliku dla psiaków , super :) a gdzie to jest ? I może pomóc znaleźć Tobie w tych okolicach dobrego okulistę weterynarza ?Jak coś to daj znać , mam parę namiarów[/quote] Jedynie dr Garncarz - najepszy z mozliwych Mysle ze moglybyscie zapisac Juranda juz na wizyte bo terminy sa odlegle... :shake: -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jest miejsce w hoteliku. Jeśli zebrałoby się pieniążki mógłby jechać.[/quote] Kolejny biedak :-( A gdzie znalazlas hotelik gdzie jest miejsce bez czekania? :oops: -
A jak jest z miejscami w hotelikach? U Reni????:loveu: Tylko tam jak dym! Z tym ze nie wiem ktore miejsce w jakim hoteliku?
-
[quote name='stonka1125']schronisko jest koło jarocina,w tej chwili psów około 120 na 100 miejsc ,ciagle ich przybywa a to jeszcze nawet sezon nie w pełni:shake:[/quote] To jakas tragedia, myslalam ze tam jest malo psow a tu widze cale stado i na dodatek w takich warunkach:shake:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[B]Miesiecznie:[/B] Agata51 - 10 zl [B]Jednorazowo:[/B] Maszaberla - 30 zl Maks - 50 zl -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']U Ani w Brodnicy byłby 8. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL] Póki co deklaruję 10zł/mies.[/quote] Ja napisalam do bardzo znanej cioteczki;) tam bylby 5-ty ale musimy zebrac deklaracje Agatko dziekujemy :loveu: -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Maszaberla replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']nie "nerwowi", tylko przejęci losem psa i mimo na prawdę skromnych możliwości, pełni chęci by coś wykombinować i pomóc - po to chyba jest zazwyczaj zakładany każdy wątek:cool1:[/quote] Ja tez tak uwazam A poza tym jesli nazywamy to "nerwowoscia" :roll: to ja wole byc nerwowa niz czekac nie wiadomo na co i pozniej nagle zdziwic sie ze miejsce przeszlo kolo nosa :shake: -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Maszaberla replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008'] Jeżeli trzeba poprawdzę ksiegowość [/quote] Negri jesli mozesz - zajmij sie organizacja wydatkow i deklaracji Robisz to perfekcyjnie :p -
Jestem, dziekuje za zaproszenie na watek:loveu: Psiak cudowny ale nie podoba mi sie 1 rzecz i pewnie dlatego ten watek nie skupia na siebie uwagi Mam 2 pytania: - dlaczego w 1 poscie nie ma wpisanych deklaracji kto ile wplaca, ile zadeklarowal miesiecznie, ile jednorazowo? - i najwazniejsze - do jakiego hoteliku idzie, ktore ma miejsce w kolejce, jaka jest cena za dobe? Przeciez trudno jest wplacac w ciemno nie wiedzac tak naprawde za co mamy placic :roll:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][B]Znalazlam miejsce w hoteliku, co prawda w kolejce ale juz w miare blisko !;)[/B][/COLOR][/SIZE] Zbieramy deklaracje ciotki? -
[SIZE=3]Czy moge sie dowiedziec gdzie jest to schronisko i ile jest tam psow?[/SIZE]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Dzialac ciotki dzialac, jestem jak najbardziej za:multi:[/SIZE] Zawsze zjawiam sie tam gdzie Lara potrzebuje pomocy, w koncu zawsze mozemy na siebie liczyc prawda? ;) Ruszamy z deklaracjami, ja juz szukam hoteliku -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='scorpio133']tak tak lasek ten to jest psim laskiem. Kochana Gosiu jak juz napisałas nie ma tam mysliwych a OGI oczywiscie na samym poczatku bedzie chodzil na smyczy:multi:[/quote] Wiedzialam ze cala Piła bedzie pilnowac Ogusia ;) -
[quote name='BajkaB']A ja mam troche smutne wieści.Feluś nam sie pochorował.Ma zapalenie gardła,krtani i temperaturę.Oczywiscie Ania była z nim w klinice u naszych wetów,dostał antybiotyk i przeciwzapalny zastrzyk.Spi teraz bidulek na kanapie,ale oddycha dosc ciezko i bardzo,bardzo sie martwimy.Ania co chwilke mi zdaje relacje. trzymajcie kciuki za malucha.[/quote] Trzymamy kciuki, czy ten biedak musi znowu sie meczyc? :oops:
-
[quote name='aldira']Bardzo dobrze ze pojawiła się szansa na wyciągniecie ze schroniska ślicznej Pati,:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: sadze ze trzeba działać:p:p:p[/quote] Cioteczki tak, musimy szybko dzialac bo miejsce przejdzie nam kolo nosa Tym bardziej ze hotelik jest nowy wiec zaraz sie zleca tlumy Mamy ten komfort ze Megii1 sama zaprosila Pati Na co czekamy tak naprawde? Nie zbieramy deklaracji?????
-
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Maszaberla replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Zawsze można zbierać na prywatne konto ;) Bazarek oczywiście jakiś zrobię :) Postaram się jutro lub pojutrze.[/quote] Alez oczywiscie :multi: Dziewczyny na co my czekamy, dlaczego nie zbieramy deklaracji?? Przeciez miejsce przejdzie nam kolo nosa!