-
Posts
2570 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maszaberla
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Nie bylo mnie tu przeszlo dobe a tu juz tyle sie dzieje - Lara to jednak sie udalo? ;) Pieniadze ode mnie juz masz na koncie:p -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Wow, widze że tutaj wszystko działa mega szybko:) A co z transportem? Jest jakiś plan?[/quote] No wlasnie, jak dziewczyny? Droga daleka... -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Lara wracaj, deklaracje spisuj :mad:;) -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']I żeby już wszystkie formalności były dopełnione - pieniążki z mojego bazarku, zamiast konta Ogiego zasilą skarpetę Kodinki ;)[/quote] Wspaniale :multi: -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Moją wpłatę przeznaczam na Bonusa Pozdrawiam[/quote] Dziekuje Ketuniu:loveu: Bonus BARDZO potrzebuje pieniedzy i wsparcia -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Prosze jeszcze odnotowac [B]jednorazowa wplate[/B] od cioteczki, ktora przelala na moje konto pieniadze dla Znajdka/Kajtka (ktory znalazl dom) i deklaruje przeniesienie naleznosci do skarpetki Bonusika: [B]Ketunia - 50 zl[/B] Jak tylko okaze sie ze hotelik juz czeka - przeleje deklaracje moja i Ketuni, na razie chyba nie ma sensu? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla'][B]I jeszcze ja - jednorazowo 30 zl[/B] (na razie:eviltong:)[/quote] A do tego jednorazowo kwota 90 zl :multi: od cioteczek, ktore przelaly na moje konto pieniadze dla Znajdka/Kajtka (ktory znalazl dom) i deklaruja przeniesienie naleznosci do skarpetki Verterka: Lu Gosiak - 30 zl Iwona213 - 10 zl Leyla - 50 zl [B]Razem: 90 zl[/B] -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']:loveu: Maszaberlo...pieniązki... a może Verter? :oops: chociaż troszkę? :oops: Niech się wypowiedzą ciotki, które wpłacały, najlepiej.[/quote] Mowisz masz, moze nam sie jednak uda w hotelikiem u Magdy :multi: Lu, Iwonka, Leyla - dziekuje w imieniu Verterka:loveu: -
[quote name='zuzlikowa']E tam...Bazyl mądre psie jest i wie,że jak kto tak robi,to zabiera innym pieskom szansę na pomoc! Bo co by było gdyby,ktoś tak wykorzystał jego historię i na tym zarabiał?...On nadal siedziałby w schronisku!:-(...albo i już nie:-(:-(:-( Bazyl nie darmo tak ma na imię,to mądry i rozważny psiak![/quote] Taaaak, piekne imie Nadal trudno mi uwierzyc ze juz nie siedzi w tym ciasnym pudelku z 1 postu :angryy:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][COLOR=red][B]agata51 10zł[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]Leyla 50zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]supergoga 20zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]--------------[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]80zł :loveu:[/COLOR][/B][/quote] I jeszcze ja - jednorazowo 30 zl (na razie:eviltong:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dziękuję!!! :loveu: to zawsze dużo!!! każda 1zł się liczy :loveu: To mamy już 80zł :loveu: P.S. Numer konta to podam jak się uzbiera całość deklaracji..[/quote] Lara to zrob moze zestawienie w poscie kto ile dal i jak to wyszlo razem zeby bylo czytelniej ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Jestem jestem... kurcze, co za okazja!!!! Ciotki, biorę się zaraz intensywnie do rozsyłania zaproszeń!!!! Nie możemy przepuścić takiej okazji!!! Maszaberlo, a do jakiej miejscowości Verter miałby jechać? Trzeba szukać transportu!!! Ewentualne sprawy z zabraniem go ze schronu mogę ja załatwić ;) Proszę, trzymajcie to miejsce dla Vertera!!!![/quote] Pod Warszawa Oczywiscie ze trzymamy ale chcialabym napisac Magdzie jeszcze dzisiaj - kiedy mniej wiecej planujemy przyjazd Dobrze ze jestes :loveu: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Maszaberla replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']nie aż tak daleko:razz: mieszkam 24 km od centrum W-wy, wszystko zalezy jak Jurand jeździ samochodem - jeśli jest grzeczny i będzie mógł podrózować jako pasażer obok kierowcy, zawiozę go sama - mam maleńki dwuosobowy samochód, który pali 6l - nie pamiętam ile jest w jedną stronę do dr Garncarza, na pewno więcej niż 80 km w obie strony nie zrobimy. jesli mamy zawieźć Juranda razem z męzem, to wyjdzie nieco więcej, bo jego samochód więcej pali - na pewno wyjdzie nie więcej niż 50zł, a moim ze 30zł pewnie[/quote] To jednak nie jest tak daleko :multi: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Dziewczyny co robimy? Powiem szczerze, że nie możemy dokładać z katowickiego konta ponad 200 zł miesięcznie na hotelik dla Vertera... To trochę za dużo. Zwłaszcza, że wpłat na konto mało... Uda nam się uzbierać kasę na utrzymanie psiaka w hotelu? No i kto go popilotuje - odbierze ze schronu, przekaże osobie, która go będzie transportowała, itd.?[/quote] Rozumiem ze watek zalozony byl po to zeby pies jak najszybciej wyszedl ze schroniska Ja jestem z Warszawy ale sa osoby z Waszych rejonow, Martyna miala jakis cel skoro zalozyla mu watek Widze ze teraz na watku nie ma nikogo - zupelnie tego nie rozumiem:shake: Jestem tylko ja i Ty Maciaszku Oczywiscie ze schronisko nie bedzie dokladac pieniedzy, macie biezace wydatki, sa inne psy No ale jesli nie pojawia sie osoby chetne do pomocy - Magda wezmie innego psa, nie moze czekac w nieskonczonosc Szkoda bo okazja idealna a cena naprawde niska -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
Maszaberla replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Dzięki Wam wielkie. Naprawdę. Agusiazet - dzisiaj przyszła Brysiowa karma - teraz zamawiam suchniołka - a puszeczki jutro chyba zawiozę do Brysia, jeśli będę miałą jak, bo TZ miał wypadek, prawie staranował go TIR i autko niestety rozwalone.:-( Bryś masz cioteczki co się martwią o Ciebie.[/quote] Pamietaj o mnie, doplace jak zrobie podsumowanie wydatkow:oops: Nie zrezygnowalam -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Maszaberla replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']można jeszcze podpytać, najlepiej telefonicznie. jesli to podpucha, oszustwo jakieś to po prawej stronie na górze aukcji jest napis [URL="http://www.allegro.pl/report_item.php?item_id=660926808"]Zgłoś naruszenie zasad[/URL]. wystarczy kliknąć a allegro powinno zająć się tą aukcją jesli nie ma uprawnień to ją zdejmą a dziewczynie zawiesic mogą konto. tylko jeśli ona za uzbierane pieniążki naprawde pomaga psiakom to moze zostawić ją lepiej i niech sobie zbiera....[/quote] Napisalam do Allegro W aukcji nr 607302011 z [B]30 kwietnia[/B] napisala: "Za ostatnio zebrane pieniądze zakupione zostały: 15 kg karmy, 3 kg karmy dla wrażliwców, 2 paczki karmy suchej dla kotow whiskas oraz 2 paczki dla psów, 2 mleka dla małych kociąt, szczotki do sierści, 2 puszki z karmą mokrą Darling, 3 puszki whiskas-a,kaganiec, ostrza do maszynki OSTER" [B]Rozumiem ze zakupow dokonala przed majem[/B] A w aukcji biezacej pisze [B]to samo wklejajac rachunek z maja...[/B] Jesli to jakies nieporozumienie i dziewczyna ma dobre intencje to warto zeby Allegro to wyjasnilo -
[quote name='dana']I to jest sedno sprawy ! ;) [B]Coronaaj[/B], ta osoba Ci już nie odpisze, zdecydowanie powinnaś zgłosić naruszenie zasad na Allegro ! [/quote] Bazylko przepraszam za zasmiecanie Twojego watku :oops: Ale jeszcze odnosnie tej sprawy Allegro - NATYCHMIAST zglosic naruszenie zasad (konto pewnie lada dzien zostanie zablokowane) piszac do nich: [URL="http://allegro.pl/contact/contact.php?topic=19"]Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/URL]
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Maszaberla replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']stonka, myslę, że do 4 się wyrobimy, to jeszcze 2 pełne tygodnie. co do wizyty u dr Garncarza - zawieziemy za zwrotem kosztów paliwa. myślę, że umówię termin, jak Jurand już do nas dojedzie, chyba, że uda się w Poznaniu. kilka razy byłam z psami schroniskowymi u dr Garncarza i ani razu nie wziął złotówki za wizytę. przepisze pewnie leki, więc na to też muszą być pieniądze. ja nie pokrywam kosztów leczenia i szczepień moich tymczasów, chyba, ze coś stanie się z mojego niedopatrzenia. i jeszcze prośba - by Jurand przyjechał do nas z książeczką zdrowia i aktualnymi szczepieniami na wściekliznę. i koniecznie musi być zabezpieczony przed kleszczami. dobrze też jakby miał szelki - gdyby się nie udało, pożyczę mu szelki naszego Karmelka. no i karma na śniadania, bo obiady gotowane przeze mnie są wliczone[/quote] A nie mowilam Stoneczko ze Jurand bedzie mial tu jak w raju? ;) -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'] Jeśli chodzi o [B][COLOR=red]Ślepcia to jest w Lednicy, może wyjaśnię że opieka jest[/COLOR] [COLOR=red]tam[/COLOR][/B][COLOR=red] [B]dobra ale nie specjalistyczna.[/B][/COLOR] Jest to ogólnie hotelik dla psów, natomiast bezdomne czy schroniskowe psiaki też znajdują tam schronienie. Natomiast Wiosna, Murka, Ania z Brodnicy i inne to są dogomaniackie hoteliki, które znają specyfikę i mają doświadczenie w opiece nad psiakami schroniskowymi, które mają różne problemy fizyczne i psychiczne. [B][COLOR=red]Wydaje mi się że Bonusik kwalifikuje się do hoteliku ze specjalną[/COLOR] [COLOR=red]opieką.[/COLOR][/B][/quote] Ja tez tak uwazam -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']A co myślicie o tym hoteliku pod Warszawą o którym pisze Panca ? Wygląda fajnie, tylko nie znamy ceny.[/quote] Jesli sa miejsca na juz i jesli przyjma psa, ktory wymaga leczenia to nie ma sie co zastanawiac Poczekajmy na wypowiedz Szajbus bo to ona decyduje -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Maszaberla replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Nie wiem gdzie i kiedy będzie JUrand. Wiem, że dr Garncarz ma konsultacje w Poznaniu chyba pod koniec czerwca. Może można go umówić jeszcze tutaj w Pozanniu - trzeba dzwonić do gabinetu dr Juszczaka. Chyba że jak będzie już w hoteliku.[/quote] Dopiero teraz znalazlam ten post - to wspanialy pomysl Goga moglabys zadzwonic do dr Juszczaka? Wydaje mi sie ze to znacznie wygodniej skoro dr Garncarz bedzie w Poznaniu Z hoteliku Ronji do Warszawy jest kawalek drogi, specjalnie musialaby jechac z psem na wizyte, moze faktycznie zalatwic to na miejscu A w razie czego kontynuowac leczenie juz w Warszawie Stonka jak myslisz? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Maszaberla replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']jeżeli chodzi o okulistę to pozostawiam to zupełnie do dyspozycji ronji,bo przeciez doktor garncarz w warszawie przyjmuje,ja myslę że na okuliste będzie czas jak jurand się troszkę zadomowi:razz:[/quote] Trzeba by tez podpytac Ronje jak bedzie z kosztem badan o wizyt u lekarza Ronja na pewno napisze -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']:crazyeye: Toż to taniocha! Kobitki, trzeba szybko podejmować decyzję. Co myślicie? To by było 300 zł miesięcznie. No i jeszcze trzeba by opłacić transport do hoteliku.[/quote] Taniocha bo Megii to uczciwa firma - mam nadzieje ze wejdzie dzisiaj na watek Tylko trzeba tutaj sciagnac inne ciotki, Lara gdzie jestes? :mad:;)