-
Posts
2570 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maszaberla
-
[quote name='Madallena']a ja to bym chciała, żeby Bazyl trafił do kogoś z tego wątku :cool1: np. do takiej osoby jak Ty, zuzlikowa :loveu:[/quote] Jak to czytam to od razu mysle ze Zuzlikowa powinna zgarnac wiekszosc psow z dogo:cool3: Bazylek potrzebuje czasu, sporo czasu - za duzo przeszedl, na dodatek w takich a nie innych warunkach :oops:
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Maszaberla replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To przykre ale niestety prawdziwe Wypatrzylam Rudzika na stronie Azylu, prosilam o zalozenie watku, teraz usunelam nawet bannerek, co nie znaczy ze los Rudasa jest mi obojetny. Wprost przeciwnie ale na innych watkach trzeba dzialac na cito i tam cos sie dzieje. Szkoda, wielka szkoda ze nadal tkwi w Azylu i obawiam sie ze pewnie to bedzie jego dom ostateczny Zagladam na watek regularnie ale tu niewiele sie dzieje Chwala Negri ze jezdzi do Rudzika Burza czy nie burza ale chlopak na pewno sie (na swoj sposob) przed Toba otworzy po jakims czasie ;) -
[quote name='fona']Tak, takie szczekanie wynika z lęku i niezadomowienia się jeszcze w miejscu. [/quote] Ciotki a poza tym wezmy pod uwage fakt co ten pies przezyl, wystarczy wrocic do 1 postu Jesli Niania wziela go do siebie to chyba z pelna odpowiedzialnoscia ze (przynajmniej na poczatku) na pewno nie bedzie latwo Mysle ze trzeba dac mu troche czasu
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Maszaberla replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Nie zagladalam tu juz pare dni, to kiedy wyjazd do Ronji? -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Maszaberla replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie ze Kodinka juz w lepszej formie ale widze cioteczki ze faktycznie malo jest deklaracji :shake: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images6.fotosik.pl/491/66a3c68382b3d032med.jpg[/IMG] wspanialy :loveu::loveu::loveu: -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Ciotki, napiszę tylko tyle, że przeczytać TAKIE SŁOWA o psie, którego się uratowało to ...całe sedno tego interesu :evil_lol: No i tyle emotikonów ;):evil_lol: Scorpio133, jest Pani wspaniała i wyjątkowa :iloveyou:[/quote] Nic dodac nic ujac :loveu: -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
Maszaberla replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='scorpio133']a ja mysle ze Brysio znajdzie domek. Jest duzy i ma taka piekna pychotke-tylko go kochac. Sa ludzie ,ktorzy kochaja duze pieski i oby kanapa czekała na niego w domku. Ja dzieki allegro mamy naszego OGUSIA ,kiedy czytałam to wszystko o Ogim to co dla niego robiła Maszaberia to łzy same płyneły. My go mamy dzieki NIEJ - bo to ona tak mocno walczyła o niego to ONA prosiła o pomoc wszystkie cioteczki -mysle wiec ze i Brysiowi sie poszczesci i tak jak Ogunia i wiele innych jego braci znajdzie kochajacy domek[/quote] Danusiu, witamy na watku Brysia:loveu: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Maszaberla replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella'] I trzymajmy kciuki za mądrze kochający domek :loveu:[/quote] A czy Rex jest juz gotowy zeby isc do nowego domu? :oops: -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]Szajbusku - czy dobrze zrozumialam, Bonus jedzie teraz do Radomska?[/SIZE][/B] Czy tamten hotelik juz o tym wie i na niego czeka? Poprosze o dane do przelewu na pw -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Maszaberla replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']No,to podpadniemy obie!:lol: Uważam,że przynajmniej do momentu gdy nie wyzdrowieje i już ostatecznie nie wyjaśni się jego sytuacja zdrowotna...a przy tym nie nauczy się zachowania w domu i nie nabierze zaufania do ludzi,najlepszym wyjściem jest dt u dorobelli! [B]Nie mam śmiałości myśleć o czymś więcej,więc nie myślę!;)[/B] [/quote] czytasz w moich myslach, widze ze myslimy glosno o tym samym:cool3: u nas tez byla burza ale nie taka jak w Waszych rejonach, dzisiaj natomiast lato pelna geba :loveu: -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
Maszaberla replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Bryś w schronie przebywa około miesiąca. I to właśnie u nas się poprawił i zaczął być leczony. W takim tragicznym stanie trafił do nas z ulicy - opisałam w pierwszym poście. Teraz mam nadzieję, że całkiem będzie dobrze.[/quote] Głaski dla Brysia, oby szybko wrocil do zdrowia :loveu: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Maszaberla replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Moze teraz podpadne Dorotce - ale ja to bym chciala zeby Rex zostal u niej jak najdluzej I nie da sie ukryc, jak juz ktos wspomnial tu na watku ze Dorobelka kocha Rexa:loveu: -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Co tam slychac u naszego chlopaka?:loveu: -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Maszaberla najpierw bardzo chciała pomóc psiakowi a potem się wycofała. Wolała miejsce u Wiosny niż w Brodnicy. Dla mnie wszystko jest jasne. W takim razie ja rezygnuję z miejsca w Brodnicy.[/quote] Nie wkladaj w moje usta tego czego nie powiedzialam Jesli masz cos do mnie - zapraszam na pw Bardzo chcialam/chce pomoc Bonusowi - jesli widzisz gdzies post gdzie pisze ze rezygnuje z pomocy dla Bonusa to mi go zacytuj Napisalam ze wycofuje sie z miejsca u Wiosny dla Bonusa a to zdecydowana roznica - skoro pytam sie wiele razy a nie dostaje odpowiedzi to chyba mam prawo napisac to co mysle (nie jest to moj kaprys ale tylko prosba Wiosny, ktora zrobila mi grzecznosc dajac mi miejsce, ktore zwolnilo sie po innym psie, po uzgodnieniu z inna cioteczka oczywiscie) Trudno zebym nagle robila z siebie idiotke i wypięła sie na psa, skoro bylam zainteresowana jego losem od poczatku, odkad znalazlam watek Sama nagle rezygnujesz a ja nie widze powodu tej rezygnacji - nikt nadal nie podjal decyzji gdzie ma trafic Bonus po podleczeniu w Radomsku (moze byc i Wiosna, moze byc i Brodnica) - ale decyzje musi podjac ktos kto decyduje za los psa A jesli pytasz - oczywiscie, zdecydowanie wole Wiosne, zdecydowanie nie chcialabym zeby trafil do Brodnicy, oczywiscie nie ujmujac Bron Boze zaslug Ani i jakosci tego hotelika. Po prostu uwazam, ze nie jest to miejsce akurat dla Bonusa. Pozwole sobie wkleic link do watku Elzy zeby pokazac jakie robi postepy u Wiosny, Bonusiku przepraszam za zasmiecanie watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-kolejny-etap-w-hotelu-u-wiosny-135279/index44.html[/URL] I powtorze po raz 50-ty -> to co pisze na watku to tylko moje skromne zdanie, nic nie znaczace. Uwazam ze nie powinnas rezygnowac z Brodnicy - tak jak napisala Irysek, moze trafi tam inny pies. I tak jak widzisz - jedziemy na tym samym wozku jesli chodzi o wybor psa do danego hoteliku. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Maszaberla replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Zupelnie inny pies - czy tylko mi sie wydaje?;) Pieknie tam Madziu u Ciebie:loveu: -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']nie mialam kilka dluugich dni internetu. myslalam, ze jak finanse ruszyly tak z kopyta, to jak wejde po tych paru dniach Bonus bedzie juz dawno w hotelu. ALE DO CHOLERY JASNEJ, bo juz mi nerwy puscily. CZEMU OSOBA DECYDUJACA O PSIE POJAWIA SIE TU RAZ NA RUSKI ROK I NIE SLEDZI WYPOWIEDZI NA WATKU? PROPOZYCJI HOTELOWANIA BYLO JUZ MULTUM, A WY NADAL GDYBACIE. chyba czas wyciagnac psa i zawiezc go w konkretne miejsce. pieniadze sa, czemu ty szajbus nie pojdziesz Po psa, nie wyciagniesz go sama. psa ze schronu moze zabrac kazdy (jest pod opieka fundacji, ale w schronie)! wyciagnij go i [B]trzeba transportu szukac do Radomska. tam cena wysoka, ale opieka fachowa i super karma. warto w psa[/B] [B]zainwestowac.[/B] (jak panca pisze, kasy bedzie wiecej), z mojego bazarku dojdzie kasa. PIENIEDZMI JAK NARAZIE NIE MA SIE CO PRZEJMOWAC!!! az mnie swiezbi, zeby sie ostrzej wypowiedziec. MIEJSCE U WIOSNY MA MU UCIEC SPRZED NOSA? warto dac psa najpierw do Radomska, a jak nadejdzie pora na to 5 miesjce u wiosny przeniesc go tam. DLA MNIE JEST TO PROSTE JAK DRUT. [B]po co wy nadal wyszukujecie jakis hoteli, u jamniora, nie jamniora, jak wszystko juz jest gotowe i podane na tacy?[/B] a na watku maszaberla ma racje, jest bajzel, i to nie z tej ziemii. (mam ochote sama wsiasc w auto, zabrac psa ze schronu i przewiezc go do Radomska!) lu gosiak podaj hance nr telefonu do tego radomska i trzeba dzialac, [B]mozna mu bylo te badania wczesniej zrobic, jak od tego jego wyjazd zalezy. ale po co je robic, jesli w ramosku tez mu je moga zrobic i to pewnie[/B] [B]lepiej?[/B] (i pewnie zrobia, jak pies do nich trafi!)[/quote] Jestem pod ogromnym wrazeniem tego postu Staralam sie gryzc w jezyk i napisac delikatnie - na dodatek nie rozumiem komentarza jednej z ciotek "na watku nie ma balaganu":-o:roll: Bez komentarza, rece mi opadly do samej ziemi Widocznie trzeba bylo huknac zeby dotarlo ze pies ma jechac natychmiast tam gdzie jest opieka weterynaryjna i nie gdybac "a po co go przenosic kilka razy". Jesli tylko zdecydujecie sie na wyslanie psa do Radomska - ja od razu wplacam obiecana kwote (pozniej rowniez tez cos dorzuce). Zaraz napisze tez do Wiosny jak wyglada sytuacja Ciesze sie ze wszystko ruszylo (mam nadzieje) z kopyta - bo cel mamy jeden [B][SIZE=3][COLOR=red]Irysek, dobra robota - wielkie dzieki[/COLOR][/SIZE][/B] -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Wapiszonku, cudowna psina i nawet podobna do Ogusia :loveu: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Maszaberla replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa'][SIZE=3]Dziewczyny,korzystając z tego,że wpadło Was więcej ponawiam pytanie...[/SIZE] [SIZE=3]...dorobella zajmuje się Rexem już od maja ,ale aż tak hojne nie możemy być,bo nas na to nie stać,jednak,[B][COLOR=red]czy mogłybyśmy uznać czerwiec jako miesiąc pobytu Rexa w płatnym dt i wliczyć już kwotę 150zł za domek tymczasowy jako należną dorobelli?[/COLOR][/B][/SIZE] [/quote] Ja juz to Twoje pytanie Zuzliczku widzialam pare razy ale potraktowalam je jako pytanie skierowane przede wszystkim dla Dorotki [B][SIZE=3]Dorobelko czy akceptujesz nasza propozycje miesiecznego placenia za dt? zalezaloby nam zeby Rex mial dt wlasnie u Ciebie[/SIZE][/B] Oczywiscie do czasu znalezienia mu domu docelowego (mialby tez w tym czasie mozliwosc "podreperowania" swojego spokoju i strachu) [B][SIZE=3]Jesli sie zgodzisz - cioteczki co Wy na to? Mam na mysli pytanie Zuzlika?[/SIZE][/B] Jestem pod wrazeniem zestawienia finansowego w 2 poscie - dobra robota :kciuki: Bela51 - dziekujemy za pomoc :loveu: -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']ja to oczywiście bym była jak najbardziej za Wiosna a hotelik w Radomsku traktowałabym bardziej jako okres na przeczekanie az u Wiosny bedzie miejsce, tak by go podleczyli do tego czasu, ale to tylko moje zdanie....i tez bym chciała, zeby tu Ktos w koncu podjac decyzje co z tym psiakiem!!!![/quote] Odeszlam z watku ale oczywiscie znowu zagladam bo wiem ze pies jest w potrzebie i balagan na watku (+ brak osoby decyzyjnej) nie moze powodowac tego ze pies nadal tkwi tam gdzie tkwil Troche mnie dziwi ta loteria hotelikow na watku - z tego co zdazylam sie zorientowac pies wymaga [U]fachowej opieki weterynaryjnej [/U] i to powinno miec [B]priorytet[/B] W Radomsku bylby pod opieka 2 lekarzy, moze warto o tym pomyslec? Cena jest wysoka ale pomysl chyba swietny - podleczony fizycznie moglby pozniej trafic do hoteliku, gdzie w sposob szczegolny zajmuja sie psami Ale to tylko moje skromne zdanie Napisalam do Wiosny, nadal trzyma miejsce dla mnie, prosila o w miare szybka informacje - moze byc tak ze kolejka nagle ruszy do przodu Jesli jednak Hania nie podejmie decyzji - bede musiala oddac miejsce dla innego psa (takie info przekazalam Bico) Rowniez z powodow jak wyzej wstrzymalam sie na razie z deklarowana wplata na Bonusa -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
Maszaberla replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']musicie zapytać Maszaberli czy Bonusa do Wiosny wpisała, bo kilkakrotnie pytała na wątku czy ma to robić i nie dostała jasnej odpowiedzi:roll:[/quote] Nie dostalam odpowiedzi Wczoraj napisalam tez maila do Szajbus z info ze musze dostac odpowiedz w przeciagu kilku dni bo Wiosna moze mnie w ogole skreslic - odpowiedzi rowniez nie ma Czuje sie tak jak bym robila komus łaske, srednio to mile [SIZE=3][COLOR=red][B]Skoro bierzecie pod uwage inne hoteliki - rozumiem ze propozycja z Wiosna nieaktualna?[/B][/COLOR][/SIZE] -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Maszaberla replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Czy dotarla moja wplata? :oops: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Maszaberla replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Kasa wpłynęła, ogromne dzięki :) Właśnie tworzę rozliczenie w poście drugim, jakby wam przyszło coś do głowy to piszcie, bo nie mam doświadczenia.[/quote] Dziewczyny, zebralysmy kupe kasy jak na 1 nasza akcje;) To kiedy ruszamy z rzutem leczenia Rexa? Zuzliczku, juz jestem ale w tym tygodniu bede pewnie z doskoku, nawet do Ogusia tylko zagladam :oops: -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Maszaberla replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Ufff sporo tych zdjec ale dom tak wspanialy, tak cieply ze chcialam wkleic wszystko! Danusiu, Mariuszu mam nadzieje ze nie macie pretensji za to ze wkleilam Wasze zdjecia - ale mimo ze Was nie znam osobiscie - uwazam ze jestescie wspaniali :loveu: i zdjecia to pokazuja Jesli oczywiscie nie zyczycie sobie pokazywania zdjec z Wami (niektorzy na dogo nie chca) - dajcie znac, usune oczywiscie zdjecia (chociaz niechetnie;)) Raz jeszcze dziekuje Wam za tak serdeczne przyjecie (podobno prawdziwa uczta) i cala milosc dla tej biednej psiny Cioteczki a Wy widzicie gdzie trafil Oguś? :cool3: