-
Posts
496 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kmonika
-
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
TAK,DOSTAŁAM PW I ODPISAŁAM...mam nadzieje ze doszło.USIŁOWAŁAM COŚ NAPISAĆ I MNIE WYWALIŁO..Ach to dogo od tygodnia nie do wytrzymania.Miłka czuje się dobrze,bierze antybiotyki,apetyt dopisuje,a teraz pipa sobie z panem w pościeli.......No się powodzi:cool3: -
Wcale nie pusto ,bo ja zaglądam,ale nie piszę nic.Czekam na info o małej..Mam nadzieję,że pomyślne..
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
kmonika replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Kacperek na pierwszą:loveu: -
co z psiakiem?nikt do niej nie zagląda?:placz:
-
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
dogo szaleje!!! nie mozna wejsc, od paru dni mam problemy,chyba nie ja jedna.Miłka potrzebuje kochającego domku,który pozwoli jej spać w łóżeczku bo bardzo to lubi,i nie ma mowy o tym,zeby spała w legowisku:) -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
zapomniałam napisać,wczoraj byłyśmy na zastrzyku przeciwbólowym i Miłka bierze antybiotyki po zabiegu, Rilexine 75mg 2 razy dziennie.Chyba juz zdałam relację ze wszystkiego:evil_lol: -
[quote name='Ola la'][B]kmonika[/B] Dzieki wielkie za wstawienie filmiku :multi:ja nie umialam :shake: Troche kiepskiej jakosci filmik no ale telefoniaczem nagrywalam. i mam nadzieje ze ogladacie bez glosu...:shake:bo bredzę coś jak ostatni mutant:-( ale Kojak jest fajny :eviltong: uwielbia latac po tych chaszczach:lol:i przewracac w nich:evil_lol:taki fetysz:evil_lol:[/quote]nie ma za co:lol:chociaz tak mogłam pomóc, po wszystkim co go spotkało taki wesoły psiak z niego,na pewno wie,ze juz teraz będzie tylko lepiej:lol:
-
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red]fotki Miłci na stronie 12 i 13:eviltong:[/COLOR][/SIZE] -
Wanilko niech w końcu zaświeci dla Ciebie słoneczko:loveu:
-
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No i jak,czyż nie jest piękna?!!!Możecie mi zazdrościć:evil_lol:idziemy spać razem z Miłcią do łóżeczka:loveu:Dobranoc:sleep2:[COLOR=magenta]Jeszcze raz dziękujemy za pomoc:Rose:[/COLOR] -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.youtube.com/watch?v=BWmDPvNifX0]YouTube - Miłcia kochana :)[/url] -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jeny, nareszcie sia zalogowalam:mad:dzieki znajomej z dogo zreszta,poradziła mi co zrobic , a moze sie uda i udalo sie, dzieki :loveu:Miłcia maiła wczoraj zabieg o 13,strasznie sie bałam,nawet pan wet to zuwazył:)O 14.30 poszłam ją odebrac i myslałam,ze przyszliśmy bo pieska leżącego, wchodzimy ,a to maleństwo chodzi sobie po lecznicy:)Ranke ma mała na ok.2cm.Szczerze mówiąc nie wiedziałam,ze tak technika poszła do przodu:)Monika55 mowila mi o tej metodzie,ale nie wiedziałam,ze zostanie to zastosowane u Miłci.Całe szczęcie wet nowoczesny,dzieki temu 2 godziny po zabiegu Miłcia kazała mi sie miziac po brzuszku:lol:na pewno troszke ja to boli,ale nie tak strasznie chyba skoro wczoraj o 18 jadła juz miesko z apetytem:)No rano była troche na mnie obrazona,mimo iz spi z nami w lozku.Ale dzisiaj została przekupiona mieskiem i wydaje sie,ze mi przebaczyła:)Czuje sie dobrze,nie jest obolała choć na pewno troszke to ja boli.Koszt sterylki niestety 300zł po zniżce:shake:ale nie żałujmy, bo psina sie nie wycierpi:)Byłam dziś w banku i juz pisze kto wpłacił na sterylkę:[COLOR=red]dorota1-30zł, MARCHEWA-50ZŁ , ŻABUSIA-48ZŁ, LARA?(A.K.R)-30ZŁ, YANA-10ZŁ razem [SIZE=5]168[/SIZE] [SIZE=5]ZŁ[/SIZE]. [SIZE=4]SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA POMOC:loveu: [/SIZE][SIZE=6]RESZTĘ KOSZTÓW ZAPŁACIMY SAMI,PROSZĘ JUZ NIE WPŁACAĆ PIENIĄŻKÓW.[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]NAPISZE do moniki55 prośbę o umieszczenie rozliczenia w pierwszym poście, na sterylizację mam fakture, na reszte nie brałam bo zapłacimy sami/lącznie z dopłatą za sterylkę/ Ogólnie koszty leczenia do tej pory to 361zł/niestety/ale za to na europejskim poziomie:)Fakturka bedzie na watku do wglądu, a takze zrobimy fotki pieknego brzusia Miłusi , zeby ciotki widziały jaka mała ranka:)[COLOR=#ff00ff]Jeszcze raz dziekujemy i pozdrawiamy.[/COLOR][COLOR=black]Jesli ominęłam kogos w rozliczeniu,prosze sie upomniec:)[/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
:placz:gdybym miała wolne dt juz by mogła do mnie jechać ,bida.:placz::placz::placz:domku znajdz się........boże jak ona cierpi..:placz::placz::placz:
-
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
a jaka kochana,jak ja zawołam to zaraz biegnie.Mój kot ma na imię Milka, i jak wołam kota to ona myśli,ze ją, i biedna ciągle lata, bo jak nie wołam Milka to ją - Miłka.A jak się idzie w jej kierunku to zaraz się kładzie na plecki do kiziania,tak pieszczoszka i po brzuszku muszę ją miziać:loveu:najlepiej cały dzień:lol: -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
chciałam wrzucić filmik z Miłusią,ale nie mogę,bo ciągle pisze,że trwa ładowanie kurka.......bez końca chyba będzie trwać.......... :angryy: -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
zdaje sie ze antybiotyki podziałały,bo dzis nie było kałuży.Kofana jest niesłychanie,najbardziej się lubi miziać pod brzuszkiem:loveu: -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
czy te oczy mogą kłamać?:cool3:[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7643/p2011075xk2.jpg[/IMG] -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jesli ktoras z cioteczek chciała wspomoc miłusie finasowo dokładajac sie do strerylki,serdecznie dziekujemy i prosimy o przekazanie kaski na suczkę z postu powyżej,ona jej bardziej potrzebuje,my damy radę i dziękujemy