-
Posts
496 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kmonika
-
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
oj kochana ona jest,ta Miłcia nasza,chociaż czasem sika w domku rano,bo jej się pewnie po nocy chce ,to co bedzie trzymać:evil_lol:Jak ją rozbawię to lata po domu jak torpeda, a dopiero sie rozkręca,co będzie dalej nie wiem:diabloti:Bardzo lubi jak ją gonię, no i typowo nakolankowy piesek.Ponad to bardzo lubi się całować,a z kupieniem nowego posłanka nie ma się co spieszyć bo Miłcia śpi w łóżeczku,no wygodna jest... -
[quote name='Dorothy']mala pudelka 4 lata i bez domu? dziewczyny z Wroclawia wlasnie oglaszaly pudelke- ale wiekowa psina, siwa calkiem,ząbków mało, a jednak domki sie w kolejce ustawiają. Więc czemu tutaj nie?[/quote] :niewiem: znajdziemy kogos na pewno.Mała do dzisiaj była na kwarantannie :helo:Wrocek!!!! my mamy pudliczkę śliczną do adopcji:evil_lol:
-
Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!
kmonika replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
co słychać u naszej pięknej? niedziela juz blisko:multi: -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f521db9a25ad4c09.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/74/f521db9a25ad4c09med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/509d52a6bbee8f1d.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/73/509d52a6bbee8f1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/750c9c5b29759b00.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/77/750c9c5b29759b00med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f4813db87f81d67.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/77/3f4813db87f81d67med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0f973ecda7ff3ee1.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/73/0f973ecda7ff3ee1med.jpg[/IMG][/URL]
-
Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!
kmonika replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
wysłałam 100zł dzisiaj,mam nadzieję ze do jutra dojdzie -
Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!
kmonika replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
Sonia ma szczęście mieć takie cioteczki:loveu: -
znalazłam wczoraj na stronie schronu w Sosnowcu i założyłam wątek takiej oto ślicznotce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wystraszona-smutna-sunia-w-typie-pudla-miniaturowego-cierpi-w-sosnowieckim-schronie-132679/?highlight=pudle[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/750c9c5b29759b00.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/77/750c9c5b29759b00med.jpg[/IMG][/URL] po kąpieli:)[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/93/910d9311e6a4f025.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]ZBIERAMY PILNIE NA DT i STERYLKĘ[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]JUŻ RAZ PSEUDO HODOWLA CHCIAŁA JĄ ADOPTOWAĆ!!!(na szczęście w porę została zdemaskowana)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]NIE POZWÓLMY ABY TA ŚLICZNA SUNIA TRAFIŁA[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#ff0000]DO LUDZI, DLA KTÓRYCH BĘDZIE TYLKO MASZYNKĄ DO ZARABIANIA PIENIĘDZY[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-na-pudliczke-wyrwana-ze-schronu-do-4-04-2009-godz-22-00-a-134368/#post12027908[/URL] [U]banerek INGUSI DO POBRANIA[/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wystraszona-smutna-pudliczka-inga-juz-po-sterylce-dlug-do-oddania-pomozcie-132679/"][IMG]http://s5.tinypic.com/8zeo8i.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial Black][COLOR=black]oto nr konta , na które prosimy wpłacać pieniążki na Ingunię[/COLOR][/FONT] [B]Fundacja SOS dla Zwierząt[/B] [B]KRS: 0000285182[/B] [B]Regon: 240699505 [/B] [B]NIP: 6292374672 [/B] [B]Konto bankowe: 93156000132367056920790001 [/B] [I][SIZE=5][COLOR=red]Ingusia szuka cudownego domku stałego[/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://www.sosnowiec.schronisko.net/images/adopcje/25525.jpg[/IMG] [I][SIZE=4][COLOR=magenta]TAKA JESTEM PIĘKNA PO KĄPIELI:)[/COLOR][/SIZE][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/89/e35c87f72f646d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/93/910d9311e6a4f025.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=magenta]Fotki pudliczki na stronie 3[/COLOR][/U] Znajda, sunia w typie Pudla Miniaturowego, bardzo spokojna, łagodna suczka, wyglądająca jak mała czarna kuleczka, można nawet powiedzieć, że trochę wycofana, wystraszona, smutna, ale jak tylko zwróci się na nią uwagę zaraz podchodzi do krat boksu wesoło merdając ogonkiem i dokonuje zapoznania, suczka musiała się długo błąkać, gdyż ma bardzo zaniedbaną sierść, będzie na pewno wymagała wizyty u psiego fryzjera, nadaje się dla miłośników Pudli Miniaturowych i wszystkich innych osób lubiących małe spokojne pieski, pudle są to ciekawskie i aktywne osobniki, a więc sunia poszukuje osoby, która na nowo wzbudzi w niej radość aktywnego życia i pozwoli na bliski kontakt ze sobą czego pudle tak bardzo potrzebują, suczka sierść ma krótką skręconą , tzw. sznurowatą, umaszczenie czarne z białą krawatką i brodą, uszy kłapnięte, jest niewielka - ma ok. 30 cm w kłębie boks 2 nr 902 tel do schroniska w Sosnowcu 32/293 75 56 To treść ogłoszenia adopcyjngo ze strony Sosnowieckiego schronu. POMÓŻMY MAŁEJ ZNALEŻĆ SZYBKO DOM:placz:
-
Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!
kmonika replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
tak czy siak 100zł potrzebne, jutro wysyłam.Ciesze się ,ze u Soni wszystko ok.Maksiorek :loveu: -
Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!
kmonika replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze maksiorek napisze co u Soni,jak się czuje.Czekam niecierpliwie -
I STAŁ SIĘ CUD starsza Bianka z Olsztyna też MA DOM!!!
kmonika replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
domek pilnie potrzebny,psinka czeka -
Bidusia Miłusia ma najlepszy dom -dziekujemy
kmonika replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Oczywiście nie omieszkamy się podzielić naszym szczęściem i foto będzie, info rownież. Dziękujemy za pomoc wszystkim cioteczkom kochanym [URL="http://www.digitalphoto.pl/zdjecia/3801/"][IMG]http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/3801_2008-0142s.jpg[/IMG][/URL] -
Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!
kmonika replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
czekamy na dobre wieści:razz:Sonia na pewno szczesliwa