[quote name='Kaya']No nie mogłam się nie pochwalić :lol: ...
Właśnie odebrałam od listonosza list polecony od ZG, a w liście oficjalne zaproszenie na finał MP! :multi: :loveu: Także jeszcze troszkę ponad tydzień mi został, jeszcze nie wiem z kim wystąpie...:roll: Ale mam nadzieje że jakoś pójdzie ;)
I też wróciłam ze spacerku z psami, ale deszcz tak zaczął lać że aparat nawet nie był wyciągnięty z kieszeni :-([/QUOTE]
to ja serdecznie gratuluje i trzymam kciuki