[quote name='jamnicze']O, nikt nas nie odwiedził :-(, to pewnie przez te zmiany na dogo :mad:.
Jakoś nie mogę sie przekonać do tej nowej szaty :shake: i nie widzę subskrypcji, jak mam każdego szukać, to faktycznie będzie koszmar, echhhhh[/QUOTE]
subskrybcie masz u góry w szybkim men