Jump to content
Dogomania

gosiaja

Members
  • Posts

    3523
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosiaja

  1. :) śliczne maluszki
  2. ja mam 2 kagańce na bazarek przywiozę jak przyjdę w gości
  3. cześć kiedy Saidi przyjmuje gości ??
  4. fajnie kolejne baski grubaski GRATULACJE!!!
  5. dobranoc :)
  6. [url]http://img171.imageshack.us/img171/4539/img8050c.jpg[/url] to jest świetne moje nie mogą tylko dostawać świerzych kości bo w tedy jest wojna nawet przez dwa dni a resztę jedzą w spokoju
  7. to czekamy na wasze zdjęcia :)
  8. świetnie dziewczyny się prezentują
  9. Ta suczka to koło cienkiej i tomeckiego
  10. to ja sobie pozwolę tak zrobić [IMG]http://www.tenatis.pl/mioty/szczeniaki.png[/IMG]
  11. Gratulujemy mamusi i babci :-)
  12. Laura_112 a mają w niej jakieś kolorowe taśmy na obroże?? bo szukam dla moich chłopaków żeby coś zrobić
  13. dobry wieczór :)
  14. [quote name='lourdnes'] A dla nie pamiętających tłumaczę ,ze wystarczy wpisać w google ubranka dla psów i już sie Gosiaja wyswietla :evil_lol:[/QUOTE] aż tak dobrze nie mam ze się od razu wyświetla
  15. Jamnicze nie chce sie podzielic z nami maluchami bo sie pewnie boi ze jej zabierzemy
  16. [quote name='Asiaczek']Szkoda, fajny pomysł... Pzdr.[/QUOTE] zobaczymy jak będzie w przyszłym roku może trzeba będzie zainwestować
  17. dobry kawał :)
  18. Gratulacje a jaka nagroda za odgadnięcie ???
  19. ja obstawiam 4 szczeniaki na 2 grudnia a i najlepszego dla Saidi z okazji urodzin !! :BIG::tort::new-bday:
  20. a mi się tak przypomniało o tych pendrive ile nam brakuje ??
  21. Trza bedzie Asiaczka porwac
  22. Z tego co widzę to wygrało przytulisko w Rachowie Starym
  23. ale dobry??
  24. to tak trochę z innej beczki ' poszukuje sprawdzonego przepisu na tiramisu może ktoś ma ??
×
×
  • Create New...