[quote name='Asiaczek']Zajrzyjcie, proszę:)
W Czechach jest Pani, która robi takie cudne obróżki dla psiaków:
[URL="http://www.facebook.com/#%21/profile.php?id=100001225164108"]http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001225164108[/URL]
[URL="http://www.facebook.com/#%21/profile.php?id=100002806432471"]http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002806432471[/URL]
Napisałam do niej z prośba o podanie ceny. I chcę zamówić dla Serka (na razie tylko jedną) taką, jak dla charta.
Może jeszcze ktoś jest zainteresowany...?
pzdr.[/QUOTE]
fajne ja też takie dla chłopaków bym zamówiła :)
[quote name='M&S']Witanko poniedziałkowe:):)
Głaski dla morasków!!!![/QUOTE]
Witam dzięki za głaski :)
spokojnego poniedziałku