Jump to content
Dogomania

gosiaja

Members
  • Posts

    3523
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosiaja

  1. tak pas na biodra
  2. a czy ono jest nie przemakalne bo jak śnieg zacznie topnieć na psie to jeszcze bardziej zmarznie
  3. które lepsze to [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/allegro/pas.jpg[/IMG] czy to [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/allegro/pas2.jpg[/IMG]
  4. Witam u nas na szczęście nie i oby nie padało bo będę jeździć trajtkiem przez cały tydzień bo auto na warsztacie spokojnego poniedziałku
  5. Gratulacie !!!!!
  6. Bety to ja Ci wysle troche u nas juz drugi dzien leeko pruszy co prawda duzo nie napadalo ale zawsze cos
  7. [quote name='foxiu']a przy okazji, jak zmienić tytuł całego wątku?[/QUOTE] Edytujac poerwszy post i tam zmiana tematu
  8. Gratulacje !!!!
  9. Grakilacie !!!
  10. Na tym ostatnim zdjeciu slodyczek wszystko sie wydalo Ale one tylko wachaly nic nie dostaly
  11. [quote name='M&S']jakie ładne fotencje!!!! Głaski dla chłopaków:)[/QUOTE] dzięki przekaże chłopaka po pracy a oni dziś rano cwaniaki ja ich ubrałam żeby nie zmarzli wyszliśmy wysikali się i ciągną mnie do domu spacer trwał całe 5 min
  12. [quote name='Buszki']Gosiaja,jak Ty te fotki wstawiłaś?Bo mi żaba woła rejestracji :angryy:.[/QUOTE] ja nie wstawiam za pomocą żaby tyklo jestem zalogowana na [url]http://photobucket.com/[/url] [quote name='Cienka']Ochocho ale masz gwiazdki na szybach ciekawe skąd:cool3:[/QUOTE] hmmm taka cienka mi dała ale ja nie umiem zrobić im ładnych zdjęć na szybie :(
  13. Gratulacje !!! miałam nadrabiania ale się udało
  14. [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4713.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4714.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4716.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4707.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4709.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4710.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4711.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4712.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4701.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4703.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4704.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4705.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4706.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4695.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4696.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4697.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4699.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4700.jpg[/IMG]
  18. pare fotek [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4692.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4693.jpg[/IMG] [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4694.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Marta_Ares'] oj tak, kiedyś w tej jednej był fajny kumaty pracownik gdzie na gg mozna było dużo załatwić, a teraz to jak sie osobiście nie pojedzie to twierdzą, że połowy rzeczy nie ma :roll: też lubie ich taśmy bo są fajne mięsiste i wytrzymałe. [/QUOTE] fajnie że w ogóle macie taką firmę u nas to jakaś porażka
  20. kaskaSz - maszyna to ryglowka, podkladam material naciskam pedal i puszczam a maszyna szyje i obcina nitki
  21. Gratulavye !!! U nas o 8 bulo -17
  22. ale za to się dokładam do tego bo przygotowuje do szycia a smycze to już sama szyję bo mam taką fajną maszynę dla "nieuków w szyciu"
  23. [quote name='deer_1987']a bedzie kiedys strona z tym co szyjesz? :)[/QUOTE] w podpisie mam
  24. OnO jest takie duze zeby psy sie spokojne wyciagnely
×
×
  • Create New...