[quote name='Rodzice Maciusia :)']Energy, to nie płacz i zgrzytanie zębów, tylko wyrażenie mojego rozbawienia o reakcji Twoich sucz na "psi psi" :evil_lol:
Lepszej mordki nie było :evil_lol:
A nasze dogo nie ma zbyt szerokiej gamy w tym zakresie.:shake:[/QUOTE]
No to się nam udało dogadać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
:bigcool::bigcool::bigcool:
Do góry wyżełku, po domek:p