[quote name='tusinka22']Dziękuję za wsparcie i miłe słowa.
Kontaktowałam się z nową właścicielką Zosi.
Zosia jest kochana ale ma kilka ,,wad,,- nie lubi ludzi w podeszłym wieku, warczy i źle reaguje na osoby z laską i wykopuje roślinki na działce.... po za tym jest wszystko ok, państwo są zadowoleni z Zosi.
Pozdrawiam[/QUOTE]
No roślinki na działce trzeba wykopać, bo przecież zaśmiecają trawnik:evil_lol:
Myślę, że Zosia może mieć złe skojarzenia nie tyle ze starszymi osobami co z laską-kijem, niestety:shake:Po prostu się boi.