[quote name='muzzy']Ale znajdzie sposób, żeby się odklinować, niech sobie chłopak radzi, bo jeszcze parę nocy w dzwonie spędzi :) Za to w dzień ograniczamy dzwona do minimum, będę siedział i pilnował, czy nie ma niepotrzebnego gryzienia i lizania :)[/QUOTE]
Muzzy, jak na super pana przystało, masz pewnie urlop na Dropka:loveu:
W zasadzie po co Dropiatemu kołnierz w nocy, też nożna by go posiedzieć i popilnować:cool3::diabloti: