-
Posts
12622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Energy
-
Bugiś po prostu jesteś the best:loveu: moje ukochane osiedle takie zryte:evil_lol: Zdrapucha ma cierpliwość :) i jest grzeczna i słodka:loveu: To się chyba wyrównuje, nie:evil_lol: [B]APEL DO MATKI OSOBISTEJ BUGISIA [/B]No droga matko weź kup dywan, przecież łapki się Bugisiowi ślizgają. Miej litość, bo ganiać słodziak nie może! I jeszcze se krzywdę zrobi i co będzie.. A popsuł się, bo pewnie słabowity był już.:evil_lol: Ja niestety nie zrobiłam fotki bo mnie kur***:cool3: dorwała i jakoś mi ta możliwość z głowy wyleciała, moje słodkie pudelki "zabiły" legowisko. Wtedy przez moment myślałam, że śnieg mam w domu tak drobniutko gąbkę posiekały. Nówka sztuka była, 2 dni miało:diabloti: Dobrze, że się Bigiemu po tych "smakołykach" udało już dojść do siebie:)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Energy replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Kto może udzielić bliższych info o pudliczce? Mam pytanie o nią na pw. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Energy replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]To jest ten sam pies![/SIZE][/B] [quote name='dziuniek']Schronisko w Toruniu: [IMG]http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/2826/d668afaee046f8d138329a6a8292f785.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/2826/main.jpg?t=1372515757[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]CZARUŚ vel. MODEL jest około 6-letnim, średnio-małym pudlem. Jego właściciel trafił do szpitala, więc psiak został oddany do schroniska. Mieszka z nami od czerwca 2013 roku. Czaruś może pochwalić się niezwykle dojrzałym i spokojnym usposobieniem. Jego zrównoważenie i wewnętrzna harmonia okraszone są bardzo przyjacielskim oraz wesołym nastawieniem do świata. Jego reakcje emocjonalne nie są co prawda zbyt ekspresyjne, ale taki jego urok. Czaruś swoje opanowanie przenosi także do relacji psio-ludzkich. W kontakcie jest bardzo cichy i delikatny, ale nie ma nic przeciwko bardziej dynamicznej interakcji. Psiak jest dobrze zorganizowany, potrafi samodzielnie umilić sobie czas, a kiedy nabierze ochoty, urozmaica go sobie towarzystwem człowieka. Jego ulubionym zajęciem jest kolekcjonowanie nowych zapachów. Jego cierpliwość jest godna podziwu, ograniczenie pola manewru nie stanowi dla niego żadnego problemu. Czarusia polecamy w szczególności osobom starszym, zarówno tym samotnym jak i małżeństwom. Psiak zmobilizuje do ruchu i będzie kochanym, domowym pieszczochem. Polecamy go raczej do mieszkania.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] [quote name='dziuniek']I z tego samego schroniska w Toruniu, świeży nabytek: [IMG]http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/2784/main.jpg?t=1372516205[/IMG][/QUOTE] -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Energy replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo Ty jesteś wyjątkowo zdolna:eviltong: -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Energy replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No... mówiłam Ci... Klikam i kopiuję link, banerek biorę w rameczkę, klikam w globusik - link, wstawiam, klikam i jest:multi: -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Energy replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zobacz czy podlinkowany? Całkiem inna sunia z Lusi się zrobiła:) Bo na bidę na 1 stronie strach patrzeć:( -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Energy replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzie???:crazyeye:znowu Ci się wydaje:eviltong: Mam go na fb ale nie mogę skopiować, nie wiem co jest:shake: -
[quote name='funia']Energy ,ale fajne twoje dziewczynki ;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję Funiu:) Też potrafią nabroić, ale Bugisia raczej nie przeskoczą;)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Energy replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik'] co do Loko, to chciałam zrobić ogłoszenie, ale nie ma go pod podanym linkiem na stronie schronu, więc nie wiem czy to jeszcze aktulane.[/QUOTE] Dziękuję Feliksik:) Tu jest link do Loko , niestety aktualne [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8991[/url] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Energy replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ale wspaniale Majka wygląda:) Ona jest pudelkiem, takim pięknym, że bajka:loveu: Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę Majeczki:) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Energy replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cheritka']Zabieram ogłoszenie na forum pudlowe ...psyipudle.... może ktoś go u nas zobaczy[/QUOTE] Dzięki Cheritko, może akurat... -
Może ja spróbuję na tablicy zrobić?
-
Ojoj to niestety podejście do kotów ma podobne jak mają moje suczydła:roll:też kot uszedł z życiem bo zwiał na drzewo... Pół godziny zaganiałam damy do domu żeby mógł się ewakułować... :cool3:
-
[quote name='farmerka63']...tak jak brak telefonu stacjonarnego w oborze, coooo ? ;)[/QUOTE] O właśnie :evil_lol: wielkie niedopatrzenie:diabloti:
-
Nasza księgowa jak zawsze z ręką na pulsie:loveu: [quote name='farmerka63']Przepraszam - byłam w serowarni. A tam nie mam netu...jeszcze [/QUOTE] No to naprawdę duże niedopatrzenie:diabloti:
-
Nie wiem jak to się zaczęło, mogło to było specjalnie sprowokowane. Jeśli tak to cel został osiągnięty, bo jakoś tylko jedna część się wcześniej pojawiła. Ale ja to pierwszy raz na oczy widzę i do tego bez komentarza. Skąd to się teraz wzieło??? Kama79 co to i skąd??? Ale nie chcę się chyba w to zagłębiać:shake: czytam to wszystko tak jak jakiś horror, niedługo przez dogo będę mieć kur*** koszmary nocne. A w moim średnim wieku już się oszczędzać należy;)
-
[quote name='Bogusik']Zmieniłam kolejność telefonów i maili,tak więc aktywacja będzie na Beatkę.Ogłoszenia mają być jutro.[/QUOTE] Wielkie dzięki Bogusik:loveu: