Jump to content
Dogomania

Energy

Members
  • Posts

    12622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Energy

  1. Bugiś po prostu jesteś the best:loveu: moje ukochane osiedle takie zryte:evil_lol: Zdrapucha ma cierpliwość :) i jest grzeczna i słodka:loveu: To się chyba wyrównuje, nie:evil_lol: [B]APEL DO MATKI OSOBISTEJ BUGISIA [/B]No droga matko weź kup dywan, przecież łapki się Bugisiowi ślizgają. Miej litość, bo ganiać słodziak nie może! I jeszcze se krzywdę zrobi i co będzie.. A popsuł się, bo pewnie słabowity był już.:evil_lol: Ja niestety nie zrobiłam fotki bo mnie kur***:cool3: dorwała i jakoś mi ta możliwość z głowy wyleciała, moje słodkie pudelki "zabiły" legowisko. Wtedy przez moment myślałam, że śnieg mam w domu tak drobniutko gąbkę posiekały. Nówka sztuka była, 2 dni miało:diabloti: Dobrze, że się Bigiemu po tych "smakołykach" udało już dojść do siebie:)
  2. Kto może udzielić bliższych info o pudliczce? Mam pytanie o nią na pw.
  3. [B][SIZE=3]To jest ten sam pies![/SIZE][/B] [quote name='dziuniek']Schronisko w Toruniu: [IMG]http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/2826/d668afaee046f8d138329a6a8292f785.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/2826/main.jpg?t=1372515757[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]CZARUŚ vel. MODEL jest około 6-letnim, średnio-małym pudlem. Jego właściciel trafił do szpitala, więc psiak został oddany do schroniska. Mieszka z nami od czerwca 2013 roku. Czaruś może pochwalić się niezwykle dojrzałym i spokojnym usposobieniem. Jego zrównoważenie i wewnętrzna harmonia okraszone są bardzo przyjacielskim oraz wesołym nastawieniem do świata. Jego reakcje emocjonalne nie są co prawda zbyt ekspresyjne, ale taki jego urok. Czaruś swoje opanowanie przenosi także do relacji psio-ludzkich. W kontakcie jest bardzo cichy i delikatny, ale nie ma nic przeciwko bardziej dynamicznej interakcji. Psiak jest dobrze zorganizowany, potrafi samodzielnie umilić sobie czas, a kiedy nabierze ochoty, urozmaica go sobie towarzystwem człowieka. Jego ulubionym zajęciem jest kolekcjonowanie nowych zapachów. Jego cierpliwość jest godna podziwu, ograniczenie pola manewru nie stanowi dla niego żadnego problemu. Czarusia polecamy w szczególności osobom starszym, zarówno tym samotnym jak i małżeństwom. Psiak zmobilizuje do ruchu i będzie kochanym, domowym pieszczochem. Polecamy go raczej do mieszkania.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] [quote name='dziuniek']I z tego samego schroniska w Toruniu, świeży nabytek: [IMG]http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/2784/main.jpg?t=1372516205[/IMG][/QUOTE]
  4. Bo Ty jesteś wyjątkowo zdolna:eviltong:
  5. No... mówiłam Ci... Klikam i kopiuję link, banerek biorę w rameczkę, klikam w globusik - link, wstawiam, klikam i jest:multi:
  6. zobacz czy podlinkowany? Całkiem inna sunia z Lusi się zrobiła:) Bo na bidę na 1 stronie strach patrzeć:(
  7. Gdzie???:crazyeye:znowu Ci się wydaje:eviltong: Mam go na fb ale nie mogę skopiować, nie wiem co jest:shake:
  8. [quote name='funia']Energy ,ale fajne twoje dziewczynki ;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję Funiu:) Też potrafią nabroić, ale Bugisia raczej nie przeskoczą;)
  9. Co zrobiłaś, że u Ciebie nie jest podlinkowany?:crazyeye:
  10. na fb mnie napadł jakiś banerek:)to go podlinkowałam;) Czy ktoś go widzi??? Bo nie wiem czy mi się nie udzieliło:evil_lol:
  11. Ja jestem :ghost_2: No wiesz, mnie nie chodziło o multiwitaminę:eviltong: Powiadasz że banerek tylko w Byczynie widać?:crazyeye:i że jak przyjadę to zobacze:crazyeye:, no popatrz :evil_lol:to dopiero ciekawe:evil_lol: Co tam w tej buteleczce po multi jest?:diabloti: A po chromie nie widać:evil_lol:
  12. No nie widać banerka, przyznaj się co piłaś, że widzisz?:diabloti: Słyszałam takie jojczenie śmieszne:evil_lol:troszke jak odgłosy świnki morskiej :eviltong: Musi być naprawdę słodka:loveu:
  13. Może przeoczyłam, ale dowodu to raczej nie było. Chyba Funia rozmawiała telefonicznie z wetem, który to potwierdził. Trudno to nazwać dowodem:shake: I jeśli ten sam wet rzeczywiście uśpił X psów to na dowód w postaci "papierowej" bym nie liczyła.
  14. [quote name='feliksik'] co do Loko, to chciałam zrobić ogłoszenie, ale nie ma go pod podanym linkiem na stronie schronu, więc nie wiem czy to jeszcze aktulane.[/QUOTE] Dziękuję Feliksik:) Tu jest link do Loko , niestety aktualne [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8991[/url]
  15. Ale wspaniale Majka wygląda:) Ona jest pudelkiem, takim pięknym, że bajka:loveu: Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę Majeczki:)
  16. [quote name='Cheritka']Zabieram ogłoszenie na forum pudlowe ...psyipudle.... może ktoś go u nas zobaczy[/QUOTE] Dzięki Cheritko, może akurat...
  17. ALP jest bardzo wysokie:( nie wiem czy to tak można wiekiem samym tłumaczyć, bo moje suczydełko mając prawie 11 lat miało wynik 108 (norma 20-155). Jakaś przyczyna niestety pewnie jest, tym bardziej, że wzrosło, a suńka ma wikt i opierunek wysokiej jakości:)
  18. Może ja spróbuję na tablicy zrobić?
  19. No ja nie jestem optymistką co do wyników niestety, wg mnie jest lepsza tylko kreatynina. Obym się myliła. Czekam niecierpliwie na opinię wetki...
  20. Ojoj to niestety podejście do kotów ma podobne jak mają moje suczydła:roll:też kot uszedł z życiem bo zwiał na drzewo... Pół godziny zaganiałam damy do domu żeby mógł się ewakułować... :cool3:
  21. [quote name='farmerka63']...tak jak brak telefonu stacjonarnego w oborze, coooo ? ;)[/QUOTE] O właśnie :evil_lol: wielkie niedopatrzenie:diabloti:
  22. Nasza księgowa jak zawsze z ręką na pulsie:loveu: [quote name='farmerka63']Przepraszam - byłam w serowarni. A tam nie mam netu...jeszcze [/QUOTE] No to naprawdę duże niedopatrzenie:diabloti:
  23. Nie wiem jak to się zaczęło, mogło to było specjalnie sprowokowane. Jeśli tak to cel został osiągnięty, bo jakoś tylko jedna część się wcześniej pojawiła. Ale ja to pierwszy raz na oczy widzę i do tego bez komentarza. Skąd to się teraz wzieło??? Kama79 co to i skąd??? Ale nie chcę się chyba w to zagłębiać:shake: czytam to wszystko tak jak jakiś horror, niedługo przez dogo będę mieć kur*** koszmary nocne. A w moim średnim wieku już się oszczędzać należy;)
  24. [quote name='Bogusik']Zmieniłam kolejność telefonów i maili,tak więc aktywacja będzie na Beatkę.Ogłoszenia mają być jutro.[/QUOTE] Wielkie dzięki Bogusik:loveu:
×
×
  • Create New...