[quote name='fiorsteinbock']Ale się dzieje u Hrabcia :)
Qrde cioteczko, że się nie zgadałyśmy co do tej demonstarcji :)
Byłyśmy pod sejmem z Ulvhedinn, chętnie bym Cię poznała w realu :)[/QUOTE]
O nie wiedziałam, szkoda...a też bym Cię chętnie poznała :)
Że Ulv jedzie to wiedziałam od Hope, wysłałam jej nawet zaproszenie na fb,, który mam dopiero od kilku, dni żeby się umówić i odpowiedziała...już po manifestacji :eviltong:
Takie to śmieszne troszkę bo część z nas się tam znała nie wiedząc o tym :evil_lol:
Baaaardzo mocno trzymam za dziś!!!