-
Posts
24817 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bjuta
-
wątek ogólny zabrzańskich bulowatych - czekają w schronisku!
Bjuta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Chodźcie babeczki, poszczekamy u góry! -
[quote name='halbina'][B]PSIA DUSZA[/B] [I]Barbara Borzymowska[/I] To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek Psia dusza się nie mieści w psie I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy tobie jest psie niebo Z tobą zostaje jego dusza[/quote] Nie znałam. Dusza na ogonie - bardzo mi się podoba! Dusza mojej Heksy musi mieć bardzo silny uchwyt! :lol:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Bjuta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Chodź staruszku na spacerek, pokażemy się ciotkom! -
Dzisiaj Heksior był u ulubionej pani Doktor. Jakoś udało się bez obsikania całego fartucha! :eviltong: Heksa ma ciągle 300 białka w moczu :angryy: ale tak w ogóle to jest znacznie lepiej! :lol: Nie musimy już wychodzić na siku co 3 godziny, można przespać CAŁĄ noc, (i nie prać następnego dnia legowiska). No i zamiast 4 litrów dziennie, H. wypija 5 litrów w 4 doby. Grzeczna dziewczynka! Ja dzisiaj siedzę pod kołdrą, nie ma kto pilnować dziewuchy :mad: załapała się więc z Tatą na bezskafanderkowy spacerek! Oczywiście korzystała na całego! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/57/e809f87511b0b47e.jpg[/IMG][/URL]
-
A to mnie wcale nie dziwi! Ja też panicznie boję się wędkarzy! :evil_lol:
-
[quote name='Kibaa'] A i zapomniałam dopisać, że mój pies zabija osy po czym je zjada. :mad:[/quote] A czy do lata można by ją przestawić na komary? Miałabym dla niej propozycje!
-
Mam nadzieję, że ktoś się tam będzie obijał przy pracy i cyknie trochę fotek! :razz:
-
A co tu taka cisza! Tak się fajnie zaczynało i co?
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Bjuta replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Oglądając codziennie po trochu dotarłam do 400 stronicy! Pominęłam tylko jedną-jedyną, która się nie otwierała... Jeszcze troszeczkę i będę na bieżąco! Hurra! To moja ulubiona galeria :lol: -
[quote name='puzzle']No ja do Katowic napewno nie wpadne:-( Foxi jest sliczna, te centki ma boskie:loveu:[/quote] Katowice to najpiękniejsze miasto na świecie! (No, dobra Florencja też jest OK.) Zapraszamy!