Jump to content
Dogomania

Bjuta

Members
  • Posts

    24817
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bjuta

  1. Bziki, masz jakieś dobre wieści dla nas? :multi:
  2. Chodźcie babeczki, poszczekamy u góry!
  3. Piękności, idziemy zobaczyć, co tam słychać na pierwszej. Może są tam jakieś cioteczki i podrapią pod brodą? :lol:
  4. [quote name='halbina']a na której jesteś stronie?... ... :evil_lol:[/quote] Nie wiem, ale już wiadomo, że Pluto zostanie na zawsze :loveu:
  5. [quote name='halbina'][B]PSIA DUSZA[/B] [I]Barbara Borzymowska[/I] To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek Psia dusza się nie mieści w psie I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy tobie jest psie niebo Z tobą zostaje jego dusza[/quote] Nie znałam. Dusza na ogonie - bardzo mi się podoba! Dusza mojej Heksy musi mieć bardzo silny uchwyt! :lol:
  6. Czekam na wieczorną relację Mysi, że rozwiązał się worek z adopcjami. Albo chociaż woreczek...
  7. Heksa pyta co miałeś na obiad, bo ona jakieś suche śmierdzące rybą obrzydliwki.
  8. Chodź staruszku na spacerek, pokażemy się ciotkom!
  9. Będą, będą! Kiara, tylko wytrwaj i nie podjadaj kolegom!!
  10. Bziki, allegro wznowione! Wstawaj i ruszaj na górkę, nie ma leżenia na boczku, nic z tego!
  11. Dzisiaj Heksior był u ulubionej pani Doktor. Jakoś udało się bez obsikania całego fartucha! :eviltong: Heksa ma ciągle 300 białka w moczu :angryy: ale tak w ogóle to jest znacznie lepiej! :lol: Nie musimy już wychodzić na siku co 3 godziny, można przespać CAŁĄ noc, (i nie prać następnego dnia legowiska). No i zamiast 4 litrów dziennie, H. wypija 5 litrów w 4 doby. Grzeczna dziewczynka! Ja dzisiaj siedzę pod kołdrą, nie ma kto pilnować dziewuchy :mad: załapała się więc z Tatą na bezskafanderkowy spacerek! Oczywiście korzystała na całego! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/57/e809f87511b0b47e.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='halbina']Witaj, Bjuto! Czytasz cały wątek?... :lol:[/quote] Najpierw skakałam a ostatnio codziennie minimum 5 stron, nie więcej niż 10, (i tak już powinnam iść na odwyk...) :evil_lol: Banda jest fantastyczna!
  13. Czytam na stronie psitula, że Renia została oddana. Co się stało? Jak to zniosła?
  14. A to mnie wcale nie dziwi! Ja też panicznie boję się wędkarzy! :evil_lol:
  15. [quote name='Kibaa'] A i zapomniałam dopisać, że mój pies zabija osy po czym je zjada. :mad:[/quote] A czy do lata można by ją przestawić na komary? Miałabym dla niej propozycje!
  16. Mam nadzieję, że ktoś się tam będzie obijał przy pracy i cyknie trochę fotek! :razz:
  17. No Fredi, co to za wylegiwanie się! Hopa!
  18. A co tu taka cisza! Tak się fajnie zaczynało i co?
  19. Oglądając codziennie po trochu dotarłam do 400 stronicy! Pominęłam tylko jedną-jedyną, która się nie otwierała... Jeszcze troszeczkę i będę na bieżąco! Hurra! To moja ulubiona galeria :lol:
  20. Ale musisz być nie w humorku na połówce porcji...
  21. [quote name='puzzle']No ja do Katowic napewno nie wpadne:-( Foxi jest sliczna, te centki ma boskie:loveu:[/quote] Katowice to najpiękniejsze miasto na świecie! (No, dobra Florencja też jest OK.) Zapraszamy!
  22. [quote name='Asia_Klero']oj tam kretynka od razu:shake:w gore Bziku:evil_lol:[/quote] A widziałaś jaką śliczną fotkę dałam Tosi na dajszansowym allegro? :eviltong:
×
×
  • Create New...