Skończyły się allegra Batisowi i Rufiemu, wznowię je dopiero w niedzielę wieczorem. Rufi miał ponad 1000 wejść, ale Bzik na pierwszym allegro miał grubo ponad 1200, chyba dlatego, że właśnie kończyło się wieczorem w niedzielę.
Czy są może jakieś nowe fotki tych dwóch facetów? Czy Batis wychodzi na spacery? Nie znalazłam go na spacerkowym forum, ale dopiero od połowy robiłam sobie notatki, gdzie są czyje fotki, więc mogłam przeoczyć. Jeśli chodzi o Rufiego - czy kiedyś, przy okazji, mogłabym prosić o portet? On ma zawsze szerokie foty, a przydałoby się żeby spojrzał głęboko w oczy... Wiem, że macie roboty od metra, dlatego to tak tylko przy okazji...