-
Posts
24817 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bjuta
-
KATOWICE LIGOTA - HURRAAAAA!!! Marta złapana!!! :)
Bjuta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Bede o Was dzisiaj myslec. Powodzenia!!! -
[quote name='danusiadanusia']nie brakuje jej 25,- zł.:) ale za m-c III i IV 20,- ZŁ. DEKLAROWAŁA JEJ ZŁOŚNICA93:) czyli przez te 2 m- c zabraknie tylko 5,- zł.:) Złośnica ma się później określić, czy będzie w stanie wpłacać:), ale jakby nie patrzeć 25,- zł. to już pikuś :):)[/QUOTE] No to prawda! :)
-
[quote name='Sabina02']Nelka jest już ze mną! :multi: Wszystko poszło bez problemów. Jutro napisze wiecej, bo teraz mamy tu dużo wrażeń. :)[/QUOTE] Gratulacje!!!! Ależ się jej poszczęściło! :)
-
KATOWICE LIGOTA - HURRAAAAA!!! Marta złapana!!! :)
Bjuta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc. Na ponad tydzień znikam ze Śląska... -
KATOWICE LIGOTA - HURRAAAAA!!! Marta złapana!!! :)
Bjuta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Wątróbka? To chyba jest najbardziej pociągające dla psa... -
Ale Pandorce chyba jeszcze sporo brakuje stałych deklaracji?
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Bjuta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jest połowa miesiąca a Mongołek juz nazbierał na następny miesiąc hotelowania. Dawno tu aż takiego komfortu nie miałam! :) -
Wygląda jak nasz schroniskowy Leon [B][url]https://lh6.googleusercontent.com/-vyKUjsNoJxo/UxyZC3cKZGI/AAAAAAAAbFc/WCTh5qhpRQM/w427-h640-no/IMG_5284.png[/url][/B]
-
Chrapusia przesłodko! Dobrze, że ma swoją przystań. Może wreszcie odespać bez lęków. Raczyno - ja Ci się dorzucę do weta jak przyjdzie co do czego. Mój Łoles kochany... :)
-
KATOWICE LIGOTA - HURRAAAAA!!! Marta złapana!!! :)
Bjuta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Nie byłam bo nikt sie do mnie nie odezwał. Prosiłam o jakiś namiar gdzie akcja, jakąś ulice... ale echo. Szkoda, że sie nie udało...[/QUOTE] Aaaa. Bo Gosia. ma internet tylko w pracy, mi dała znać telefonicznie, a ja jakieś musiałam mieć zaćmienie, że Ci nie napisałam. Przepraszam... W ogóle nie pomyślałam. -
Dziękujemy Sabinko!!! :)
-
KATOWICE LIGOTA - HURRAAAAA!!! Marta złapana!!! :)
Bjuta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
No niestety kicha. Marta owszem była, ale się spłoszyła. Ja akurat wysiadłam na za dalekim przystanku i wracałam i jakoś tak za 15 siódma zobaczyłam Martę, uciekającą spod Simply przed młodym chłopakiem. Nawiała mu niestety, chociaż bardzo się starał. Potem się okazało, że był przypadkowy - zobaczył wolontariuszy, którzy próbowali Martę złapać, i ruszył z kopyta. Miał dobre chęci, ale nie miał know how... Klatka ustawiona, potem była zamknięta, ale żadnego stworzenia w środku nie było. Może coś małego weszło i wyszło między kratami. No nie wiem. Było z 10 osób. Uliczki spenetrowane, ale zapadła się pod ziemię. Ma tam fantastyczne tereny do chowania się. No bardzo mi przykro... Część ludzi jeszcze została i waruje koło klatki-łapki. Właściciele psiny b. fajni. Strasznie mi przykro, że im taki numer (i sobie samej) zrobiła. Yolanovi byłaś? bo ja w sumie nie bardzo się połapałam kto jest kto... -
KATOWICE LIGOTA - HURRAAAAA!!! Marta złapana!!! :)
Bjuta replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Dajcie cynk jak będzie organizowana jakaś akcja. -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Bjuta replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Oj dziękuję bardzo! :) A Bond się zmienia. Jeszcze tydzień temu reagował na autobus, stresował się mijankami z ludźmi (mieszka na czas rekonwalescencji Artemidy koło Katowickiej Galerii w absolutnym centrum) a dzisiaj rano - jakby się urodził w Nowym Yorku! Wszedł w tłum Chinek (nie wiem skąd się wysypały w takiej ilości), olał karetkę pogotowia, autobus mu spowszedniał, no światowy piesek się robi! -
Urocze to szukanie pod szafką. :)
-
Aniu, przytulam Cię bardzo, bardzo mocno!
-
O to się już nie mogę doczekać! :)
-
[B]Fistaszek [/B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Fistaszek---pies-na-schwal-id86156.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...l-id86156.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11362[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Fistaszek-pies-na-schwal%21,106392"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...schwal!,106392[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/zabrze/fistaszek-pies-na-schwal-573876876"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...hwal-573876876[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1761-Fistaszek+-+pies+na+schwa%C5%82%21#.UyAF3D95MRM"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1761-Fistaszek+-+pies+na+schwał!#.UyAF3D95MRM[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/fistaszek-pies-na-schwal-8182.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/fi...chwal-8182.htm[/URL] [URL="http://oglos24.pl/ogloszenie/112,zabrze/4850,fistaszek-pies-na-schwal"]http://oglos24.pl/ogloszenie/112,zab...pies-na-schwal[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=134467[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/41807/fistaszek__pies_na_schwal.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d..._na_schwal.php[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/fistaszek-pies-na-schwal/67402"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...a-schwal/67402[/URL] [URL]http://zoobazar24.pl/ads/fistaszek-pies-na-schwal/[/URL] [URL="http://zabrze.lento.pl/fistaszek-pies-na-schwal-,1791748.html"]http://zabrze.lento.pl/fistaszek-pie...-,1791748.html[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/67035/fistaszek---pies-na-schwal-/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/6...es-na-schwal-/[/URL] [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/fistaszek-pies-na-schwal-23830249.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/fista...-23830249.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/220738/Fistaszek---pies-na-schwal/#.UyAPZD95MRM"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/220.../#.UyAPZD95MRM[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-474720.html[/URL] [URL="http://www.oferciarz.pl/oferta/32294,Fistaszek-pies-na-schwa%C5%82"]http://www.oferciarz.pl/oferta/32294,Fistaszek-pies-na-schwał[/URL]! [URL="http://ogllo.pl/zabrze/ogloszenie/17068/fistaszek-pies-na-schwal.html"]http://ogllo.pl/zabrze/ogloszenie/17...na-schwal.html[/URL] [URL="http://www.tablicaallegro.pl/fistaszek__pies_na_schwal,20140312085031.html"]http://www.tablicaallegro.pl/fistasz...312085031.html[/URL] [URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/9959-fistaszek-pies-na-schwal.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...na-schwal.html[/URL] [URL="http://www.mojagazeta.net/ogloszenia/ogloszenie-133349.html"]http://www.mojagazeta.net/ogloszenia...ie-133349.html[/URL] [URL="http://www.najlepsze-ogloszenia.pl/darmowe-ogloszenia/oferta/4557/fistaszek-pies-na-schwal?preview=true"]http://www.najlepsze-ogloszenia.pl/d...l?preview=true[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/89258/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3151922[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=320460&catid=26&Itemid=43"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=43[/URL] [URL="http://pethome.com/ogloszenia/zw/psy-bez-rodowodu/oddam/fistaszek-pies-na-schwal/694"]http://pethome.com/ogloszenia/zw/psy...-na-schwal/694[/URL]