Jump to content
Dogomania

Bjuta

Members
  • Posts

    24817
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bjuta

  1. Bede o Was dzisiaj myslec. Powodzenia!!!
  2. Dostałam pytanie o Daglasa, poprosiłam, żeby zadzwonili do Mysi, wyjechałam teraz ze studentami na warsztaty. Tam na miejscu nie będę miała zasięgu. Wygląda mi na to, że w marcu nie będę ani razu w Psitulu :( :( :(
  3. O to super, to może zajrzyj na wątek Marty :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250796-PILNE!!!!-KATOWICE-LIGOTA-Marta-uciekla-z-nowego-domu[/url]!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='danusiadanusia']nie brakuje jej 25,- zł.:) ale za m-c III i IV 20,- ZŁ. DEKLAROWAŁA JEJ ZŁOŚNICA93:) czyli przez te 2 m- c zabraknie tylko 5,- zł.:) Złośnica ma się później określić, czy będzie w stanie wpłacać:), ale jakby nie patrzeć 25,- zł. to już pikuś :):)[/QUOTE] No to prawda! :)
  5. [quote name='Sabina02']Nelka jest już ze mną! :multi: Wszystko poszło bez problemów. Jutro napisze wiecej, bo teraz mamy tu dużo wrażeń. :)[/QUOTE] Gratulacje!!!! Ależ się jej poszczęściło! :)
  6. Ona chyba już je zgubiła... Tak mi się wydaje, widziałam ją z odległości 20 metrów i po ciemku, ale wydaje mi się, że nie miała już szelek. Czy się mylę?
  7. Strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc. Na ponad tydzień znikam ze Śląska...
  8. Wątróbka? To chyba jest najbardziej pociągające dla psa...
  9. Ale Pandorce chyba jeszcze sporo brakuje stałych deklaracji?
  10. Jest połowa miesiąca a Mongołek juz nazbierał na następny miesiąc hotelowania. Dawno tu aż takiego komfortu nie miałam! :)
  11. Uzupełniłam finanse na tym bardzo zdyscyplinowanym i wesołym wątku! Dziekuję!!!
  12. Wygląda jak nasz schroniskowy Leon [B][url]https://lh6.googleusercontent.com/-vyKUjsNoJxo/UxyZC3cKZGI/AAAAAAAAbFc/WCTh5qhpRQM/w427-h640-no/IMG_5284.png[/url][/B]
  13. Chrapusia przesłodko! Dobrze, że ma swoją przystań. Może wreszcie odespać bez lęków. Raczyno - ja Ci się dorzucę do weta jak przyjdzie co do czego. Mój Łoles kochany... :)
  14. [quote name='yolanovi']Nie byłam bo nikt sie do mnie nie odezwał. Prosiłam o jakiś namiar gdzie akcja, jakąś ulice... ale echo. Szkoda, że sie nie udało...[/QUOTE] Aaaa. Bo Gosia. ma internet tylko w pracy, mi dała znać telefonicznie, a ja jakieś musiałam mieć zaćmienie, że Ci nie napisałam. Przepraszam... W ogóle nie pomyślałam.
  15. Dziękujemy Sabinko!!! :)
  16. No niestety kicha. Marta owszem była, ale się spłoszyła. Ja akurat wysiadłam na za dalekim przystanku i wracałam i jakoś tak za 15 siódma zobaczyłam Martę, uciekającą spod Simply przed młodym chłopakiem. Nawiała mu niestety, chociaż bardzo się starał. Potem się okazało, że był przypadkowy - zobaczył wolontariuszy, którzy próbowali Martę złapać, i ruszył z kopyta. Miał dobre chęci, ale nie miał know how... Klatka ustawiona, potem była zamknięta, ale żadnego stworzenia w środku nie było. Może coś małego weszło i wyszło między kratami. No nie wiem. Było z 10 osób. Uliczki spenetrowane, ale zapadła się pod ziemię. Ma tam fantastyczne tereny do chowania się. No bardzo mi przykro... Część ludzi jeszcze została i waruje koło klatki-łapki. Właściciele psiny b. fajni. Strasznie mi przykro, że im taki numer (i sobie samej) zrobiła. Yolanovi byłaś? bo ja w sumie nie bardzo się połapałam kto jest kto...
  17. Kurczę, może Ola by wzięła Arstona. Bo coś z nim chyba jest nie tak?
  18. Dajcie cynk jak będzie organizowana jakaś akcja.
  19. Oj dziękuję bardzo! :) A Bond się zmienia. Jeszcze tydzień temu reagował na autobus, stresował się mijankami z ludźmi (mieszka na czas rekonwalescencji Artemidy koło Katowickiej Galerii w absolutnym centrum) a dzisiaj rano - jakby się urodził w Nowym Yorku! Wszedł w tłum Chinek (nie wiem skąd się wysypały w takiej ilości), olał karetkę pogotowia, autobus mu spowszedniał, no światowy piesek się robi!
  20. Urocze to szukanie pod szafką. :)
  21. Aniu, przytulam Cię bardzo, bardzo mocno!
  22. O to się już nie mogę doczekać! :)
  23. No właśnie zobaczyłam, że Snow wczoraj poszedł, a dzisiaj już wrócił... No ale faktycznie, z tymi kurami to przesadził... [quote name='Mysia_']Ten transport już się znalazł, Ola pomogła [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] O to super! :)
  24. [B]Fistaszek [/B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Fistaszek---pies-na-schwal-id86156.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...l-id86156.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11362[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Fistaszek-pies-na-schwal%21,106392"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...schwal!,106392[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/zabrze/fistaszek-pies-na-schwal-573876876"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...hwal-573876876[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1761-Fistaszek+-+pies+na+schwa%C5%82%21#.UyAF3D95MRM"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1761-Fistaszek+-+pies+na+schwał!#.UyAF3D95MRM[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/fistaszek-pies-na-schwal-8182.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/fi...chwal-8182.htm[/URL] [URL="http://oglos24.pl/ogloszenie/112,zabrze/4850,fistaszek-pies-na-schwal"]http://oglos24.pl/ogloszenie/112,zab...pies-na-schwal[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=134467[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/41807/fistaszek__pies_na_schwal.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d..._na_schwal.php[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/fistaszek-pies-na-schwal/67402"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...a-schwal/67402[/URL] [URL]http://zoobazar24.pl/ads/fistaszek-pies-na-schwal/[/URL] [URL="http://zabrze.lento.pl/fistaszek-pies-na-schwal-,1791748.html"]http://zabrze.lento.pl/fistaszek-pie...-,1791748.html[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/67035/fistaszek---pies-na-schwal-/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/6...es-na-schwal-/[/URL] [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/fistaszek-pies-na-schwal-23830249.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/fista...-23830249.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/220738/Fistaszek---pies-na-schwal/#.UyAPZD95MRM"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/220.../#.UyAPZD95MRM[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-474720.html[/URL] [URL="http://www.oferciarz.pl/oferta/32294,Fistaszek-pies-na-schwa%C5%82"]http://www.oferciarz.pl/oferta/32294,Fistaszek-pies-na-schwał[/URL]! [URL="http://ogllo.pl/zabrze/ogloszenie/17068/fistaszek-pies-na-schwal.html"]http://ogllo.pl/zabrze/ogloszenie/17...na-schwal.html[/URL] [URL="http://www.tablicaallegro.pl/fistaszek__pies_na_schwal,20140312085031.html"]http://www.tablicaallegro.pl/fistasz...312085031.html[/URL] [URL="http://www.naszezwierzaki.info/15-oddam/9959-fistaszek-pies-na-schwal.html"]http://www.naszezwierzaki.info/15-od...na-schwal.html[/URL] [URL="http://www.mojagazeta.net/ogloszenia/ogloszenie-133349.html"]http://www.mojagazeta.net/ogloszenia...ie-133349.html[/URL] [URL="http://www.najlepsze-ogloszenia.pl/darmowe-ogloszenia/oferta/4557/fistaszek-pies-na-schwal?preview=true"]http://www.najlepsze-ogloszenia.pl/d...l?preview=true[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/89258/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3151922[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=320460&catid=26&Itemid=43"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=43[/URL] [URL="http://pethome.com/ogloszenia/zw/psy-bez-rodowodu/oddam/fistaszek-pies-na-schwal/694"]http://pethome.com/ogloszenia/zw/psy...-na-schwal/694[/URL]
×
×
  • Create New...