-
Posts
24817 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bjuta
-
Szon - po 7 latach w schronie i 2 dniach w DT znalazł DS!!!! :)))))))))))
Bjuta replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Myślę, że schroniskowy byłby dobry [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]maila _Lary nie znam[/COLOR], a sama Szona też nie znam niestety... -
A teraz Tesa z wczoraj, czyli po 4 miesiącach w schronisku (nadal niestety czeka na dom). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TD4-mVb0bq0/UwjpANeTCxI/AAAAAAABqIs/Rw13zvZNyeE/w427-h640-no/IMG_4703.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BS_Ya4LtqeQ/UwjpANzRulI/AAAAAAABqIo/BD5feJKl_ZY/w640-h427-no/IMG_4705.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zZNIQ1ukWZE/UwjpCvfsOvI/AAAAAAABqJU/PE2wtnd0DJs/w427-h640-no/IMG_4805.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v1Vh0ITNOoA/Uwj8M8UZdQI/AAAAAAABqLE/uIFOCAIGz3M/w640-h427-no/IMG_4690.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yrAPttZLzLI/Uwj8M4DEf-I/AAAAAAABqLA/ItWnBAF053g/w640-h427-no/IMG_4693.jpg[/IMG] Super psina i do ludzi i do psów! :)
-
Nie tak spektakluarna, ale jak się przyjrzeć, to widać różnicę. Mamy w schronisku taką Tesę, która była samą skórą i kosteczkami jak do naszego Zabrzańskiego Psitula trafiła. Nie ma zdjęcia z tego okresu, bo na stronkę już wrzucamy takie trochę odpicowane, odkarmione psiaczki. Więc to jest zdjęciezrobione nieco później. Ciągle jednak widać sterczące kości a jak się przyjrzeć, to jeszcze jest ślad żeber. [IMG]http://www.psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/8722.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8Pw8R_sIOsU/UoyhSyfHBzI/AAAAAAABmdQ/wVDKyPJ825k/w425-h640-no/DSC_1045.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nGZPCdvySQY/UoyhVbzJTzI/AAAAAAABmdk/XOkLIh8gTE8/w425-h640-no/DSC_1047.jpg[/IMG]
-
Może szczotką jednak? Ale się cieszę!!!! :)
-
O kurka wodna... Oby nie!
-
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Bjuta replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Raczej żałowała, że nie prosiła o więcej... :) -
Ale suuuper! Raczyno, autem. Pojedźcie razem, bo psy naprawdę zapamiętują kto je zabrał ze schroniska. No i dla Łolesa, (który czasem goni auta w ramach zawodów sportowych), komunikacja miejska może być zbyt dużym stresem. O matusiu... Dolc, Darel, Dondi, Bafi, Łoles, - ależ piękna seria!!!
-
A to super. A po 17 nr do interwencji jest taki jak podałam, ten zwykły? Mysiu, wieści o Dondim są takie. (Rozmawiałam tym razem z żoną pana Jana). Dondi wydaje im się staruszkiem, nie bardzo wierzą w te 4 lata i się tym martwią, bo kochają go nad życie i chcą żeby żył jak najdłużej, bo jest najcudowniejszym, najmilszym przytulakiem. Dał się wykąpać, tylko by się przytulał i miział. Uwielbia bawić się z bernardynem, wogóle nie szczeka, wszystkich kocha... Mówiłam, że może jeszcze się rozkręci i pokaże nieco inne oblicze, ale pani nie wierzy... Jest cudownym milutkim misiakiem! hm...
-
Raczyno - :) Nie ma problemu! Schronisko na dwa miesiące chętnie wspomoże Cię karmą! :) :) :) Już gadałam z Mysią, powiedziała, żebyś przyjeżdżała, choćby dziś! :) :) :) Gdyby było potrzebne lecznie, to chyba damy radę zrobić jakąś zrzutkę? Ale jemu się tam chyba dosyć ładnie goją te ranki.
-
Ja bym bardzo chętnie dziabnęła coś na Mongołka. Zrobię dziś rozliczenia, ale wydaje mi się, że do pierwszego będzie mi brakować ok 150 zł, żeby bez wysiłku zapłacić za hotel. Z tym, że może jeszcze coś przyjdzie. Ale na pewno Mongołkowi jakieś wsparcie chodźby 50 zł by się przydało. Bo resztę mam psów mam w dobrej kondycji finansowej. EDIT U Mongołka brakuje mi niecała stówka - więc ew. jakiś mały grosik by się przydał, ale jakby co do dam radę. Reszta moich psów (Dżizys, Lider, Bond) jest OK.
-
A może to raczej przyjaciółka jest... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TGdrxA09xZo/UwXb6JFTrxI/AAAAAAAAY0Q/eyq8nByxIPQ/w829-h554-no/IMG_3281.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Bh3Fz3P7jzg/UwXb9tPzQ6I/AAAAAAAAY0Y/OYvQCdCSxhM/w829-h554-no/IMG_3282.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mHsXQcyZKzg/UwXcBIL21BI/AAAAAAAAY0g/c3zZ5v2xGFo/w829-h554-no/IMG_3283.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xF6M7P_O45c/UwXcJXN47FI/AAAAAAAAY0o/h1EZ7m_LPSA/w829-h554-no/IMG_3323.JPG[/IMG] Chyba udało jej się rozruszać dziadka! :)
-
Chyba ma przyjaciela? :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_JZ3KoZwtGs/UwXbny3D2_I/AAAAAAAAYzo/HUxPbiM8JsE/w829-h554-no/IMG_3259.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5aMci8AuSD4/UwXbrTg6vWI/AAAAAAAAYzw/D_iIsaCUQ5M/w829-h554-no/IMG_3260.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vvKF6gaoHow/UwXbuohT7YI/AAAAAAAAYz4/BPVVvnKYoo0/w829-h554-no/IMG_3264.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ER7-D8bxM6o/UwXbxDO-0KI/AAAAAAAAY0A/mJbCcJpMqH8/w829-h554-no/IMG_3265.JPG[/IMG]
-
No to się wstrzymujemy... [quote name='Mysia_']Joli nie było w schronisku, bo to było samego rana. Ktoś musiał źle zamknąć bramę, która oddziela Łolesa od psiaków z kotłowni, otwarły sobie i Dondi z Rufusem go dorwały, mniejsze od niego, ale zarazy jaki mało [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/anger.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Ja akurat byłam z psami na spacerze, dochodziłam już do strumyczka, ale usłyszałam charakterystyczny szczek psów ... Nie miałam jak się wrócić, ale zaraz zadzwoniłam do Moldera (karmił na pawilonie, więc sam nie miał prawa usłyszeć tego, ale wyibracje telefonu na szczęście poczuł), że coś się dzieje, pobiegł tam i odgonił tych wredzioli od Łolesa... W sumie to jest głównie poszczypany, ale faktycznie posmutniał [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Trzy dni siedział w gabinecie lekarskim grzeczny jak aniołek, wygląda na to, że w mieszkaniu powinien odnaleźć się bez problemu.[/QUOTE] To jest taki super psiak! Jak dobrze, że usłyszałaś!
-
Też zaglądam... :)