Jump to content
Dogomania

Bjuta

Members
  • Posts

    24817
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bjuta

  1. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KNcE0LY-Ht8/U1wSMEfSWUI/AAAAAAAAbDk/gxihiPiPBXI/w421-h630-no/IMG_5542.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6NfwbAlRyso/U11nmV08Z-I/AAAAAAAAbZY/8SoXR-hcr1I/w829-h554-no/IMG_6097.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aHHFZEtzLo0/U11npj8iSZI/AAAAAAAAbZg/RhZoVviM--8/w829-h554-no/IMG_6096.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h1Khtq4dE5s/U2FkuqnL4YI/AAAAAAAAba8/cd8UoQLh4zc/w421-h630-no/IMG_6114.JPG[/IMG] zazdroszczę tak ślicznie przyciętej trawki! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jKiYeKuF0IE/U2FkzM5PUnI/AAAAAAAAbbE/BUD60Lz92hg/w829-h554-no/IMG_6116.JPG[/IMG]
  2. To wrzucam :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hCkA9mQkWCI/U1wR2btAnGI/AAAAAAAAbC8/vKOnSvt0l0U/w421-h630-no/IMG_5537.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-elCAAeczQ2w/U1wR6bnr2hI/AAAAAAAAbDE/JXnqSbta1Sc/w829-h554-no/IMG_5538.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bZWGI2oG7oE/U1wR-BT4qbI/AAAAAAAAbDM/FWOVwn_r06Y/w829-h554-no/IMG_5539.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-S8Coo479jz0/U1wSC_iEcrI/AAAAAAAAbDU/gaPXyW5Lf-M/w829-h554-no/IMG_5540.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LyxzAz02KWU/U1wSHB34pwI/AAAAAAAAbDc/Hb6T04MZiVY/w421-h630-no/IMG_5541.JPG[/IMG] Bardzo ładnie wygląda! :) To jest pies po którym nigdy nie widać wieku! :)
  3. O jak super!!! Dziękujemy!!! A ja przedłużyłam mu wyróżnienie na tablicy. Ale tym razem sięgnęłam do Liderkowej skarpety.
  4. Zainwestowaliśmy 45 zł (bez 5 gr) w obróżkę Bayera Ciltix, bo pomimo kropelek sabunolu, Bondziu zbierał kleszcze jak odkurzacz.
  5. Dla nie FBókowych [url]http://www.czlowiekipies.pl/[/url]
  6. Nasze schronisko ma b. dobre doświadczenia z dogtrekkingów. Specjalnie kochamy tyski dogtr. - Dużo ludzi potem przychodzi po psy, które dzielnie maszerowały, ale też się przykładamy - psy są w chustach, my w koszulkach i wystawiamy takiego wolontariusza, który zawsze staje na podium! Dzięki temu sporo o nas piszą w prasie itd. No i ostatnio pozostali zwycięzcy oddali nam wygraną karmę! :) To są b. sympatyczne imprezy. I to zdumienie - to takie fajne psy są w schroniskach?
  7. Powodzenia po drugiej stronie!
  8. [quote name='Ingrid44']A gdzie Pimpus jedzie ?[/QUOTE] Pimpuś na prośbę DIF miał się przenieść do ośrodka specjalizującego się w starszych psiakach z takimi problemami zdrowotnymi. Jest o tym mowa na poprzedniej stronie.
  9. Miałam teraz fantastyczny telefon o Liderka. Pani z Wodzisławia Śląskiego, jej pies odszedł 2 lata temu, był b. podobny do Liderka i tez nie przepadał za mężczyznami, był charakterny i kochany. Tylko Pani się b. przestraszyła wieku. Ostatnią śmieć psiaka odchorowywała 2 lata, więc chciałaby mieć psiaka na dłużej. Ale Liderek jej się szalenie podoba. Ma przemyśleć i oddzwonić.
  10. Bartuś jest dzisiaj operowany - trzymajmy kciuki! :)
  11. Jakie piękne zdjęcia! Aż pachną! Wiosna. Nareszcie!!
  12. Piękne to zdjęcie! Takie słodkie... Słuchajcie, przestanę mu wznawiać tablicę, co? Co prawda i tak nikt nie dzwoni, ale w sumie po co ją wznawiać...
  13. Imponujące!!! :) :) :) Ciekawe czy moje by dały radę... A do Artemidy przyjechała teraz Mama (którą kiedyś b. mocno ugryzł) i stosunki są (tfu... tfu...) bez zarzutu! Bondzio szybko się nauczył, że jak jest Mama to należy jej się jego miejsce na łóżku i bez szemrania idzie spać na fotel! Teki gentleman się zrobił!
  14. Liderek już rok i 4 miesiące mieszka w DT w Beskidach, a ja codziennie mu zazdroszczę....
  15. Dziękujemy! Paulo, ja po 7 maja mogę ogarnąć coś, na razie nie dam rady... :( Buziaki Wielkanocne dla wszystkich!!!
  16. Dla nieposiadających FB :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10262226_768595009817541_8055123595144782061_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/970727_761371947206514_466856486_n.jpg[/IMG]
  17. Tak mi żal Szenziego... :( Mysiu, ja znowu jestem w kieracie... Myślałam, że może w przyszły czwartek ogarnę skorupę Riszo, ale niestety znowu nie dam rady. W październiku rzucam jedną ze swoich prac i będę żyła jak człowiek, to i moim psom się poprawi...
  18. To Norek ma też nostalgiczne wcielenia! :loveu:
  19. Artemida mówi, że Bondzio powolutku się starzeje. Czasem czeka na przysmak i jak się go upuści, to on nadal czeka. Nie widzi za dobrze. A tak wogóle to nie opowiedziałyśmy Wam z Artemida o mega akcji, która się wydarzyła jak był u nas... Artemida była wtedy jeszcze totalnie unieruchomiona, ja w pracy, dzień był piękny i moi rodzice wzięli całą 4 psów i pojechali na ogródek. Tam pilnowali Gaji, bo to taka mała, że się wszędzie wciśnie, żeby pod siatką gdzieś nie nawiała. Psy grzały się na słońcu, rodzice ogarniali ogródek i nagle się zorientowali, że nie ma Bonda... Tata wsiadł w auto i zaczął objeżdżać okolice, mama zdarła gardło od nawoływania. Po 40 minutach wrócił. Bardzo z siebie zadowolony. Odwiedził wtedy chyba wszystkie komposty na ogródkach... No i tak sobie nagrabił u moich rodziców. Już go więcej nie wzięli na ogródek...
  20. [quote name='LILUtosi']Wet był u niego :-) Ale zostałam obsikana, obsrana. Kałem wysmarowane było wszystko :mad: Mata, stół, podłogi, wet ..... Ale mamy już to za sobą na szczęście.[/QUOTE] O matusiu.... :oops:
  21. Ale w sensie żeby nowy tekst pisać? On ma już kilka takich ładnych ... Miałam telefon o Liderka... Zaczął się bardzo obiecująco, bo pytaniem o kota, czy się dogada. No ale pani myślała, że nie jest taki stary... Ma się jeszcze zastanowić i oddzwonić, no ale to już było 3 dni temu.
  22. Przepięknie obcięta! :)
  23. [quote name='LILUtosi']No i niestety nie mam dobrych wieści. Bartuś zapalenie pęcherza, guz na jądrze, powiększona prostata. Jesteśmy na antybiotyku dwa tygodnie, a po tym czasie kastracja.[/QUOTE] Dzięki Lilu! A jak dał radę u weta? Panikował strasznie? Tu jeszcze więcej zdjęć Bartoliniego :) [url]https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/5980358482515012577?banner=pwa[/url]
×
×
  • Create New...