-
Posts
24817 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bjuta
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KNcE0LY-Ht8/U1wSMEfSWUI/AAAAAAAAbDk/gxihiPiPBXI/w421-h630-no/IMG_5542.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6NfwbAlRyso/U11nmV08Z-I/AAAAAAAAbZY/8SoXR-hcr1I/w829-h554-no/IMG_6097.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aHHFZEtzLo0/U11npj8iSZI/AAAAAAAAbZg/RhZoVviM--8/w829-h554-no/IMG_6096.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h1Khtq4dE5s/U2FkuqnL4YI/AAAAAAAAba8/cd8UoQLh4zc/w421-h630-no/IMG_6114.JPG[/IMG] zazdroszczę tak ślicznie przyciętej trawki! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jKiYeKuF0IE/U2FkzM5PUnI/AAAAAAAAbbE/BUD60Lz92hg/w829-h554-no/IMG_6116.JPG[/IMG]
-
To wrzucam :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hCkA9mQkWCI/U1wR2btAnGI/AAAAAAAAbC8/vKOnSvt0l0U/w421-h630-no/IMG_5537.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-elCAAeczQ2w/U1wR6bnr2hI/AAAAAAAAbDE/JXnqSbta1Sc/w829-h554-no/IMG_5538.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bZWGI2oG7oE/U1wR-BT4qbI/AAAAAAAAbDM/FWOVwn_r06Y/w829-h554-no/IMG_5539.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-S8Coo479jz0/U1wSC_iEcrI/AAAAAAAAbDU/gaPXyW5Lf-M/w829-h554-no/IMG_5540.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LyxzAz02KWU/U1wSHB34pwI/AAAAAAAAbDc/Hb6T04MZiVY/w421-h630-no/IMG_5541.JPG[/IMG] Bardzo ładnie wygląda! :) To jest pies po którym nigdy nie widać wieku! :)
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Bjuta replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Zainwestowaliśmy 45 zł (bez 5 gr) w obróżkę Bayera Ciltix, bo pomimo kropelek sabunolu, Bondziu zbierał kleszcze jak odkurzacz. -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Bjuta replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Nasze schronisko ma b. dobre doświadczenia z dogtrekkingów. Specjalnie kochamy tyski dogtr. - Dużo ludzi potem przychodzi po psy, które dzielnie maszerowały, ale też się przykładamy - psy są w chustach, my w koszulkach i wystawiamy takiego wolontariusza, który zawsze staje na podium! Dzięki temu sporo o nas piszą w prasie itd. No i ostatnio pozostali zwycięzcy oddali nam wygraną karmę! :) To są b. sympatyczne imprezy. I to zdumienie - to takie fajne psy są w schroniskach? -
Powodzenia po drugiej stronie!
-
[quote name='Ingrid44']A gdzie Pimpus jedzie ?[/QUOTE] Pimpuś na prośbę DIF miał się przenieść do ośrodka specjalizującego się w starszych psiakach z takimi problemami zdrowotnymi. Jest o tym mowa na poprzedniej stronie.
-
Miałam teraz fantastyczny telefon o Liderka. Pani z Wodzisławia Śląskiego, jej pies odszedł 2 lata temu, był b. podobny do Liderka i tez nie przepadał za mężczyznami, był charakterny i kochany. Tylko Pani się b. przestraszyła wieku. Ostatnią śmieć psiaka odchorowywała 2 lata, więc chciałaby mieć psiaka na dłużej. Ale Liderek jej się szalenie podoba. Ma przemyśleć i oddzwonić.
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Bjuta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ale piękny jest! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Bjuta replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Jakie piękne zdjęcia! Aż pachną! Wiosna. Nareszcie!! -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Bjuta replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Piękne to zdjęcie! Takie słodkie... Słuchajcie, przestanę mu wznawiać tablicę, co? Co prawda i tak nikt nie dzwoni, ale w sumie po co ją wznawiać... -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Bjuta replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Imponujące!!! :) :) :) Ciekawe czy moje by dały radę... A do Artemidy przyjechała teraz Mama (którą kiedyś b. mocno ugryzł) i stosunki są (tfu... tfu...) bez zarzutu! Bondzio szybko się nauczył, że jak jest Mama to należy jej się jego miejsce na łóżku i bez szemrania idzie spać na fotel! Teki gentleman się zrobił! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Bjuta replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
To Norek ma też nostalgiczne wcielenia! :loveu: -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Bjuta replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Artemida mówi, że Bondzio powolutku się starzeje. Czasem czeka na przysmak i jak się go upuści, to on nadal czeka. Nie widzi za dobrze. A tak wogóle to nie opowiedziałyśmy Wam z Artemida o mega akcji, która się wydarzyła jak był u nas... Artemida była wtedy jeszcze totalnie unieruchomiona, ja w pracy, dzień był piękny i moi rodzice wzięli całą 4 psów i pojechali na ogródek. Tam pilnowali Gaji, bo to taka mała, że się wszędzie wciśnie, żeby pod siatką gdzieś nie nawiała. Psy grzały się na słońcu, rodzice ogarniali ogródek i nagle się zorientowali, że nie ma Bonda... Tata wsiadł w auto i zaczął objeżdżać okolice, mama zdarła gardło od nawoływania. Po 40 minutach wrócił. Bardzo z siebie zadowolony. Odwiedził wtedy chyba wszystkie komposty na ogródkach... No i tak sobie nagrabił u moich rodziców. Już go więcej nie wzięli na ogródek... -
Przepięknie obcięta! :)
-
[quote name='LILUtosi']No i niestety nie mam dobrych wieści. Bartuś zapalenie pęcherza, guz na jądrze, powiększona prostata. Jesteśmy na antybiotyku dwa tygodnie, a po tym czasie kastracja.[/QUOTE] Dzięki Lilu! A jak dał radę u weta? Panikował strasznie? Tu jeszcze więcej zdjęć Bartoliniego :) [url]https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/5980358482515012577?banner=pwa[/url]