-
Posts
1134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga&Ganja
-
Hej! :multi: dawno nas tu nie było... :shake: co tam u was? [url]http://i41.tinypic.com/3167yc4.jpg[/url] pięęęęęęęęęęęęknaa mordka! :loveu:
-
Cześć! :multi: co tam u was?? :p teraz wszędzie nadrabiam... :roll:
-
Heej! :multi: co u was? [url]http://img60.imageshack.us/img60/3668/dsc00036.jpg[/url] słodki pysio! :loveu:
-
[quote name='evaxon']hejjjjjj:loveu:[/quote] przyszłam się przywitać i chwilkę porozmawiać z panią bardzo skrromną. :evil_lol: Bom ja żaraż wyruszam! :multi::loveu:
-
Napisz u mnie w galerii, jak ci poszło! ;) Ja za chwilę jadę już do Ganjusi mojej! :multi::loveu:
-
[quote name='Naikari']Nora to wyżeł niemiecki szorstkowłosy. Ludzie ze schroniska znaleźli ją błąkającą się po lesie i wychudzoną... :shake: Albo ktoś ją celowo tam zostawił, albo się zgubiła... A Ganja widać, że miała przodka myśliwsiego :evil_lol: Skąd ją masz?[/quote] Widać? :cool3: Moja sunia miała szczeniaczki i postanowiliśmy Ganję zostawić. ;) [B]Kinguska[/B], Hej! :multi:
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Nie wiem jaki byś chciała, ale Dindek ci wybrał taki :evil_lol: :[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/414/f8435681e9d90fee.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]Szampana też musisz wypić już - skoro jutro cię nie będzie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/414/bb0a219cd2fbd745.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]SMACZNEGO ... :multi::p:evil_lol::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] aż musiałam tak zacytować! wiem, że nie można ale raz... :cool3:;) No dziękuję! ;) pyyyyyyyyszneeeee. :loveu::loveu:
-
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH![/COLOR][/SIZE][/B] ;) [IMG]http://i41.tinypic.com/1zb6wew.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='Naikari']Ale zawzięcie gryzie drewno... :loveu: zupełnie jak Nora. Jak już ma coś w pysku to rozdrabnia to na małe kawałeczki... :razz:[/quote] Może mają coś ze sobą wspólnego... :cool3::roll: Bo Nora chyba jest mieszańcem psa myśliwskiego? ;) Moja Ganja miała chyba rodzica myśliwskiego albo dziadka. nie pamiętam.:loveu:
-
[quote name='Naikari'] [URL]http://i42.tinypic.com/2w4ejxl.jpg[/URL] Przepraszam za jakość, ale to zdjęcia robione były dawno i gorszym aparatem. A pysia Comy jeszcze poszukam :loveu:[/quote] Ale harce! :multi: Bardzo bym prosiła o mordkę- tak, tak! :multi::cool3:
-
[URL]http://i39.tinypic.com/1z65mbr.jpg[/URL] jaka słodka! ;) szkoda, że nie ma zdjęcia mordki! :loveu:
-
[quote name='Naikari']Popatrzyłam na pierwszą strone... jej! Aż nie chce mi się wierzyć, że ma tyle lat! Świetnie się trzyma! :razz: Słodziutka psinka! Pozazdrościć! :p[/quote] To fajnie, dziękuję bardzo. ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/zdjecia-z-gor-dzisiaj-jade-do-mojej-ksiezniczki-3-zapraszamy-s-53-a-127657/index43.html[/URL] np. tutaj są zdjęcia Ganji! :cool3:;)
-
[quote name='Naikari'][I]Dziękujemy! :) Znudzona, bo pańcia nie chciała piłeczki rzucić... ;-)[/I] [/quote] Ah, rozumiem. A jak pańcia ma na imię? ;)
-
[B]Naikari[/B], kilka stron wstecz- zdjęcia Ganji! ;)
-
[URL]http://i39.tinypic.com/33xjznl.jpg[/URL] ten piesek po prawej- też miałam kiedyś takiego! ;)
-
Witam! :multi: Mam zaszczyt pierwsza dokonać wpisu! :cool3: [URL]http://i44.tinypic.com/16kb42s.jpg[/URL] piękna, znudzona Norcia! :loveu: Zapraszam do siebie! :cool3:;)
-
[quote name='Ancia123']Współczuje ci :-( Ja mam kompa z moim tatą i wchodze przeważnie też tlyko na weekend bo on ciągle na nim pracuje :placz::) Ale teraz mam lepiej bo tata śpi Ciiii!! :D[/quote] W sumie, to mi tam jest dobrze. ;) Tylko mam żal, że nie mogę na dogo sobie wejść i nie mogę dodać zdjęć i nie mogę zobaczyć moje ulubione galerie... :-(
-
[URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4436.jpg[/URL] jak zajączek! :evil_lol::loveu: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4456.jpg[/URL] UWAAAAAAAAGAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :evil_lol::evil_lol::loveu: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4361.jpg[/URL] ładne! :cool3:;) [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4274.jpg[/URL] śliczne! :loveu: ah, ten nochalek! :loveu:
-
[quote name='Ancia123']Co?:mad: Szkoda :-( No to porób dduuuuuuużo fot!! :D:cool3:[/quote] Nie będę szybko na dogo, bo ja nie mam kompa, tylko laptopa. Laptop widzę tylko na weekend, bo moja siostra zabiera go, żeby na nim pracować. Jak już mam tego laptopa, to przeważnie po to, żeby zrzucić zdjęcia, bo on wgl nie łapie internetu. Dlatego nadrabiam zaległości, jak jestem u kogoś na kompie... :placz:
-
[quote name='Ancia123']Nooo!!Wiem,wiem Robisz baaaaardzo ładne focie :) Tylko wracaj szybko z Ganją!!!![/quote] no właśnie za szybko to ja nie będę. :placz:
-
U mnie nowe fotki! :multi::cool3:
-
[quote name='Pusiakowa']a bo Ty to dziwna jestes :evil_lol::evil_lol::diabloti: a ty nie wtajemniczona jestes :razz::P a wiec skejcik to taki jeden chlopak z 6b i jest baardzo fajny :cool3: i ja go lubie :eviltong: bo jest bekowy :evil_lol:[/quote] Wypraszam sobie! Nie jestem dziwna!!!!!!!!!! Focham się!