Jump to content
Dogomania

Baski_Kropka

Members
  • Posts

    2593
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Baski_Kropka

  1. Ja w temacie obrozy to jestem zwolenniczką półzaciskowych parcianych itp obroży. Nie wycierają siersci, kiedy pies nie tańcuje i nie ciągnie luzują się, kiedy coś się dzieje to się zaciskają na tyle, zeby nie poddusić ale też żeby pies się z niej nie wyswobodził :) My mamy takie: [IMG]http://www.pelna-miska.pl/userdata/gfx/40bd7d5b371476f5303c6ae033f22e5a.jpg[/IMG] To akurat obroża z manmatu, firma specjalizuje się w sprzęcie zaprzęgowym ale nie tylko. My akurat mamy najzwyklejszą czarną, ale wzorów parę jest a i z innych firm coś się znajdzie :)
  2. Wygląda jak jakiś wielki zmutowany mutant xD W sensie wyszedł OGROMNY na tym zdjęciu xD [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-1ZX4z9YUGBA/Uu-cEhZGBbI/AAAAAAAAJbM/eUNhTL0T_NM/s640/2014.02.03%20%2845%29.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-1ZX4z9YUGBA/Uu-cEhZGBbI/AAAAAAAAJbM/eUNhTL0T_NM/s640/2014.02.03%20%2845%29.JPG[/URL]
  3. Baski_Kropka

    dubel

    Witamy się, z zakręconą dogomaniaczką ^^
  4. [quote name='Yuki_']Przykro mi że nie macie już suczki. Nie myśleliście o tym by wziąć kolejnego haszczaka?[/QUOTE] Yuki :D Skąd ty się urwałaś ja się pytam? :D To był pies to raz, a dwa podałam linka do galerii Dexa, psiaka którego zaadoptowaliśmy z początkiem stycznia z Korabiewic :D
  5. Nie ma się co śmiać.. wczoraj się zastanawiałyśmy z sąsiadkami co z tym zrobić, dzisiaj tam chyba pójdę i to sprawdze :/ Tzn to miejsce jest uczęszczane raczej więc jeśli coś mogło się tam stać to już to znaleźli.. ale chyba lepiej poinformować służby, bo to dla nich istotne w momencie kiedy ktoś zgłasza zaginięcie lub jakieś dziwne wyście z domu w dziwnych okolicznościach... to wynika z rozmowy ze znajomym pracownikiem SM... Aaa za chwilę wychodzimy na spacer z Ziutką, Dexa dziewczyną <3 Może uda się zrobić fotki albo nakręcę filmik, bo jedną ręką ciężko pstrykać kiedy pies gania jak dziki :D Także nasza galeria będzie chyba videologiem ^^ A w poniedziałek będzie niespodzianka :P Bo idziemy z pewną personą a nawet dwiema na spotkanie z rana :D
  6. [QUOTE][COLOR=#000000]łuuu moczenie jest straszne... łojesssso co się u nas działo jak łapy Gazulca do wody włożyłam [/COLOR]:splat:[COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]To u Magdy miały być... ja mam wolne od fotek na 2 miesiące [/COLOR]:diabloti:[/QUOTE] OoOooo co to to nie! Fotki musisz jakieś popełnić... nie masz wyjścia... :mad:
  7. Aaaa Lumpku! 100 lat piekności kocia <3 Śliczny jest pierwszy raz widze jego zdjęcie <3 Chyba mało uważnie przeglądałam galerie... Zakochałam się... marzę znowu o kocie o mruczonku na kolanach i grzaniu nóg w nocy :D
  8. Wiosna wiosna wiosna ah to ty xD Mnie to t pogoda tak uszczęśliwia!! Bo jak pracuje na pierwszą zmianę to nic z dnia nie mam kurcze... za krótkie jeszcze dni są... Ale znając ycie na święta wielkanocne napada tyle śniegu, że się będziemy za głowę łapać, rok temu był śniegus dyngus xD Oh jak sobie przypomnę jacy mokrzy wróciliśmy z bitwy na śnieżki i spaceru z psami <3
  9. [quote name='phase']I bez wyprostowanych włosów :lol: [/QUOTE] Ekhm... my tu pierwszy raz ale... Śmię zapytać :P Czy ty myślisz że ciotki tu przychodzą Ciebie oglądać czy psy? :P Żarcik taki... ja z twoją urodą nie przejmowała bym się brakiem makeupu :P
  10. Oj bardzo... zmęczeni jesteśmy oboje, Dex śpi pojedzony, a ja muszę iść z rowerami na myjnie a potem zawieźć mój na serwis przed sezonem wiosennym :P A ten widok mnie dzisiaj troszkę zmroził... serio aż się zaczęłam rozglądać czy jakieś zwłoki albo coś nie leżą w krzakach.... [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/585/j6qb.jpg[/IMG] Filmik wyżej ^^
  11. [video=youtube;h2sXzYDFYxw]http://www.youtube.com/watch?v=h2sXzYDFYxw&feature=youtu.be[/video] Pierwsze kroki na wolności dłużeszej niż 10m. Nad rzeką w miarę bezpiecznie, wody unika jak ognia, z drugiej strony domy i ogrodzenia :) To takijeden pierwszy filmik, ale ja mu się chowam po krzakach z widokiem co robi i czekam aż się skapnie, że się nie przypilnował... :) Tu musiałam już gwizdnąć, bo zakręt się zbliżał i nie chciałam stracić go z oka :) Tak się bawimy, że on sobie idzie, a ja nagle zmieniam kierunek spaceru i biegnę w przeciwną stronę... on do mnie dobiega, a ja zwiewam mu znowu w przeciwną... dzisiaj tak szaleliśmy, że myślałam, że nie złapie tchu z tego szaleństwa... przestałam kiedy zaczął wchodzić na wyższe obroty i warczał kiedy przebiegał, bo skończyło by się to kolejną dziurą w kurtce :D Jaki on był szczęśliwy... ganiał jak dzieciak ze mną, tak jak by wcześniej nie wiedział, że można tak zasuwać swoimi łapami :D A na spacerze zapuściliśmy się w nieznane rejony rzeczne, i wyskoczyły na nas dwa młode psy (pies i suka) broniły może swojego, albo po prostu miały nie równo pod kopułą, ale pierwszy raz użyłam gazu. Dexowi kazałam zaczekać za mną a w kierunku psiaków popsikałam gazem, na szczęście się opamiętały i odpuściły... ale jednak gdybym gazy nie wzięła nie wiadomo jak by się to skończyło... a Dex po wszystkim miał taką radochę, kiedy psy ujadały idąc za nami i zwiewały kiedy tylko się odwrócę... dumny był ze swojego przewodnika :P Wiem też, że spina się troszkę na widok panów menelków żłopiących piwo, więc wtedy muszę go mieć na oku. Nie podchodzi nie warczy, ale ogon stawia i jest na czuwaniu :) Sprawdzian też był, bo szliśmy spowrotem, i ktoś wystrzelił petardy, zatrzymał się jedynie spojrzał na mnie i widząc, ze spokojnie idę, pomaszerował dalej :) Ciężka praca popłaca :)
  12. No przecież dzień sie dopiero zaczyna, wpadajcie :D ja siedze i nic nie robie tzn troszke sprzątam :D Na FB jestem w razie czego, bo tam też Cię atakowałam :P
  13. Piekną dupcie ma Lisica :P
  14. Haszczaka już nie ma :( Z tym łapaniem to bywałą tylko pokazówka, raz jeden czy drugi złapał, a potem miał lepsze zajęcia, o tym chyba lepiej porozmawiaj z Sunshine :) Biegał też spuszczany, ale raczej tylko w parkach miejskich i ze sforą psów, przynajmniej z jakimś z którym się lubi i bawi i się pilnuje. Przywołanie niestety mieliśmy bardzo zepsute i dopiero w jego ostatnich latach działało w miarę poprawnie... ciężko naprawiać błędy młodości :) My teraz zapraszamy do galerii Dexa tu niestety już raczej fotek Baskiego nie zobaczycie, bo przecież odszedł w grudniu..... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250018-Dexter-owca-w-czarnym-psim-futrze#post21854287[/URL] Aaaa co do dogtrekkingu, to troszkę za daleko, do 150/200 km może jeszcze. Mieszkam teraz w Częstochowie :)
  15. No jasne że sportowe, raczej nie rodzinne :D Chociaż nasza skromna rodzinka MY + Psowaty, świetnie się mieścimy... Ale tak serio to nie polecam, masakra jest ze sprzątaniem tego po psie... teraz luzik bo sierści tyle nie widać bo jest czarna, ale przy SH to jest masakiera! :)
  16. [QUOTE][B]Baski_Kropka[/B] - chyba się przyjemniej chodzi, jak ludzie na Twój widok nie odsuwają się, nie piszczą, nie stają jak wryci... Jak u mnie jest dzień targowy i się zjeżdżają ludzie z okolicznych wsi to się takie cyrki dzieją, że głowa mała :roll: Łącznie z darciem się "PSY!!! PSY!!!" jakby psa pierwszy raz na oczy zobaczyli :evil_lol: [/QUOTE] Haha nie no niby tak :D Ale po słodziutkim piekniusim cudowniusim haszczaczku, chciała bym sobie dychnąć od zachwytu i raczej pozostać nie zauważana bo pomimo, że to miłe, to jednak strasznie męczące, albo przynajmniej żeby mnie ludzie nie zaczepiali :P Ale to pewnie mój blask i urok który bije na kilometr tak na ludzi działa :D :D :D :D
  17. Dobra.. Miczkensy! Pogoda jest bagna nie ma jutro jest sobota wiec może może spacer? :P Tak jak pisałam, mogę wyjść po Was na PKS i sie kawałek przejdziemy te 10/15 minut zanim dojdziemy do łąk? Hmmm? Bo Dexowi się przyda wycieczka na centrum, a Mice pewnie szybsza wysiadka :P Co robicie jutro?
  18. Moliniaste?! Pogoda jest piękna, u nas nad rzeką i na łąkach nie ma bagna, ja mam sobotę wolną, może coś się wykombinuje? Rashelkową też męczę :P A ten tor Agi jestem w trakcie pisania maila ^^
  19. [quote name='Molowe']Fajna opcja iść grupowo na to agility tylko najpierw trzeba byłoby zorientować się w jakim stanie jest tor,ile to kosztuje itd :)[/QUOTE] Postaram się dowiedzieć jak to wygląda, wysmaruje do nich maila z zapytaniem co jak i za ile :) Ja może o poziomie sportowo zawodowym nie myślę, ale jeśli to się Dexowi spodoba i będzie się czuł z tym dobrze, to kto wie :P [quote name='rashelek']Jak nie ma u Was bagna na łąkach, to można i coś wcześniej pomyśleć :diabloti:[/QUOTE] Nie ma bagna ani na łąkach ani nad rzeką :) Jutro mam wolne :D :D :D ? i dzisiaj ale dzisiaj to już pewnie nikt nie odczyta wiadomości :D [quote name='marta.k9080']hej :) Dexter jest uroczy,mam słabość do czarnych:loveu:[/QUOTE] Teraz już faktycznie jest czarny :D Pierwsze tygodnie był siwo brązowy bo miał paskudną sierściuche :D [quote name='kalyna']Bo Gandzia dostaje za dużo jedzenia :grins: więc co mu nie smakuje za bardzo to nie je... jak siedzi w kojcu i nie biega to nie zje tych wielkich kości, ale jak polata, kojec zamknięty to zje.. No ale mniej dostawać nie może, bo jakby nie było jest zima i dupcia mu zmarznie... U nas nie ma takich hardcorów. Owszem warzywka i owoce są mniam, ale tylko zblendowane. Noo oczywiście problem gryzienia tez znamy :grins: Wiem, wiem :eviltong:[/QUOTE] Ja nie znam pojęcia wybredny pies :D Moje piesy jedzą wszystko... tzn OK. Baski żarł wszystko, łącznie z sałatą ogórkiem i pomidorami, Kropka za pomidorem nie przepada, a Dex w ogóle nie rozumie,że warzywa można jeść :P Oj dziewczyny jak czytam o tym karmieniu surowizną to się zastanawiam :P Ahhhi zaraz będzie filmik ze spacerku :D Krótki ale treściwy :D
  20. Hejo z rana :D aa z tymm jak tma jest to miałam na myśli tak ogólnie czy dobrze się mieszka i w ogóle ;) Ale u nas temat na razie zamknięty, ja całą sobą wyjeżdżać nie chce, poza tym mam jeszcze 2 lata studiów ;P Nie chciało mi się iść od razu to teraz się muszę przemęczyć ^^ Ja bym musiała mieszkać w Koblencji, ale jakoś w Czewie miałam problem się przystosować z dala od rodziny i przyjaciół, a co dopiero za granicą... ja jednak rodzinna dosyć jestem, poza tym uważam, że w chwili obecnej całkiem fajnie nam się żyje i taka pogoń za pieniądzem to nie jest wcale najlepsza... :)
  21. Witamy przedpołudniowo! :D Jak tak czytam o tym waszym karmieniu to się zastanawiam po co sobie życie utrudniać :P Ale i tak sie przymierzam do tego BARFa ^^ My po długaśnym spacerze z biegankiem i szaleństwami właśnie zabieramy się za śniadanie :P
  22. Tu masz agenta Lejka :D zaraz o Was pomyslalam taki podobny mi sie wydal :D [url]https://m.facebook.com/PiesToNieZabawkaAniPrezent/albums/517143598399720/[/url]
  23. A nas to sie nikt nie boi... Juz zauwazylam, ze specerujacy z psami ani zwykli pieszy... Ale moze to dla tego ze sprawiamy wrazenien ulozonych i kanych tzn... Dex. Bo idac wzdluz drogi i w miescie trzyma sie nogi hihi a manier to sie dopiero uczy :D
  24. Boryna, a moze na dogtrekkingki jezdzicie? Wszystkich tym teraz mecze, ale to super inicjatywa :D mozna spedzic super weekend, jesli e ma daleko, spedzic noc na miejscu, posiedziec przy ognisku, z rana wystartowac i potem po przejsciu trasy wracac albo zostac do niedzieli ;D gdyby ktos sie na jakis wybieral to prosze sie pochwalic :D Rashelkowe, to jak sie pogoda unormuje to Cie pomecze, moze Molisiowe i reszta spanielowych zechce ;D
  25. Ale fajnie aportuje ;D a z Theosiem jak sie super dogaduje, taka relacja decko - pies to w ogole na innym poziomie jest :D Magda...? Mieszkacie w niemcowni? Dlugo juz? Tak pytam bo moj TZ tam teraz w dele siedzi i wlasnie sie przewinal temat przeprowadzki.... Jak wam tam jest? Umiesz jezyk umialas jak sie przeprowadzalas? Rekonesans robie jakie mam szanse na prace zeby nie zwariowac... Ale i tak raczej nie zechce sie przeniesc ;P mozesz na pw odpisac jesli wolisz... ;) Niemieckiego nie znam, angielski na tyle zeby sie dogadac i nie zginac...i w trake studiow jeszcze jestem...rozwalil mnie ten temat z rana ehhhh
×
×
  • Create New...