Żaden problem, mój Baski strasznie by sie ucieszył...
A co do tego spacerku, kurcze za późno wlazłam na forum, i dziisaj pewnie już odpada, zresztą ja zaraz idę na sanki z Baskim, jutro jestem na Kubalonce, gdzie miałam być od czwartku, ale może niedziela?? A komuś chyba niedziela nie pasowała??