Jolanta08
Members-
Posts
5151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jolanta08
-
Bardzo się cieszę,że Mania ma domek :multi:
-
Dzielna Daszeńka :loveu:
-
Czy dla Mani wpłacać na konto podane na 1 stronie ?
-
Wiem,że to takie skomplikowane wszystko.Gdy nasza niunieczka zachorowała to oboje z mężem na zmianę braliśmy urlop bo codziennie trzeba było oczyszczać organizm kroplówkami bo nerki nie pracowały i codziennie gotować świeże posiłki bo malutka ledwo coś tam liznęła a odgrzewane nie było wskazane.Odczuliśmy ogromną ulgę dopiero wtedy gdy poziom mocznika i kreatyniny zaczął spadać i wracać w granice normy.Jeśli chodzi o naszą niunię to żadna karma specjalistyczna nie wchodziła w rachubę bo po prostu nie jadła nic innego tylko domowe jedzonko ,tak ją przyzwyczailiśmy i dlatego błagaliśmy weta co robić w takiej sytuacji. A co Maciuś jadł wcześniej,lubił puszki i suchą karmę?
-
Niestety to jest problem.Nasza śp.Funia broniła się ale nie gryzła.Gdy zbliżała się niebezpieczna dla zdrowia granica to weterynarz pozwolił podawać jej w malutkich ilościach to co bardzo lubi ale zakazane były podroby.Aby Maciusiowi nie zaszkodzić to myślę,że dobrze bybyło skonsultować się z wetem.Ważne żeby wogóle zaczął jeść a żołądek pracować
-
Moją śp Funię wyrwaliśmy z tego choróbska ( niestety nie udało się z pozostałymi ) przez 7 dni dzień w dzień miała podawane dożylnie kroplówki.Przed i w trakcie choroby też nic nie jadła co doprowadzało nas do rozpaczy,a jeść choć ociupinkę ale musiała.Gotowaliśmy wtedy delikatne,chude mięsko z warzywami ,miksowaliśmy i wlewaliśmy Jej po łyżeczce od herbaty do pyszczka.Wystarczyło ,że przełknęła dwie takie łyżeczki by wprowadzić nas w euforię.Jeść zaczęła gdy nerki wróciły do pracy. Maciusiu choć odrobinkę ale zacznij jeść
-
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
Jolanta08 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie wątek i też będę szukać dla niej domku,aż żal patrzeć na sunię :shake: Mąż który po śmierci śp Funi nie chciał słyszeć o piesku to teraz jest wręcz w Misi zakochany ( z wzajemnością rzecz jasna ) i dziękuje mi za Misię.Nie rozumiem takich ludzi i chyba nigdy nie zrozumiem -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
Jolanta08 replied to monikab's topic in Już w nowym domu
I ja też zaglądam co u Maxa słychać :lol: -
Ma Dasz rację,co Ją tam będą kłuli :lol: Daszeńko spaceruj sobie na zdrowie
-
Szanowna Komisjo zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla Rudego ,psiaka z poniższego watku watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191919-Potrącony-przez-samochód-Rudy-do-wtorku-musi-opuścić-DT-([/URL] on nie ma dosłownie nic oprócz długu a jutro musi opuścić dt.Potrzeba mu m.in.funduszy na specjalistyczną karmę i leki dlatego proszę o maksymalnią pomoc dla tego biedaka.Nie jestem stałym deklarowiczem ale czasem wspomagam Skarpetę i obiecuję,że w przewidzianym w statucie okresie zwrócę określoną w nim kwotę kwotę.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc dla tego biedaka
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
Jolanta08 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Ja mam mieszane uczucia i żadnego pomysłu,Tosia już tyle przeszła... -
Faith choć wiem aż za dobrze,że żadne słowa nie złagodzą bólu ale bardzo Ci współczuję,trzymaj się
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
Jolanta08 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Witaj Tymonku :lol: Czy konto jest to samo co dla Elzy?