Jump to content
Dogomania

Jolanta08

Members
  • Posts

    5151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jolanta08

  1. Bardzo się cieszę,że Mania ma domek :multi:
  2. Dzielna Daszeńka :loveu:
  3. Maciusiu... przeleję coś aby Maciuś nie pozostawił długów ale nie będzie tego wiele...czy konto jest to samo co dla Tinusi ?
  4. Czy dla Mani wpłacać na konto podane na 1 stronie ?
  5. To jest pomoc jaką Rudy kiedyś otrzymał a 03.04. Skarpeta przelała dla Rudego 120 zł
  6. Czy wpłynęły pieniązki dla Rudego ze Skarpety Talcott ?
  7. Wiem,że to takie skomplikowane wszystko.Gdy nasza niunieczka zachorowała to oboje z mężem na zmianę braliśmy urlop bo codziennie trzeba było oczyszczać organizm kroplówkami bo nerki nie pracowały i codziennie gotować świeże posiłki bo malutka ledwo coś tam liznęła a odgrzewane nie było wskazane.Odczuliśmy ogromną ulgę dopiero wtedy gdy poziom mocznika i kreatyniny zaczął spadać i wracać w granice normy.Jeśli chodzi o naszą niunię to żadna karma specjalistyczna nie wchodziła w rachubę bo po prostu nie jadła nic innego tylko domowe jedzonko ,tak ją przyzwyczailiśmy i dlatego błagaliśmy weta co robić w takiej sytuacji. A co Maciuś jadł wcześniej,lubił puszki i suchą karmę?
  8. Niestety to jest problem.Nasza śp.Funia broniła się ale nie gryzła.Gdy zbliżała się niebezpieczna dla zdrowia granica to weterynarz pozwolił podawać jej w malutkich ilościach to co bardzo lubi ale zakazane były podroby.Aby Maciusiowi nie zaszkodzić to myślę,że dobrze bybyło skonsultować się z wetem.Ważne żeby wogóle zaczął jeść a żołądek pracować
  9. Moją śp Funię wyrwaliśmy z tego choróbska ( niestety nie udało się z pozostałymi ) przez 7 dni dzień w dzień miała podawane dożylnie kroplówki.Przed i w trakcie choroby też nic nie jadła co doprowadzało nas do rozpaczy,a jeść choć ociupinkę ale musiała.Gotowaliśmy wtedy delikatne,chude mięsko z warzywami ,miksowaliśmy i wlewaliśmy Jej po łyżeczce od herbaty do pyszczka.Wystarczyło ,że przełknęła dwie takie łyżeczki by wprowadzić nas w euforię.Jeść zaczęła gdy nerki wróciły do pracy. Maciusiu choć odrobinkę ale zacznij jeść
  10. Zapisuję sobie wątek i też będę szukać dla niej domku,aż żal patrzeć na sunię :shake: Mąż który po śmierci śp Funi nie chciał słyszeć o piesku to teraz jest wręcz w Misi zakochany ( z wzajemnością rzecz jasna ) i dziękuje mi za Misię.Nie rozumiem takich ludzi i chyba nigdy nie zrozumiem
  11. I ja też zaglądam co u Maxa słychać :lol:
  12. Ma Dasz rację,co Ją tam będą kłuli :lol: Daszeńko spaceruj sobie na zdrowie
  13. Dobrze a ja ze swojej strony cieszę się ,że mogłam pomóc
  14. Dla takich chwil warto żyć , pomagać i oglądać jak Kora cieszy się życiem:loveu:
  15. Nawet mie wiecie jak się ucieszyłam,że Skarpeta Talcott wyraziła zgodę na pomoc.Jutro wyślę nr konta z pierwszego postu Skarbnikowi Skarpety ,czy mam dopisać w tytule ,że jest to pomoc dla Rudego?
  16. Z radością informuję,że Komisja Skarpety Talcott przyznała Rudemu maksymalną kwotę pomocy
  17. Szanowna Komisjo zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla Rudego ,psiaka z poniższego watku watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191919-Potrącony-przez-samochód-Rudy-do-wtorku-musi-opuścić-DT-([/URL] on nie ma dosłownie nic oprócz długu a jutro musi opuścić dt.Potrzeba mu m.in.funduszy na specjalistyczną karmę i leki dlatego proszę o maksymalnią pomoc dla tego biedaka.Nie jestem stałym deklarowiczem ale czasem wspomagam Skarpetę i obiecuję,że w przewidzianym w statucie okresie zwrócę określoną w nim kwotę kwotę.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc dla tego biedaka
  18. Ja mam mieszane uczucia i żadnego pomysłu,Tosia już tyle przeszła...
  19. Faith choć wiem aż za dobrze,że żadne słowa nie złagodzą bólu ale bardzo Ci współczuję,trzymaj się
  20. Ja niestety nie mogę w tej chwili wpomóc nawet grosikiem :shake: ale czasem wspomagam Skarpetę Tallcot więc może zwrócę się do Nich z prośbą o pomoc ,może dziewczyny się zgodzą bo sytuacja jest naprawdę patowa a ja będę miała kilka tygodni by zwrócić statutową kwotę ?
  21. Witaj Tymonku :lol: Czy konto jest to samo co dla Elzy?
×
×
  • Create New...