Jump to content
Dogomania

Justyna Klimek

Members
  • Posts

    1861
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Klimek

  1. A egzamin! Jak coś źle, to w du...! ;) Egzamin z lektury znaczy :)
  2. Dobry wieczór :) Jak idzie lektura "Sygnałów uspokajających"? Ja już jestem w fazie testów tych pierwszych sygnałów - działają! Jeśli ktoś nie ma jeszcze tej lektury, a chce mieć, niech mówi - prześlę :) Jutro rano wyjeżdżam, niestety nie do Krzykosów, tak jak planowałam,ale na dalsze szkolenie do stolicy. Mam nadzieję, że jeszcze w grudniu pojawię się w Krzykosach.
  3. [quote name='kaja69']Ja chyba bardziej psy onieśmielają niz ludzie :) zresztą sama nie wiem...[/QUOTE] Może to postawa wyuczona od kuracjuszy "chciałabym, ale się boję", hehe :))
  4. Halo... dobry wieczór :) Zapraszam serdecznie na bazarek sterylkowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648"]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648[/URL] Można zakupić ciekawe prezenty gwiazdkowe - między innymi ceramiczne wyroby Justyny, Miśkowej opiekunki i kartki świąteczne :)
  5. Ja również potwierdzam swoją jeleniową obecność ;) Zaraz po wypłacie (na początku grudnia) dorzucam się 50zł
  6. Zapraszam na bazarek sterylkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648[/URL]
  7. Witamy, nową przybyszkę :) Zapraszam na bazarek sterylkowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648"]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648 [/URL] :) :) :)
  8. Mam nadzieję, że Ją namówię na wizytę w Krzykosach... Dzisiaj była u Figi - będzie przeniesiona do innego, większego pomieszczenia z jeszcze jedną sunią. Do tej pory była w kojcu, jednym z wielu stojących w rzędzie. Jak człowiek się do niej zbliżał, był już niezły hałas szczekających psów z bliższych wejściu kojców. To był sygnał "UWAGA!" dla Figi. Jeszcze zanim dotarli do niej ludzie, którzy brali ją na spacer, była już mocno zaniepokojona. Magda zaleciła, żeby póki co nie zabierać jej na spacery, tylko oswajać z obecnością "statycznego" człowieka, np. siąść przy niej i czytać sobie książkę, pić kawę itp.
  9. Dzień dobry :) Magda - behawiorystka chciałaby napisać artykuł o Krzykosiakach do Mojego Psa. To chyba dobrze, co?
  10. Wg mnie, też jest ok - dzięki wierszykowi nawet bardzo ok :)
  11. [quote name='Ryniu123']gdzie mam kasę i ile wpłacić na ogłoszenia? Może do Ciebie Justyno? Napisz na PW ile mniej więcej trzeba. Czy Bohun był u Dawidowicza? Wet powiedział że przyjmie go gratis i rtg zrobi.[/QUOTE] Rysiu, wrzuć, ile możesz i masz ochotę na konto fundacji. Mam nadzieję, że ogarnę się z ogłoszeniami w przyszłym tygodniu. O Bohunie nie mam, niestety żadnych informacji...
  12. Świetny pomysł. Dziewczyny zbierają na klatkę- łapkę dla psów. Zapraszam na wątek :[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217786-KLATKA-%C5%81APKA-DLA-PSOW-wejdz-pomoz.?p=18041887#post18041887"]http://www.dogomania.pl/threads/2177...OW-wejdz-pomoz. [/URL]
  13. Świetny pomysł! Po wypłacie się dorzucę :)
  14. Ech... nowa tymczasowiczka Misia... to było prawie pewne... miała szczęście dziewczyna, że na Ciebie trafiła:) Coś wymyślimy. Fotogeniczna jest? Mała, duża, jasna, ciemna?
  15. można by dodać w tytule, że ona z Wieńca jest
  16. Brawo Ania! Mala-czarna, może rzeczywiście zmień tytuł wydarzenia. Trzeba pomóc małej przed zimą.
  17. [URL="http://smajliki.ru/smilie-323027559.html"][IMG]http://s3.rimg.info/6d23cf64920fbd7c9698188379116cba.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-894310887.html"][IMG]http://s15.rimg.info/86c7fad754f0c726f6058c7934693462.gif[/IMG][/URL]
  18. Cieszę się, że trochę u nas ożyło! Ze spokojem wracam do robienia skarpet na drutach - z czegoś trzeba żyć:)
  19. Ale nie dzika, a kilka dzikich już złowiłaś ;)
  20. Dobry pomysł. Ja Magdę poznałam niedawno - w lipcu 2011. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Chciałabym zobaczyć, jak sobie poradzi z Figą. Nie chcę Jej od razu zarzucić tysiącem rzeczy do zrobienia... Odezwę się do Niej znowu w przyszłym tygodniu: wypytam, jak tam Figa i zanęcę Krzykosami :)
  21. Zamówiono, zapłacono. W końcu mam zobowiązania jako matka chrzestna, hehe :)
×
×
  • Create New...