Jump to content
Dogomania

Justyna Klimek

Members
  • Posts

    1861
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Klimek

  1. Podnoszę wątek, bo temat ważny. Jak Wam idzie, jakieś wyniki? Udał się zrealizować któryś z pomysłów? Jeśli to nadal aktualne, podaję adres, pod którym można znaleźć przystępny tekst o kastracji. Można go w całości wykorzystać. [URL="http://przyjacieleczterechlap.pl/Kastracja.php"]Kastracja[/URL] To strona fundacji, której jestem współzałożycielem, a tekst oraz pozwolenie na jego używanie dostaliśmy od szczecińskiego TOZ-u. Można go drukować, dołączać zdjęcia itp. Dostałam informację od jednego z dogomaniaków, że tekst jest nie do końca rzetelny i niezgodny z najnowszą wiedzą weterynaryjną. Sądzę jednak, że jako tekst propagandowy powinien się sprawdzić. Mam nadzieję, że wątek się obudzi Pozdrawiam
  2. Oczywiście, że treść artykułu została sformułowana tak, żeby zrozumiał ją i przekonał się do niej przeciętny Kowalski. Ponieważ nie posiadam zbyt rozległej wiedzy weterynaryjnej, nie zauważyłam w nim nierzetelności. Jeśli dysponujesz artykułem bardziej rzetelnym - chętnie go poznam, jeśli nie będę wdzięczna za wskazanie nierzetelności w tym, o którym mówimy.
  3. Gdyby podany wyżej link nie działał, podaję adres strony: [url]http://www.przyjacieleczterechlap.pl[/url]
  4. Na stronie fundacji, której jestem założycielem, znajdziecie tekst do ulotki opracowany przez szczeciński oddział TOZ. Dostaliśmy pozwolenie na używanie tej treści i przekazujemy je dalej: [url=http://www.przyjacieleczterechlap.pl/Kastracja.php]Kastracja[/url] Niebawem mamy spotkanie z burmistrzem Barlinka, aby ustalić stałą współpracę w sprawie kastrowania i leczenia bezdomnych i wolnożyjących kotów i psów. Jak będą jakieś konkrety - dam znać - zapewne droga biurokratyczna jest dość zawiła. Trzymam kciuki za powodzenie akcji. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...