Podnoszę wątek, bo temat ważny.
Jak Wam idzie, jakieś wyniki? Udał się zrealizować któryś z pomysłów?
Jeśli to nadal aktualne, podaję adres, pod którym można znaleźć przystępny tekst o kastracji. Można go w całości wykorzystać.
[URL="http://przyjacieleczterechlap.pl/Kastracja.php"]Kastracja[/URL]
To strona fundacji, której jestem współzałożycielem, a tekst oraz pozwolenie na jego używanie dostaliśmy od szczecińskiego TOZ-u.
Można go drukować, dołączać zdjęcia itp.
Dostałam informację od jednego z dogomaniaków, że tekst jest nie do końca rzetelny i niezgodny z najnowszą wiedzą weterynaryjną. Sądzę jednak, że jako tekst propagandowy powinien się sprawdzić.
Mam nadzieję, że wątek się obudzi
Pozdrawiam