Jump to content
Dogomania

Justyna Klimek

Members
  • Posts

    1861
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Klimek

  1. Edzia nadal chcę oddać w dobre ręce, ale takie najlepsze tylko. Polecam psiaka serdecznie - jest przytulasty, radosny i jednocześnie posłuszny i coraz więcej rozumiejący :)
  2. [quote name='Drzagodha']Melduję, iż jak nas przygarniecie, to wchodzimy ;)[/QUOTE] Melduję, że z radością Was przygarniemy :) Poproszę o Wasz adres. Sporządzę aneks do naszego porozumienia i poślę wszystkim dokumenty do podpisu.
  3. [quote name='Kava']Justynko jestes dobra dziewczynka i slicznie odrabiasz lekcje.... siadaj piatka[/QUOTE] Dziękuję Pani Plofesol :)
  4. Ech.. ledwo zajechałam do domu, a już mi tęskno do aniowego zwierzyńca... u mnie 4 duże psiaki, ale tak jakoś cicho i pusto w porównaniu z Ryżykiem, Cymkiem, Misią, Ahmedem, Witusiem, Krecikiem, Pyzdrą, Kają, Brunkiem, Dafi, Ziuzią, Tedim, Azalką, Gizmem, Tosią, Duszkiem, Balbinką, Asią.... Ryżyk dzisiaj był już moim najlepszym kolegą. Gdy rodzina rozjechała się do pracy i szkoły, towarzyszył mi przy każdej czynności i wreszcie łasił się jak łasiczka :) Buziaki dla wszystkich maluchów :)
  5. Rysiu, świetny banerek! Bardzo bardzo Ci dziękujemy :)
  6. Boni: od dwóch dni ma w ciągu dnia koleżakę - przytulastą sunię. Krzysiek zauważył,że dobrze na ninego wpływa. Na pewno jest bardziej wyszczekany i zainteresowany tym, co się dzieje na zewnątrz, niż w Krzykosach. Sunie z domku ogrodnika: mało nóg nie pogubiły, jak poszliśmy na "obchód". Uciekają lub chowają się w swoje nowe miejsce. Przynajmniej są wolne... chętnie biegają. Nadal trzymają się razem. Czarnulek: on, Jagoda, Ciebie kocha, więc z nami się nie spoufala i pyta, czemu to Ty nie przyjechałaś :) Bonzo, ten z pierwszej klatki od lewej strony, ucieka i chowa się przed wzrokiem. Jest na jednym ze zdjęć, przyczajony przy paletach plastikowych (ostatnie zdjęcie). Karma: przy podawaniu wyłącznie suchej karmy wystarczy jej na miesiąc. Doradziłyśmy jednak Zbyszkowi, żeby czasem gotował psom różności. Krzysiek z Koła pomoże w zorganizowaniu mięsa i wypełniaczy. Zbyszek: czuje się znacznie lepiej. 27 grudnia ma kolejne badania kontrolne.
  7. [quote name='kaja69']Nic nie mówie ,bo Miska mam jeszcze ponad pół worka karmy,Justyna Klimek swiadkiem :) Przedwczoraj zauwazyłam,że Misia super bawi sie na podwórku z innymi psami...dzisiaj zajęta była kopaniem,nie widziałam dokladnie gdzie i po co kopała,ale wydał ja brudny nochal :)[/QUOTE] Potwierdzam - pół worka karmy widziałam, z Misią się głaskalam, nosek wskazuje na to, że kopała. Misia jest wyważona - chętnie przyjmuje pieszczoty i subtelnie o nie zabiega, ale nie naprzykrza sią ani nie jest nachalna nawet w 2% :)
  8. No dziewczyny, mam nową miłość! Krecik to chłopak, który tak głęboko patrzy w oczy, że, jestem pewna, żadna z Was nie doznała takiego spojrzenia od żadnego, najlepszego nawet mężczyzny... Śmiga, jak fryga, zaczepia łapką, domaga się jedzenia, czyha na miskę kolegi lub koleżanki.. no normalnie tornado! Ale ta twarz i ten wzrok... To moja nowa miłość, nowy idol - nic dodać, nic ująć :)
  9. Jestem u Kaji na żywo pierwszy raz i jestem pod wrażeniem... zdecydowanie pozytywnym! Psiaki są świetne - wesołe, miłe, wydaje się, jakby były tam, gdzie powinny być. Właściwie, gdyby nie beznadziejna sytuacja z dt i ds dla polskich bezdomniaków, to można by rzec, że tak powinno u Kaji zostać. Ale gdzie byśmy wtedy znaleźli takie drugie dt?... Dzisiaj spała ze mną Dafi - anioł a nie pies - grzeje, nie rozpycha się, przytula. Wilczek lekko zdystansowny, ale zainteresowany towarzystwem przybysza. Reszta do glaskania i tulenia niemal stoi w kolejce :) Tylko Ryżyk mnie jeszcze regularnie obszczekuje, no może coraz mniej intensywnie :) Krecik, Ahmed, Pyzdra, Misia i mój chrześniak Cymek - misiaki przytulaki, jakich mało! A konie, ach! :) Jutro będzie sesja zdjęciowa - efekty przedstawię w poniedziałek lub we wtorek.
  10. Wszystkie krzykosiaki są już wypuszczone z kojców. Walki jeszcze się zdarzają, ale znacznie rzadziej i bez tragicznych efektów. Zbyszek przygotował kilka miejsc, gdzie psy mogą się schronić przed zimnem. Część wraca na noc do bud w kojcach. W piątek wieczorem wróciły z dt Lucky i Karmel. Koleżanka od dłuższego czasu nie zauważała żadnych postępów. Socjalizacja doszła do pewnego etapu i stanęła w miejscu. Lucky i Karmel negatywnie wpływały na nerwy pozostałych tymczasowiczów, same też nienajlepiej czuły się w domu - podgryzały kabelki, meble itp. Uznałyśmy wspólnie, że zmiana środowiska może pomoże, a przede wszystkim rozdzielenie chłopaków. Tym bardziej, że Krzysztof z Koła (centrum adopcyjne Futrzakowo) zadeklarował, że z nimi popracuje wspólnie ze swoim znajomym szkoleniowcem. Tak też się stało - przyjechały prosto do Kola. Dzisiaj pojechaliśmy w odwiedziny we trójkę: Ania, Justyna, Zbyszek. Na razie mieszkają we dwóch, ale w ciągu najbliższych dni nastąpi przegrupowanie :)
  11. [URL="http://img502.imageshack.us/i/imgp3454a.jpg/]"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1092/imgp3454a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/imgp3442.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6990/imgp3442.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://img94.imageshack.us/i/imgp3443j.jpg/]"][URL=http://img94.imageshack.us/i/imgp3443j.jpg/][/URL][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6356/imgp3443j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img842.imageshack.us/i/imgp3444n.jpg/]"][URL=http://img842.imageshack.us/i/imgp3444n.jpg/][/URL][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7434/imgp3444n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img196.imageshack.us/i/imgp3452b.jpg/]"][URL=http://img196.imageshack.us/i/imgp3452b.jpg/][/URL][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/195/imgp3452b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/imgp3457.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9162/imgp3457.jpg[/IMG][/URL]
  13. A teraz towarzystwo z zaplecza: [URL="http://img850.imageshack.us/i/imgp3466.jpg/]"][URL=http://img850.imageshack.us/i/imgp3466.jpg/][/URL][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5866/imgp3466.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/imgp3433.jpg/]"][URL=http://img850.imageshack.us/i/imgp3433.jpg/][/URL][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4853/imgp3433.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img197.imageshack.us/i/imgp3434z.jpg/]"][URL=http://img197.imageshack.us/i/imgp3434z.jpg/][/URL][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2135/imgp3434z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/imgp3436.jpg/]"][URL=http://img43.imageshack.us/i/imgp3436.jpg/][/URL][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3601/imgp3436.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img703.imageshack.us/i/imgp3438d.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2969/imgp3438d.jpg[/IMG][/URL]
  14. Na początek stali rezydenci terytorium frontowego: [URL="http://img440.imageshack.us/i/imgp3430.jpg/]"][URL=http://img440.imageshack.us/i/imgp3430.jpg/][/URL][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2315/imgp3430.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/imgp3424v.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/144/imgp3424v.jpg[/IMG][/URL]
  15. Hop hop, Krzykosiaki, niedługo ruszamy do was. Na pewno nikt się nie zabierze? Jak dobrze pójdzie, około 18.00-19.00 będziemy na wysokości Poznania.
  16. No ba! Nie widzę powodu, jeśli weterynarze się zgadzają, kasa będzie lub prawie będzie, żeby nie brać :)
  17. [quote name='Drzagodha']Dobra, to do mnie i z powrotem wychodzi 340zł za paliwo :eviltong: Czy mogę liczyć na to, że jak uzbieram przynajmniej większą część za zabiegi to weźmiecie moje wioski pod uwagę mimo innego województwa? :eviltong:[/QUOTE] Myślę, że tak. Do Was jest około 200km z Barlinka. Zapytam nasz vet team:) A może Karolina się zjawi, to się wypowie w tej sprawie.
  18. Cena za zabiegi to nie tajemnica: 1. Sterylizacja suki = 150zł 2. Kastracja psa = 100zł 3. Sterylizacja kotki = 80zł 4. Kastracja kocura = 50zł Doliczyć należy koszty dojazdu = 0,84zł/1km :)
  19. [quote name='Basia1968']Gratuluje pomysłu!!!!! przepiękna idea, bardzo bym chciała, aby MOPSiK objął też tereny wiejskie wokół Tarnobrzega i okolice, gdzie zamierzamy otworzyć ośrodek dla psiaków. Podkarpacie i świętokrzyskie to po prostu dno! Zastanawiam się jak można by się włączyć? my jesteśmy biedni jak myszeńki i działamy w sumie w pięć osób.[/QUOTE] Nas też z początku było niewielu i bieda piszczała. Przyłączyć się można na wiele sposobów: 1. Rozgłaszać MOPSiKa, gdzie się da 2. Pobrać ode mnie logo i na początek wrzucić choćby w swoją sygnaturę 3. Opodatkować się choćby najmniejszą kwotą i systematycznie wrzucać na konto MOPSiKa 4. Agitować w swoich stronach - zbierać chętnych na masową sterylizację, zorganizować salę i czekać, aż się kasa uzbiera :)
  20. Ponawiam propozycję: Jeśli ktoś chciałby wesprzeć promocję MOPSiKa poprzez umieszczenie w swoim avatarze lub sygnaturze jego logo, proszę o podanie adresu mailowego - prześlę obrazek
  21. No jasne, Basiu 150zł dla wiejskiej suczki. Poproszę o zdjęcie i fakturę po wszystkim. I fundusze się rozeszły...
  22. Zostały jeszcze fundusze na jedno dofinansowanie.
  23. Jeśli ktoś chciałby przyłączyć się do promowania MOPSiKa poprzez umieszczenie w swoim avatarze jego logo (to, które mam ja, Ania, Eva i Karolina), proszę o podanie adresu mailowego - prześlę obrazek :)
  24. [quote name='bric-a-brac']To jeśli szefostwo wątku nie ma nic przeciwko, to robimy bazar :evil_lol: Mój mail taki jak nick, a dalej @tlen.pl[/QUOTE] No pewnie, że nie ma! :) Dzięki Wam, Dziewczyny!
×
×
  • Create New...