-
Posts
765 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szczecinianka
-
Informacje z domu tymczasowego Dylana: "Dylan trafił do mnie wczoraj. Na samym początku trzeba bylo zapewnić mu "wylatanie się" spędziłam z nim 3 h na spacerze. Jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do psów to albo obojętne albo przyjazne, zachęcony do zabawy, także przystępuje do niej.Troche ciągnie, ale kwestia treningu [IMG]http://tozszczecin.ayz.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Raczej piesek musiał być gdzieś wcześniej w jakieś rodzinie, bo prowadzi się na smyczy dosyć spokojnie. Jak na razie nie spuszczam go ze smyczy na spacerach, chce by sie do mnie przyzwyczaił, puszczam go jedynie tam, gdzie wiem ze nie ucieknie, jak na razie nie reaguje za bardzo na swoje imię, ale popracujemy nad tym. Po wejściu do domu, oczywiście ciekawość, pozostawiłam go na chwile samego, to lekko popiskiwał. Chodzę do pracy, więc prawdziwy test będzie w poniedziałek. Został wykąpany, płyn na pchełki podany. Przy kąpieli, nie za bardzo podobał mu się fakt wejścia do wanny, ale jak juz szedł to spokojnie siedział. Leży grzecznie teraz na kocyku. Bystry, przyjacielski , energiczny psiak [IMG]http://tozszczecin.ayz.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] więcej info później"
-
Na wybiegu był totalnie zastraszony i zestresowany a chwilę po wyprowadzeniu z boksu zupełnie inny pies. Jest niewychowany, ale karny, będą z niego psy :loveu: Nie mogę się doczekać żeby dowiedzieć się o nim czegoś więcej - jak się zachowuje w domu, itp. P.S. To na bank mieszaniec jack russella :evil_lol: Chyba nigdy wcześniej nie widział piłki, ale bardzo się na nią nakręcił, obstawiam, że jeszcze trochę i zrobi dla niej wszystko - to ten typ psa :cool3:
-
Uwaga na kobietę dzwoniącą z numeru 600-795-528!!!!!!!! Ma na imię Bożena, mieszka w Warnicach. Często udaje jej się zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Obdzwoniła wszystkie psy z poczekalni [url]www.toz.szczecin.pl[/url] i umówiła się praktycznie ze wszystkimi na adopcję psów! Wygadywała bzdury typu "mam już sukę, ale ona rodzi szczeniaki za szczeniakami, chyba zabiję ją i wezmę innego psa". Z przyczyn oczywistych wzbudziła nasz niepokój, więc pojechaliśmy do niej i odebraliśmy jej ciężarną, wychudzoną sukę. Wiemy, że nadal wydzwania do ludzi, wszyscy, którzy zamieścili oferty na stronie TOZ zostali poinformowani o kobiecie. Babsko ma na posesji jeszcze jednego psa w dobrym stanie, według naszych informacji wcześniej miała więcej, nie wiadomo co się z nimi stało. Sprawą zobowiązał się zająć stargardzki oddział TOZu.
-
Uwaga na kobietę dzwoniącą z numeru 600-795-528!!!!!!!! Ma na imię Bożena, mieszka w Warnicach. Często udaje jej się zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Obdzwoniła wszystkie psy z poczekalni [url]www.toz.szczecin.pl[/url] i umówiła się praktycznie ze wszystkimi na adopcję psów! Wygadywała bzdury typu "mam już sukę, ale ona rodzi szczeniaki za szczeniakami, chyba zabiję ją i wezmę innego psa". Z przyczyn oczywistych wzbudziła nasz niepokój, więc pojechaliśmy do niej i odebraliśmy jej ciężarną, wychudzoną sukę. Wiemy, że nadal wydzwania do ludzi, wszyscy, którzy zamieścili oferty na stronie TOZ zostali poinformowani o kobiecie. Babsko ma na posesji jeszcze jednego psa w dobrym stanie, według naszych informacji wcześniej miała więcej, nie wiadomo co się z nimi stało. Sprawą zobowiązał się zająć stargardzki oddział TOZu.
-
Uwaga na kobietę dzwoniącą z numeru 600-795-528!!!!!!!! Ma na imię Bożena, mieszka w Warnicach. Często udaje jej się zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Obdzwoniła wszystkie psy z poczekalni [url]www.toz.szczecin.pl[/url] i umówiła się praktycznie ze wszystkimi na adopcję psów! Wygadywała bzdury typu "mam już sukę, ale ona rodzi szczeniaki za szczeniakami, chyba zabiję ją i wezmę innego psa". Z przyczyn oczywistych wzbudziła nasz niepokój, więc pojechaliśmy do niej i odebraliśmy jej ciężarną, wychudzoną sukę. Wiemy, że nadal wydzwania do ludzi, wszyscy, którzy zamieścili oferty na stronie TOZ zostali poinformowani o kobiecie. Babsko ma na posesji jeszcze jednego psa w dobrym stanie, według naszych informacji wcześniej miała więcej, nie wiadomo co się z nimi stało. Sprawą zobowiązał się zająć stargardzki oddział TOZu.
-
Uwaga na kobietę dzwoniącą z numeru 600-795-528!!!!!!!! Ma na imię Bożena, mieszka w Warnicach. Często udaje jej się zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Obdzwoniła wszystkie psy z poczekalni [url]www.toz.szczecin.pl[/url] i umówiła się praktycznie ze wszystkimi na adopcję psów! Wygadywała bzdury typu "mam już sukę, ale ona rodzi szczeniaki za szczeniakami, chyba zabiję ją i wezmę innego psa". Z przyczyn oczywistych wzbudziła nasz niepokój, więc pojechaliśmy do niej i odebraliśmy jej ciężarną, wychudzoną sukę. Wiemy, że nadal wydzwania do ludzi, wszyscy, którzy zamieścili oferty na stronie TOZ zostali poinformowani o kobiecie. Babsko ma na posesji jeszcze jednego psa w dobrym stanie, według naszych informacji wcześniej miała więcej, nie wiadomo co się z nimi stało. Sprawą zobowiązał się zająć stargardzki oddział TOZu.
-
Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !
szczecinianka replied to Enigma79's topic in Już w nowym domu
Uwaga na kobietę dzwoniącą z numeru 600-795-528!!!!!!!! Ma na imię Bożena, mieszka w Warnicach. Często udaje jej się zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Obdzwoniła wszystkie psy z poczekalni [url]www.toz.szczecin.pl[/url] i umówiła się praktycznie ze wszystkimi na adopcję psów! Wygadywała bzdury typu "mam już sukę, ale ona rodzi szczeniaki za szczeniakami, chyba zabiję ją i wezmę innego psa". Z przyczyn oczywistych wzbudziła nasz niepokój, więc pojechaliśmy do niej i odebraliśmy jej ciężarną, wychudzoną sukę. Wiemy, że nadal wydzwania do ludzi, wszyscy, którzy zamieścili oferty na stronie TOZ zostali poinformowani o kobiecie. Babsko ma na posesji jeszcze jednego psa w dobrym stanie, według naszych informacji wcześniej miała więcej, nie wiadomo co się z nimi stało. Sprawą zobowiązał się zająć stargardzki oddział TOZu. -
[CENTER][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/9703/23509742.jpg[/IMG] [SIZE=4]Widok Dylana, zdezorientowanego i smutnego w schroniskowym boksie chwycił za serce niejedną osobę. Jedna z tych osób zapragnęła pomóc mu i zabrać do domu tymczasowego, gdzie pies aktualnie przebywa. [/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2250/dylan12.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4188/dylan8.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4]Ten roczny młodzieniec okazał się być pełnym energii psem, którego cieszy nie tylko obecność ludzi, ale także obecność innych psów. [/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6895/dylan9.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8394/dylan3.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4]Dylan uwielbia spędzać aktywnie wolny czas, początkowo nie wiedział do czego służą zabawki, ale piłeczka i kijek szybko zaczęły sprawiać mu frajdę. [/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2799/dylan4.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6153/dylan13.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4]Dylan czeka na osobę o wielkim sercu, która przyganie go już na zawsze![/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4629/dylan6.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/32/12/97/1032129701[/IMG][/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2346/dylan5.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#00004d][SIZE=4][COLOR=#b10000][FONT=Verdana][U][COLOR=#000000][U][B]Kontakt z opiekunką:[/B][/U][/COLOR][/U][/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Biuro TOZ: (091)487-04-37 lub 607-701-117[/SIZE] [/CENTER]
-
3letni nowofundland szuka domu! Nowofundland to pies na duże podwórko a nie do salonu. Najchętniej oddam komuś kto miał już do czynienia z tą rasą. Szczeniak kupiony w Polsce bez dysplazji. Wymaga czesania i codziennych spacerów oraz dostępu do wody. Pies jest bez rodowodu. Lubi jeść suchą karmę, wołowinę i puszki, potrzebuje kości do czyszczenia zębów. Proszę o przemyślane oferty, bo nie będę mógł psa przyjąć jeśli się nie spodoba. Aktualnie znajduje się na terenie Niemiec pod Prenzlau. Posiada wszystkie szczepienia i ma wszyty chip. +493985249870, [email][email protected][/email] [IMG]http://toz.szczecin.pl/images/adopcje/ef0d81a992677fc191a418275533c9c3.jpg[/IMG]
-
Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !
szczecinianka replied to Enigma79's topic in Już w nowym domu
My oczywiście nadal będziemy wspierać karmą - tylko tyle możemy niestety. Dajcie znać jak się skończy byśmy mogli przetrzepać zapasy i ewentualnie coś zorganizować. ;) -
Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie. Potrzebe wsparcie!
szczecinianka replied to _Pixia_'s topic in Już w nowym domu
[quote][B]szczecinianka[/B] mogę Tobie napisać na pw jak wstawić banerek.[/quote] Bardzo proszę! [img]http://img706.imageshack.us/img706/9710/misiek2.jpg[/img] [img]http://img718.imageshack.us/img718/6091/misiu6.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/1957/misiu5.jpg[/img] -
Ben wyjechał do Niemiec, trafił tam do schroniska. Momentalnie znalazł swoich ludzi, którzy odwiedzają go, wyprowadzają na spacery a wkrótce zabiorą do siebie - dom w spokojnej okolicy z ogromnym terenem dookoła. Do towarzystwa koty i konie - zapoznanie Bena z nimi wyszło idealnie:) Pozostaje nam życzyć Benowi szczęścia:) Mam nadzieję, że będą zdjęcia z nowego domu [IMG]http://presenter.comedius.de/pic/bmt_hamburg_1fb0bd784c03ad8c500a2c224deb22b5/file_1272815348_eec50bf873842cac99cd.jpg[/IMG] [IMG]http://presenter.comedius.de/pic/bmt_hamburg_1fb0bd784c03ad8c500a2c224deb22b5/file_1272815371_ca9e6a9191179e5dbfba.jpg[/IMG]
-
Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie. Potrzebe wsparcie!
szczecinianka replied to _Pixia_'s topic in Już w nowym domu
Jak wstawić baner do podpisu? -
Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !
szczecinianka replied to Enigma79's topic in Już w nowym domu
Dane w czipie zostaną zmienione na nowego właściciela po podpisaniu umowy adopcyjnej w TOZ, bo póki co to właśnie na nas Eni ma czipa. Umowa Eni zostanie dostarczona razem z innymi do schroniska pod koniec miesiąca, w którym nastąpiła adopcja. Oczywiście właściciel może zrobić to szybciej sam - wtedy schronisko prosi o przyjście koniecznie z naszą umową. Trzymam kciuki za powodzenie adopcji! ;) -
Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie. Potrzebe wsparcie!
szczecinianka replied to _Pixia_'s topic in Już w nowym domu
Od wtorku Misiek będzie przebywał w kojcu przy siedzibie TOZ. Wszystkich mających ochotę poznać go, wesprzeć dobrym słowem, pogłaskać i zaprosić na wspólny spacer serdecznie zapraszamy! -
[B]numer: 880/09[/B] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-32322.html[/url] Maniuś jest młodym psem, w schronisku przebywa od lipca 2009 roku. Jest psem o potężnej budowie i budzącej respekt postawie, jednak jego serce jest pełne miłości do ludzi. Na pewno będzie niezwykle kochanym członkiem rodziny, w której znajdzie swoje miejsce. Uwielbia głaskanie w każdej ilości a za chwilę uwagi da się niemal "pokroić". Będzie oddany swoim właścicielom i wyglądem odstraszy niemal każdego intruza. Zaadoptuj go, a zapewni Ci wiele niezapomnianych chwil. [img]http://img683.imageshack.us/img683/1997/dsc7152resize.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/7961/dsc7146resize.jpg[/img]
-
[SIZE=5][B]36.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] MINIEK, numer 1081/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-54270.html[/url] Miniek to niezwykle sympatyczny, ufny i przyjaźnie nastawiony do ludzi pies. Uwielbia ruch, na spacerach jest ciekawy świata, lubi zabawę. Jest energiczny, wesoły, i choć nie potrafi jeszcze ładnie chodzić na smyczy, to spacer z nim jest prawdziwą przyjemnością. Inne psy traktuje wybiórczo - zdarza mu się na nie szczekać, jednak w większości przypadków wykazuje zainteresowanie i chęć zabawy. W stosunku do suk zachowuje się bez zarzutu. Stosunek do kotów nieznany. Miniek nadaje się dla osób samotnych, rodzin ze starszymi dziećmi oraz wszystkich osób, które będą mogły zapewnić mu wystarczającą dawkę ruchu i uwagi. Zaleca się, aby był jedynym psem w domu. Obecnie pies przebywa w schronisku, gdzie z ogromną nadzieją wpatruje się w każdego człowieka i zabiega o choćby odrobinę uwagi. Miniek czeka na swoją nową Rodzinę, którą obdarzy wielką bezwarunkową miłością. Może on czeka właśnie na Ciebie? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/54270.jpg[/IMG]
-
[B]numer: 669/09[/B] Bąbel jest psem w sile wieku, przebywającym w schronisku od 2009 roku. Wymaga odpowiedzialnego właściciela. Będzie nadawał się na psa stróżującego. Za miskę, schronienie i uwagę swojej nowej rodziny odda z radością każdy włosek na grzbiecie. Nie jest zbyt urodziwy, ale również zasługuje na miłość. Przygarnij go a nie zawiedziesz się na nim. [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-29832.html[/url] [img]http://img227.imageshack.us/img227/2201/dsc7139resize.jpg[/img] [img]http://img686.imageshack.us/img686/669/dsc7135resize.jpg[/img]
-
[SIZE=5][B]31.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] ALF, numer 907/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-51638.html[/url] Alfred bardzo przeżywa pobyt w schronisku. Jest zlękniony, boi się innych psów, które pewnie już nie raz dały mu popalić. To przepiękny pies o nietypowej urodzie, który czeka na swoją szansę. Zawsze kiedy widzi człowieka podchodzi do kart w nadziei na to, że ktoś w końcu zabierze go do swojego domu. Jeśli chciałbyś dać mu szansę, nie zwlekaj... [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/51638.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]32.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] WERON, numer 164/07[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-52760.html[/url] Choć Werson nie jest już młodzieniaszkiem ma w sobie sporo energii i mnóstwo chęci do poznawania świata. Za kratami schroniska jest od 2006 roku i teoretycznie ma zerowe szanse na adopcję. Zwyczajne umaszczenie i wiek nie ułatwiają sprawy. Werson zdaje się być psem miłym, grzecznym i niekonfliktowym. Mieszka w boksie z innymi samcami, z którymi dobrze się dogaduje. Z miłą chęcią przyjmuje pieszczoty, wręcz sam o nie zabiega kiedy opiekun zapomni o głaskaniu. Werson czeka na adopcję! [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/52760.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]33.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] EMMA, numer 1924/07[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-52722.html[/url] Emma to duża czteroletnia suczka, która już prawie trzy lata czyli stanowczo za długo przebywa w schronisku i to mimo swojego wspaniałego charakteru. Jest bowiem czuła, łagodna i serdeczna w stosunku do ludzi. Doskonale dogaduje się z towarzyszką z boksu może mieszkać z innym psem niezależnie od wielkości i płci. Jest usłuchana, szybko się uczy. Nieźle chodzi na smyczy choć wciąż trochę ciągnie jednak częstsze spacery szybko zlikwidują ten problem. Emma nowych ludzi i psy traktuje z delikatnym dystansem jednak bez agresji, jest czujna, ma donośny głos i jest duża co czyni ją dobry kandydatem na stróża. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/52722.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]34.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] POKER, numer 975/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-52553.html[/url] [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/52553.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]35.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] BISZKOPT, numer 555/08[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-52768.html[/url] Biszkopt jest w schronisku aż od 2008 roku. Niestety jego wiek jest bardzo trudny do oceny ze względu na bardzo starte zęby oraz ogromną, utrudniającą poruszanie się tuszę. Biszkopt potrzebuje jak najszybszej pomocy. Przy wyprowadzeniu z boksu nie umiał chodzić na smyczy i tylko stał - trzeba go było ciągnąć i popychać, żeby zaczął się przemieszczać. Wymaga wielu spokojnych spacerów albo ciepłej budy i wybiegu. Jest bardzo łagodny i czuły dla ludzi. Spokojny i zrównoważony mógłby się nadawać na psa pilnującego podwórza przy rodzinie z dziećmi lub na domowego psa rodzinnego. Daj mu szansę i przyjdź dotknąć jego sierści, a jego spokojne spojrzenie na pewno Cię zauroczy. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/52768.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B]26.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] LARA, numer 518/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-46476.html[/url] Chodząca gracja, wdzięk i elegancja a dodatkowo pozostałość po szczenięcym uroku - oto cała Lara. Suczka jest niezwykle przyjazna i kontaktowa, uwielbia wszystkich ludzi. W boksie zachęca do zabawy inne psy. Jest średniej wielkości. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/46476.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]27.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] MATEUSZ, numer 476/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-45998.html[/url] Mateusz to pies o niezwykłym charakterze. Mimo trudnej sytuacji, jaką niewątpliwie dla każdego psa jest pobyt w przepełnionym, schroniskowym boksie on nie traci pogody ducha. Wiecznie uśmiechnięty pysk i oczy patrzące na inne psy w oczekiwaniu na dobrą zabawę. Patrząc na niego ma się wrażenie, że pełni rolę nadwornego błazna i zarazem pocieszyciela. Mateusz nie tracąc optymizmu czeka na adopcję. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/45998.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]28.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] UFO, numer 471/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-45888.html[/url] Ufo trafił do schroniska 30.03.2010r. Jego imię wzięło się od śmiesznego wyglądu, którym Ufo może zachęcić tylko wyjątkowych ludzi. Ufo dobrze dogaduje się z towarzyszami niedoli, nie prowokuje bójek, zawsze jest z boku. czeka na swoją szansę. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/45888.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]29.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] ANTEK, numer 423/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-45319.html[/url] Antek to młody pies, choć zwyczajne, szare umaszczenie nadaje mu wygląd dziadka. Jest średniej wielkości i dobrze dogaduje się z innymi psami, woli nie wchodzim im w drogę, nie prowokuje bójek. Antek ma nadzieję na szybkie opuszczenie schroniska i niecierpliwie czeka na nowego opiekuna, który mu w tym pomoże. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/45319.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]30.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] ŁACIOL, numer961/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-52336.html[/url] Ten nietypowej urody młodzieniec z uciętym ogonem przebywa w schronisku od połowy lipca 2010r. Leży smutny na budzie, nie reaguje na wołania. Na pewno liczy na poprawę losu. Może to w Twojej rodzinie znajdzie się dla niego miejsce? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/52336.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B]21.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] PAJĄK, numer 05/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-40756.html[/url] Pająk trafił do schroniska z ranną łapą. Teraz po ranie nie ma już śladu, Pająk jest zdrowy i gotowy do adopcji. To młody i energiczny pies, mieszaniec pinczera spragniony pieszczot i kontaktu z człowiekiem. Trzęsie się z zimna, zamiast miejsca w schroniskowym boksie liczy raczej na ciepłą kanapę i kubraczek z kożuszkiem zimą. Przygarnij go do swojej rodziny. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/40756.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]22.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] PLUTO, numer 225/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-43098.html[/url] To nieśmiały i łagodny zarówno do ludzi jak i zwierząt piesek. Garnie się do człowieka uwielbia być głaskany. Swoim przyszłym opiekunom odda całe serce i będzie wierny do końca życia. Ładnie chodzi na smyczy. To doskonały pies dla ludzi poszukujących zarówno towarzysza ze względu na łagodność, delikatność wobec opiekunów, zamiłowanie do zabawy i karność oraz stróża. Pluto ma kwalifikacje na tego ostatniego ze względu na wielkość, czujność i donośny głoś. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/43098.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]23.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] HERMAN, numer 393/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-45133.html[/url] Herman to duży mieszaniec owczarka niemieckiego, który chętnie zamieszka w budzie, bez łańcucha. Idealnie będzie czuł się na dużym terenie, gdzie nie zabraknie mu miejsca do biegania. To pies pewny siebie i nieustępliwy, idealny kandydat na stróża. Zdecydowanie nie nada się na psa rodzinnego. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/45133.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]24.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] PEDRO, numer 376/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-45066.html[/url] Pedro jest młodym, energicznym psem. Jego przeszłość nie jest znana. Tkwi teraz w schroniskowym boksie w nadziei na poprawę swojego losu. Nigdy nie jest w centrum psich bójek, zawsze stoi z boku. Wygląda na to, że stara się utrzymywać poprawne kontakty z innymi psami. Pedro z zaciekawieniem i nadzieją w oczach przygląda się odwiedzającym schronisko. Może swoim spojrzeniem zauroczy właśnie Ciebie? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/45066.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]25.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] PUCEK, numer 351/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-44690.html[/url] Na początku pobytu w schronisku Pucek był wesoły, na widok człowieka z wywieszonym językiem wręcz przyklejał się do krat w nadziei na to, że szybko znajdzie się ktoś kto go przygarnie. Mijały mu tygodnie za kratami i nadzieja zgasła. Teraz Pucek jest smutny, ciężko nawet zachęcić go do podejścia do krat. Musi jak najszybciej opuścić schronisko by odzyskać chęć do życia i błysk w oku, którego teraz również mu brakuje. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/44690.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B]16[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. ORIEN, numer 1656/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-40307.html[/url] Trafił do schroniska po tym jak został znaleziony na działkach, ledwo żywy, porzucony, zapomniany... Po niedługim czasie doszedł do siebie i teraz szuka nowego, odpowiedzialnego właściciela, który pomoże mu zapomnieć o tych strasznych przeżyciach. Orien uwielbia towarzystwo człowieka, lubi głaskanie i pieszczoty – wtedy najszczerszy uśmiech pojawia się na jego mordce, a ogon nie przestaje merdać. Nie wierzysz? Przyjdź, poznaj Oriena i zakochaj się z wzajemnością! [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/40307.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]17[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. BODZIO, numer 1638/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-40248.html[/url] Brodzio trafił do nas jako pies bezpański, jest sympatyczny i przyjazny, czeka na odpowiedzialnych opiekunów, z którymi będzie mógł pozostać już na zawsze. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/40248.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]18[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. BAMBI, numer 1635/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-40241.html[/url] Pies jest u nas od roku, trafił jako bezpański, dobrze dogaduje się z pozostałymi członkami stada, ale w oczach ma wciąż nadzieję, że to on zostnie wybrany, dajmy mu szansę na własną miskę i własnego opiekuna. Bambi trafił do schroniska w wieku dziesięciu lat. Już w pierwszym dniu w jego oczach widać było strach i przerażenie, pies od razu skazany był na porażkę i dożywocie w schronisku - zwyczajne umaszczenie, siwa mordka i zaawansowany wiek nie wróżą dobrze. Nikt nie zwraca uwagi na takie psy a jednak Zefir wciąż ma nadzieję, że znajdzie ciepły kąt u człowieka widzącego sercem. Może to Ty go przygarniesz? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/40241.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]19.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] BAS, numer 1588/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-39787.html[/url] Bas jest psem w sile wieku i przebywa w schronisku od 2009 roku. Jest bardzo łagodnym psem o przyjaznym usposobieniu, potrzebującym kontaktu z człowiekiem. Jego uszy potrafią wyrazić niemal każde uczucia i emocje, od zupełnego rozleniwienia po pełny radości entuzjazm. Jest to pies, który prawdopodobnie sprawdził by się jako pies stróżująco- rodzinny. Ma w sobie wiele cierpliwości i z pewnością przygarniając go do siebie nie zawiedziesz się na nim. Przyjdź do nas i przekonaj się jak oddanym psem może być Bas. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/39787.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]20.[/B][/SIZE][SIZE=5][B] KAJETAN, numer 199/010[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-42704.html[/url] Kajetan to mieszaniec rottweilera. Jest w sile wieku, a jego posiwiały pyszczek nadaje mu powagi. To idealny kandydat na stróża -potężnej postury, masywny, czujny i szczekliwy. Zadowoli go ciepła buda i pełna miska. Kajetan przebywa w schronisku od 8 lutego 2010 roku. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/42704.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B]11[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. DORIAN, numer 228/09[/B][/SIZE] [URL="http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-28157.html"]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-25344.html[/URL] Dorian to starszy pies, który zasłużył na zdecydowanie więcej niż schroniskowy boks. On sam chyba nie wierzy już, że może spotkać go coś dobrego. Jest przygnębiony i zrezygnowany, po wyprowadzeniu z boksu nie miał ochoty na zwiedzanie i pozowanie do zdjęć, oparł się całym ciałem o nogi wolontariusza i głaskany czekał na rozwój wydarzeń. To nieśmiały pies, który za pieszczoty oddaje całego siebie. Jest miły i sympatyczny, neutralny w stosunku do innych psów, z którymi dzieli boks. Nie potrzebuje dużo ruchu jest cichy i spokojny. Sympatyczny, zrównoważony, miły w stosunku do psów i ludzi. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Idealny towarzysz dla ludzi starszych lub tych którzy nie prowadzą aktywnego trybu życia, ale dorian czeka na dobrego człowieka! [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/25344.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]12[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. HUGO, numer 554/09[/B][/SIZE] [URL="http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-28157.html"]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-28433.html[/URL] Hugo to niezwykłej urody mieszaniec teriera. Przygnębiony schroniskową rzeczywistością z nadzieją w oczach wypatruje kandydata na przyszłego właściciela. Jeśli jesteś w stanie zapewnić mu godne warunki, przygarnij go. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/28433.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]13[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. MIR, numer 776/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-31077.html[/url] Choć Mir nie wyróżnia się specjalnie urodą, ale jego fantastyczny charakter z pewnością zasługuje na uwagę. Mir nie zdając sobie sprawy ze swych gabarytów za wszelką cenę chciał wdrapać się na kolana wolontariusza, który wyprowadził go z boksu. To bardzo kontaktowy pies, rozpiera go pozytywna energia, po wyprowadzeniu z boksu chciał biegać, biegać i jeszcze raz biegać! Mieszka z dwoma psami, z którymi dobrze się dogaduje. Byłby szczęśliwy gdyby dostał na własność ciepłą budę, pełną miskę i duży teren do biegania. Może Ty spełnisz jego marzenie? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/31077.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]14[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. SZALKA, numer 764/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-30819.html[/url] Czy zwyczajne, wilczaste umaszczenie i brak oszałamiającej urody sprawi, że Szalka spędzi całe życie w schroniskowym boksie? Suczka wygląda na spokojną i zrównoważoną. Nie podchodzi już do krat w nadziei na kontakt z człowiekiem, leży wciśnięta w kąt i po prostu patrzy przed siebie. Czy dasz jej szanse na lepszą przyszłość? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/30819.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]15[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. FALCO, numer 1319/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-36678.html[/url] Falco to piękny, dostojny mieszaniec owczarka niemieckiego. Potrzeba mu silnego właściciela, który pokaże mu jego miejsce w stadzie. To pies zrównoważony, opanowany, na jego posiwiałym pysku wymalowane jest to, jak dużo przeszedł w swoim życiu. Falco wrócił z nieudanej adopcji, prawdopodobnie nie nadaje się do domu, w którym są dzieci. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/36678.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5779/dsc7047resize.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B]6[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. DZIADEK, numer 1642/09[/B][/SIZE] [URL="http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-35159.html"]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-17359.html[/URL] Ten zrównoważony psi staruszek świetnie sprawdzi się jako towarzysz życia dla każdego, np. dla osoby starszej, której dorówna nie tylko wiekiem, ale również sposobem bycia. Nie w głowie mu długie spacery i szaleńcze zabawy, wręcz przeciwnie, biorąc od uwagę jego wiek bardziej ceni sobie spokojny tryb życia. Niestety Dziadek stracił już nadzieję, większość czasu spędza w budzie, z której praktycznie nie wychodzi. Spraw, by ponownie uwierzył, że życie może być piękne! [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/17359.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]7[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. KASTOR, numer 1347/07[/B][/SIZE] [URL="http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-35159.html"]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-7892.html[/URL] Kastor jest typem psa stróżującego, odważny, czujny, nieustępliwy. Nie nadaje się na psa rodzinnego, czeka więc na opiekunów, którzy zapewnią mu miejce w ciepłej budzie. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/7892.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]8[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. VINCENT, numer 1232/08[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-15443.html[/url] Kiedy Vincent trafił do schroniska z góry wiadomo było, że jest na straconej pozycji. Jego wygląd nie robi wrażenia a zwyczajne umaszczenie nie przyciąga uwagi. Z pewnością nie będzie odpowiednim psem dla ludzi, dla których u zwierzaka liczy się głównie wygląd. To pies dla ludzi szukających przyjaciela na dobre i na złe, potrafiących dostrzec piękno psiej duszy. Jedna z wolontariuszek dostrzegła w nim coś wyjątkowego i zapragnęła pomóc. Vincent z wielką gracją porusza się po schroniskowym boksie. Buda to jego punkt obserwacyjny, z którego korzysta do momentu aż nie zostanie stamtąd przepędzony przez innego psa. Vincent zawsze ustępuje, wszelkie konflikty zdecydowanie mu nie odpowiadają. Obojętnie reaguje na inne psy, nigdy nie jest w centrum, zawsze stoi z boku. Poznaj Vincenta, pokochaj go i zapewnij dom. Dla niego na wagę złota jest także dom tymczasowy, gdzie dostanie ciepły kąt, pełną miskę i gdzie można będzie rozpoznać jego charakter. Odezwij się jeśli jesteś gotowy dać mu taką szansę. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/15443.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]9[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. SZOGUN, numer 1768/08[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-18175.html[/url] Szogun jest spokojnym i zrównoważonym psem. Miał w rodzinie rottweilera, o czym świadczy wiele cech zewnętrznych. Jego charakteru niestety nie znamy zbyt dobrze, ale Szogun wierzy, że w końcu znajdzie się ktoś kto w końcu na niego spojrzy i stwierdzi, że jest tym jedynym, wymarzonym psem. Pies bardzo przeżywa pobyt w schronisku, każdego dnia marzy o życiu u boku opiekunów. Jeśli jesteś w stanie zapewnić mu godne warunki, daj mu szansę. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/18175.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]10[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. FLORA, numer 371/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-26872.html[/url] Flora to piękna psia dama, którą ciężko dostrzec w schroniskowym boksie. Zawsze jest w budzie lub gdzieś z boku, nie narzuca się, nie podchodzi do krat jakby straciła już nadzieję. Suczka jest miła i kontaktowa, dobrze dogaduje się z innymi psami. Sprawia wrażenie dystyngowanej, zrównoważonej i statecznej damy, której w głowie jedynie mizianie pod bródką. To duża suczka, na pewno będzie wymagała sporej dawki ruchu każdego dnia. Flora czeka na odpowiedzialnego właściciela! [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/4/normal/26872.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B]1. RITA, numer 1306/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-36387.html[/url] Rita to średniej wielkości ruda suczka oceniona na około 10 lat 7 miesięcy, choć można sądzić, że jest zdecydowanie młodsza. Jest bardzo ruchliwa i energiczna, wszędzie jej pełno. Jest w boksie z dwoma postawnymi psami, ale to ona sprawuje tam rządy. Rita zawsze jest pierwsza przy kratach kiedy do boksu podchodzi człowiek. Wdzięczy się, zerka zalotnie, wystawia łapkę w nadziei na choć trochę zainteresowania. To pies niesamowicie wpatrzony w człowieka, kiedy jest obok opiekuna nie interesuje jej nic innego. Zawsze jest chętna na głaskanie i przytulanie, opiekuna zalizałaby na śmierć. Czy ta psia babcia ma szansę na ciepły kąt u ciebie? Suczka trafiła do schroniska 8 października 2009r. [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5342/dsc7042resize.jpg[/IMG] [SIZE=5][B] 2[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. TYTUS, numer 132/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-36387.html[/url] Spokojny, zrównoważony, przytłoczony schroniskową rzeczywistością. Tak w skrócie można opisać tytusa. Ten cudowny pies w sile wieku z pewnością będzie wiernym kompanem dla osoby poszukującej psiego przyjaciela. Po wyprowadzeniu z boksu tytus chciał jak najszybciej wyjść za bramę schroniska by choć przez krótką chwilę móc rozkoszować się zieloną trawą i obecnością wolontariuszy. To pies, który uwielbia ludzi. Nieustannie domaga się głaskania. To duży pies a więc będzie wymagał sporej dawki ruchu. Jest potężny, budzi respekt, to dobry kandydat na stróża, z pewnością będzie czuł się komfortowo w ciepłej budzie. W schronisku przebywa od stycznia 2009 roku. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4185/dsc7046resize.jpg[/IMG] [SIZE=5][B] 3[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. JASIU, numer 523/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-28157.html[/url] Jasiu to pies, który panicznie boi się otaczającego go świata jakby wszystko było dla niego czymś nowym i nieznanym. Nie do końca wiadomo czy to skutek okropnej przeszłości czy wpłynęła tak na niego schroniskowa rzeczywistość. Jasia trzeba było wynieść z boksu, nie było mowy o tym, by sam z niego wyszedł. Pies pozwalał zrobić ze sobą wszystko, zupełnie nie okazywał agresji jak to często bywa w tego typu przypadkach. Jedno jest pewne - Jasiu musi jak najszybciej opuścić schronisko. Szukamy dla niego dobrego właściciela, który zechce pokazać mu świat od lepszej strony! [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/28157.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]4[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. TORI, numer 2159/08[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-21553.html[/url] Spójrz w jej oczy, zakochaj się i uwolnij ją zza krat. Tori wylizuje przez kraty ręce odwiedzających schronisko z nadzieją, że w końcu znajdą się ręce, które będą głaskały ją do końca jej dni. To energiczna i kontaktowa suczka. Jest bardzo żywiołowa, będzie świetną towarzyszką podczas długich spacerów. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, ale ponad wszystko lubi towarzystwo człowieka. Tori niecierpliwie czeka na nowego opiekuna. W schronisku przebywa już dwa lata. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/21553.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]5[/B][/SIZE][SIZE=5][B]. CIACHO, numer 1180/09[/B][/SIZE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-35159.html[/url] Ciacho jest młodym mieszańcem labradora. Przebywa w schronisku od 2009 roku. Bardzo chętnie się uczy i uwielbia być głaskany. Za kawałek mięska nauczy się niemal "od ręki" prawie wszystkiego. Przy odrobinie wysiłku może stać się cudownym domowym psem, uwielbianym przez całą rodzinę. W jego oczach wciąż widać wiarę w to, że ktoś go pokocha i da mu jego własną rodzinę. W schronisku rzadko wychodzi z budy, chyba stracił już nadzieję. Może to właśnie Ty sprawisz, że w końcu będzie szczęśliwy? [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/4/normal/35159.jpg[/IMG]