Jump to content
Dogomania

szczecinianka

Members
  • Posts

    765
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szczecinianka

  1. 10 kwietnia 2010 roku wolontariusze Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wyprowadzili z boksów, obfotografowali i "poznali" 80 psów. Niektóre z nich trafiły do schroniska przed 2007 rokiem, tym bardziej zasługują na to by po tylu latach boks zamienić na przytulny dom. Wszystkie te zdjęcia i opisy wkrótce pojawią się na stronie internetowej schroniska. Jeśli ktoś chciałby zaadoptować psa lub stworzyć mu DT prosimy o kontakt mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub telefoniczny: (091)487-04-37, 607-701-117. [SIZE=4][B]Nie trzeba brać psa całkiem w ciemno. Z naszą pomocą można wyprowadzić upatrzonego w schronisku czworonoga na spacer, poznać go i zdecydować czy to ten jedyny i wymarzony. [/B] [/SIZE] Adopcja psów za naszym pośrednictwem jest bezpłatna. Psy zostają wydane do adopcji na podstawie umowy adopcyjnej TOZ. Psu, który zostanie wzięty do domu tymczasowego TOZ zapewnia karmę, opiekę lekarsko-weterynaryjną, kontakt z behawiorystą, możliwość uczestniczenia w bezpłatnym szkoleniu (dzięki uprzejmości Ośrodka Szkoleniowego "Psia Farma") oraz pomoc w szukaniu domu stałego. Oferty i zdjęcia psów będą pojawiały się w tym temacie systematycznie.
  2. Czester to pięcioletni dalmatyńczyk. Łaciate szczęście na czterech łapach. Pies skrzywdzony, porzucony a jednak nadal ufający człowiekowi. W jego wyjątkowych piwnych oczach widać wielkie iskry niczym nieograniczonej psiej miłości. Co z tego, jeśli nikt tej miłości odwzajemnić nie chce? Czester błąkał się długo po ulicach Szczecina, zdezorientowany... Szukał właściciela? Kto był na tyle okrutny, żeby porzucić tak cudownego psa? Dalmatyńczyki to wspaniałe psy o wyjątkowo kruchej psychice. Wierne i oddane człowiekowi. Na ich mordkach, w chwilach szczęścia pokazuje się jedyny w swoim rodzaju uśmiech. Tylko ta rasa potrafi się tak wyjątkowo uśmiechać. Czester to pies bezproblemowy, dogaduje się z innymi psami, garnie się do ludzi. Na spacerach jest spokojny, dumnie kroczy obok człowieka z podniesioną głową merdając ogonem. Szczęśliwy, że ktoś okazał mu zainteresowanie, które on oddaje z nawiązką. Bez problemu zostaje sam w domu, swoje potrzeby załatwia wyłącznie na zewnątrz. Jest w pełni dostosowany do warunków mieszkaniowych. Psia miłość to miłość, której nie można porównać do żadnej innej. Jeśli jesteś na nią gotowy... Pozwól się nią obdarować Czesterowi! Przed adopcją obowiązkowa kastracja na koszt TOZ. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Pies przebywa w Szczecinie. tel. 607-701-117 [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1619/dalmatynczyk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/737/dalmatynczyk16.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9434/dalmatynczyk15.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1238/dalmatynczyk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/861/dalmatynczyk17.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4923/dsc7012resize.jpg[/IMG] [IMG]http://toz.szczecin.pl/images/adopcje/fff331b9c2f7088f644f1b147b8b175d.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6923/czester2.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/525/czester3.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5785/czester4.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2091/czester5.jpg[/IMG]
  3. Safo na naszą prośbę został przeniesiony do osobnego boksu. Nasi wolontariusze wyprowadzają go na spacery, z dużym zaangażowaniem szukamy mu domu. To naprawdę świetny pies, na oko naszych wetów młodszy niż 10 lat, należy mu się super dom. :)
  4. Czy pies uciekł z domu tymczasowego? Brak tu informacji na ten temat Dziś rano został potrącony przez samochód i przyniesiony do TOZ, jest w domu tymczasowym TOZ [img]http://img220.imageshack.us/img220/9498/niko4.jpg[/img] [img]http://img46.imageshack.us/img46/3364/niko3a.jpg[/img] [img]http://img716.imageshack.us/img716/3372/niko2q.jpg[/img] [img]http://img10.imageshack.us/img10/4026/niko1.jpg[/img]
  5. [url]http://www.allegro.pl/item922260089_chora_milosc_do_zwierzat_i_trudna_zima.html[/url]
  6. Czy jego adopcja to Wasza zasługa? ;) Jeśli tak to poproszę więcej szczegółów:)
  7. Do tej pory udało nam się zabrać Drogoradza 11 psów. Zostało 21... M. robi opory, ale dzięki ogromnej pracy wolontariuszek udaje im się namawiać go na oddawanie kolejnych psów. Zimą jak to zimą, niezbyt kolorowo... Przy takich opadach śniegu ciężko tam dojechać, ale według możliwości wolontariuszki starają się by psy jadały ciepłe posiłki
  8. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_WXBICxwmEQ4/SzeW-U8tesI/AAAAAAAAAnY/KVuoGbEjO_c/s720/SG1S6087.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_WXBICxwmEQ4/SzeXDa46TkI/AAAAAAAAAng/mMlefD8Z6Kk/s512/SG1S6089.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_WXBICxwmEQ4/SzeXat8aKHI/AAAAAAAAAoQ/HM3M3l1jFoQ/s512/SG1S6099.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_WXBICxwmEQ4/SzeXig7kp_I/AAAAAAAAAoY/SCoqB_46CtQ/s720/SG1S6101.JPG[/IMG] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/868/10/73/868107375[/IMG] Spajki ma około ośmiu lat i choć psia młodość już za nim niestety złożyło się tak, że szuka nowego domu. Jego właściciele przywiązali go pod sklepem i zostawili na mrozie, nie interesując się nim więcej. Spajki jest psem bardzo spokojnym, znającym dobre maniery. Przyszły właściciel nie będzie więc musiał martwić się już o jego wychowanie. Lubi powolne, długie spacery, utrzymuje czystość, bez problemu zostaje sam w domu, kładąc się na posłaniu i czekając na powrót właściciela. Jest psem bezproblemowym i bezkonfliktowym. Słuch już nie ten, stawy bolą, ale serce nadal potrafi kochać, pragnie miłości i czułości. Ma wielkie serce i jest gotowy obdarzyć swoją nową rodzinę ogromna miłością. To ideał dla starszej osoby, niewymagający, a dający wiele ciepła i radosny. Potrzebuje troskliwego opiekuna, który zatroszczy się o to, by Spajki mógł godnie przeżyć resztę swoich dni. kontakt: 607-701-117 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] SPAJKI MA ZAPEWNIONĄ DOŻYWOTNIĄ, BEZPŁATNĄ OPIEKĘ LEKARSKO-WETERYNARYJNĄ W LECZNICY TOZ O/SZCZECIN! Temat Spajkiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177231-Spajki-uroczy-leciwy-cocker-spaniel-czeka-na-drugAE-szansAE[/url]
  9. Spajki ma zapewnioną dożywotnią, bezpłatną opiekę lekarsko-weterynaryjną w Lecznicy TOZ - o to przyszły właściciel nie musi się martwić. ;)
  10. [quote]ale żadnej krwi ani rany nie było.[/quote] Cóż, patrząc na rękę tej pannicy widać było co innego. Ale rób jak uważasz, nie mój interes właściwie, byle nie doszło do tragedii.
  11. Podczas pobytu na okresie próbnym bokser pogryzł dziecko. Warto poinformować o tym ludzi chętnych na jego adopcję - mam nadzieję, że nikt nie chce tego zataić.
  12. Myślę, że warto spróbować. Na początek proponuję wspólne spacery, wspólny wybieg i wtedy się przekonacie. Jutro jesteśmy w biurze od 10 do 16 - zapraszam:)
  13. Jasiu jest bezkonfliktowy, w schronie był w boksie z emerytami, bo równieśnicy chyba nim pomiatali. Jest teraz w kojcu z dwoma samcami, nie podskakuje do żadnego, wręcz przytula się żeby je ogrzać. Podskakiwał do większego od siebie psa, ale szybko zrozumiał, że nie ma szans i wyluzował.
  14. Cudak, jesteś tu po to żeby prowokować, czepiać się? Niedowartościowana jakaś jesteś czy o co chodzi? Stuknij się w główkę dziewczynko i skup na pomocy psom, bo po to jest to forum.
  15. Niestety stan psa podczas pobytu u córki właścicielki bardzo się pogorszył, prawdopodobnie z tęsknoty. Został uśpiony a wyrodnej właścicielce życzymy wszystkiego co najgorsze :shake:
  16. zaginione zwierzta - zaginione psy - zaginione koty Ja wiem, że to ogłoszenie z grudnia, ale chyba nie zaszkodzi zadzwonić? Może ktoś go przygarnął i po kilku miesiącach wyrzucił? Mieliśmy podobną historię z huskym.
  17. On nie jest przez nas zarezerwowany - fakt, chcieliśmy mu pomóc i dać dom tymczasowy, ale póki co jest to niemożliwe, bo interesuje się nim osoba, która go znalazła i dostaniemy go dopiero jak schronisko sprecyzuje oczekiwania i pozna decyzję tej osoby, czyli jak nam obiecali - jutro. Tak, ja też nic z tego nie rozumiem, ale czekam cierpliwie modląc się żeby dożył tej chwili, nic innego nie możemy. Są telefony, mogli zadzwonić i po prostu spytać. Dom tymczasowy się zapchał, bo trafił się mix ratlerka w potrzebie, więc jeśli Twoja propozycja dotycząca zaoferowania DT jest nadal aktualna - mam nadzieję, że jutro dane Ci będzie go stworzyć. Oferujemy bezpłatne leczenie, karmę i wszystko co będzie potrzebne, więc pieniądze, które uzbieraliście przeznaczcie na jamniczą skarpetę.
  18. [CENTER][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/38cd3558dd.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. [CENTER][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/fc93f1cf43.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/02fc8533e7.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/040a6eb8e0.jpg[/IMG] I po wizycie u fryzjera: [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/ebabba17f2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/977561da1f.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/5129e81b2f.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6643/punia.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. No ok, tylko co z tymi jego zmianami skórnymi?
  21. Został znaleziony 28.08.2009r., czyli w sobotę, błąkał się po ulicach, po czym trafił do schroniska.
  22. Dwuletni Fred czeka w szczecińskim TOZ na adopcję. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/posokowiec-bawarski-w-tozie-szuka-domu-146072/[/url] [CENTER][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/25ab7f025f.jpg[/IMG] [B]Imię: [/B]Fred [B]Płeć: [/B]pies[B]Rasa: [/B]posokowiec bawarski[B]Wielkość: [/B]w typie rasy[B]Umaszczenie: [/B]w typie rasy[B]Wiek: [/B]2 lata[B]Stan Zdrowia: [/B]bardzo dobry[B]Kastracja / Sterylizacja: [/B]wkrótce, na koszt TOZ[B]Upodobania i nawyki: [/B]Fred to 2letni posokowiec bawarski zabrany ze szczecińskiego schroniska. Jest typowym przedstawicielem rasy, cechuje go olbrzymi temperament i żywiołowość, którym Fred chętnie daje upust na długich spacerach. Potrzebuje sporej dawki ruchu każdego dnia, krótkie spacery zdecydowanie mu nie wystarczą. To bardzo sympatyczny pies, na pewno będzie wiernym i oddanym towarzyszem osoby prowadzącej aktywny tryb życia, która zechce stworzyć mu nowy dom. Fred zna podstawowe komendy, potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny, potrzebuje silnej ręki. Czeka na nowy dom. [B]Uwagi: [/B]Oferta TOZ, 12.09.2009r. [B]Kontakt: [/B]Biuro TOZ: 091- 487-04-37; Opiekunka Monika: 607-701-117 [/CENTER]
  23. [CENTER][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/16abaa4e22.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/dd3d3e55ec.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/38aea7fced.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. Jest typowym przedstawicielem rasy, cechuje go olbrzymi temperament i żywiołowość, którym Fred chętnie daje upust na długich spacerach. Potrzebuje sporej dawki ruchu każdego dnia, krótkie spacery zdecydowanie mu nie wystarczą. To bardzo sympatyczny pies, na pewno będzie wiernym i oddanym towarzyszem osoby prowadzącej aktywny tryb życia, która zechce stworzyć mu nowy dom. Fred zna podstawowe komendy, potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny, ale potrzebuje silnej ręki. Czeka na nowy dom.
×
×
  • Create New...