-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Co do kotów to mi się trochę wydaje że przesadzaja. Jak słysze o budowaniu woliery na podwórku dla kota... Ja mieszkam w bloku prawie w centrum miasta i widze codziennie panią jak sobie chodzi na spacery z kotem...nie na żadnej smyczy Oo kot sobie biega koło niej.Wiadomo że nikt w centrum nie wypuści kota bez opieki. Znajoma też czasem ze swoja kotką wychodzi ale to kwestia paru minut i kotka idzie pod drzwi co znaczy że chce wracać;) Natomiast mając dom jednorodzinny i ogród to niby dlaczego kocisko ma nie wychodzić sobie ? Bo wpada pod samochód? Mojej koleżanki kot wychodzi na podwórko sobie i nie kwapi się żeby latać po ulicy... bo jest nauczony siedzenia na swoich włościach i jest przywiązany do koleżanki jak pies... Z kolei na wsi w oborze czy stajni kocisko jest świetnym sposobem na myszy czy szczury i ma tam bardzo dobrze, żyje sobie swoim kocim życiem... Ludzie dają się zwariować;)
-
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
o! rewelacyjnie:D -
łe jezusie:D nakropiło mi się w oczach:D
-
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
[quote name='Drzagodha']Tylko jak jakieś małe i słabe auto będzie (typu corsa, tico itp.) to Wam nie pojedzie :eviltong: Także silne autko proszę wziąć :diabloti:[/QUOTE] a może byc psi zaprzęg? :diabloti: Jednak zdjęcia wrzuce po południu dopiero:P -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
O super:D dzięki :D dostanę też od Magdy;) ale dawaj:evil_lol: dobrych zdjęć nigdy za wiele :diabloti:. W sobotę się chyba z nią przejdę do schroniska;) Tak sobie po cichu myślę o jakiejś stronie internetowej dla schronu przy współpracy z wirtualnym. Nie sądze że byśmy dały radę panowac nad wszystkimi adopcjami i psami ale... może chciaz wziąść na początek "pod patronat" kilka tych najdłużej siedzących, o których coś wiemy i wiemy że za moment nie znikną bo im najcięzej... Bo koncepcja wirtualnego to adopcje wirtualne, jakoby nie angażują się w zwykłe a my mogły byśmy spróbować w porozumieniu z Agnieszka zrobic ogłoszenia itp dla adopcji prawdziwych. Nie wiem czy rozszerzyć wirtualnego czy zrobić osobną działającą przy nim... P.S rozgadałam się i zapomniałam:P [email protected] i dam zaraz duże zdjęcia od kolegi odnowionego schronu;) -
Po co mi psychoanalityk skoro mam Ciebie? Przeczytaj sobie swoje posty i zobacz ile mi gęb przyprawiłaś :p Byłam juz szpiegiem, zachodzącym słonkiem, nic nie robiącą a teraz i wariatką :roll: A Ty, skoro wątek jest o psach gdzie w swoich wypowiedziach o nich mówisz? Bronię się przed Twoimi zarzutami a wątek akcji toczy się w innym temacie jeśli chodzi o psy. Im Love by devil :evil_lol:. :p
-
[quote name='M&S']Witamy się cieplutko:)[/QUOTE] a my zimniutko:P [quote name='przeszlus']Ładnie skacze, szkoda tylko że na jednej hopce ;)[/QUOTE] Bo tyle ma Monika w ogrodzie:D chyba z dwie hopki i kladke i tak przerobione z potrzeb jamnika:D Czekają cały czas w kolejce do klubu...:/ A u nas hmmm shire czeka kąpanie, furminator i trymowanie dają mega dobre efekty a w weekend idziemy na sesję zdjęciową:P
-
[quote name='sunshine'] P.S2 spojrzałam na konto i widzę że jestem tu od 2008 r. mam galerie od momentu narodzin praktycznie mojej obecnej psiny więc masz pewność mojej osoby na bank więc prędzej to ja powinnam sie Ciebie obawiać jeśli chodzi o jakiekolwiek ukryte intencje.[/QUOTE] zacytowałam siebie bo chyba nie doczytujesz, pofatyguj się i masz kawał mojego życia z niemal trzech ostatnich lat a kim Ty jesteś? Obcą osoba dla mnie i wciąż nie przestajesz mi ubliżać...;) i nie upierdliwa tylko wkurzona Twoim podejściem.
-
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
o ****:P będzie problem:D postaram się coś wymyślić:P -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
[quote name='Drzagodha']Dolny Śląsk ;) Niedaleko Leszna. Ale chyba jednak będzie Wam potrzebne auto z paką, bo jeszcze sporo puszek mamy :eviltong:[/QUOTE] albo całkowicie wolny tył :D -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
Próbowałam odszukać Głogowa i mam kilka:P W którym mieszkasz?:D A tutaj mam ogromniaste zdjęcie owczara kumpeli jak by się komuś przydało jeszcze;) http://zapodaj.net/f2783d3c565b.jpg.html -
No widzisz, nawet stronice poezji Ci nic nie wytłumaczyły. Wyraźnie da się zrozumieć z Twojej wypowiedzi że akcja jest zbędna i weź mi tu ściem nie wal, a agresja agresją, zwykle człowiek na obrazę tak reaguje i nie zamierzam swojego stanowiska zmieniać. Część poezji wyjasnia Twoje zarzuty co do "jakości opieki" z mojej strony, która trwa od wielu lat, prawdopodobnie dłużej niż ty wiesz o istnieniu tego miejsca. Co do przedstawiania się, może próbuje mnie atakować znudzone neodziecko? Może jakiś człowiek wściekły na władzę, Ty sugerujesz że ja jestem z jakiegoś " FBI" ja sugeruję że obraża mnie "wirtualna postać" rozumiesz? A jeśli ingerujesz w sprawy schroniska w którym jestem wolontariuszka to raczej jest to moment i miejsce do zawierania znajomości, za chwile będziesz pisać że Września nic nie robi, że nie ma wolontariuszy, że wszyscy są źli be i fuj... a nikogo nie znasz i nic nie wiesz. Historie zostały opowiedziane nie bez powodu. Znudziło mi się czytanie wypocin typu "nikogo tam nie ma" "wszyscy tam gnębią zwierzęta" "nikt się nie interesuje" dla człowieka który się stara to jak kubeł zimnej wody, całkiem jak dostać w pysk i uwierz że traci się chęć do działań (która na szczęście jednak wraca) i zniechęca do pomocy taki ludziom... P.S Sunshine to nie zachód słońca...to raz, dwa świecę dość wysoko, znacznie wyżej niż hejterzy P.S2 spojrzałam na konto i widzę że jestem tu od 2008 r. mam galerie od momentu narodzin praktycznie mojej obecnej psiny więc masz pewność mojej osoby na bank więc prędzej to ja powinnam sie Ciebie obawiać jeśli chodzi o jakiekolwiek ukryte intencje.
-
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
kilkaset:O to reflektujemy:P trza auto załatwić:D Ile konkretnie?:P -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
teraz to mi się już cięzko zdecydować hehehe są śliczne:) Może jeszcze jeden koleżanka mi zrobi to wstawię i wspólnie uzgodnimy który się najlepiej sprawdzi co?:D A co do karmy na telefon, to z innego miasta to już chyba karma "na poczte" hihihi:D -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
dobrze go widać ale zapominamy że to świąteczna troszku:P -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
podoba mi sie bardzo trzcionka pierwszego i obrazek z ostatniego:D to serio Twoje zdjęcia? Śliczne:loveu: -
Tak jestem z tajnego wywiadu a zaraz po tym jak mi się przedstawisz wpadną do Ciebie Panowie w czarnych maskach i Cię wyniosą:evil_lol: Nie wiem czy wiesz więcej ode mnie a nawet szczerze w to wątpię... byłaś w schronisku kiedy było w prywatnych rękach? Skoro tak bardzo Cię razi teraz to gdzie byłaś kiedy w wieku 11 lat wskakiwalismy z kolegami w sforę psów przez płot żeby ratować suczkę która przed godziną urodziła szczeniaki a teraz atakuje je sfora psów, kiedy nikt poważnie nie traktował bandy dzieciaków i pytał kiedy z tego wyrośniemy hmm? Pamiętam czasy kiedy to schronisko bylo ogrodzonym wielkim placem po którym biegała banda psów a wokół były stare szklarnie i zarośnięte pole.Kiedy chodziłam karmic przez płot psy tym co zebralam jak nie było właściciela bo inaczej nie mogliśmy się zbliżyć. Ale za to wiem że obraża mnie nazwa nicku i nic więcej. I jeszcze mi tu rzuca jakieś oszczerstwa, pewnie zaraz wezmę samochód według Ciebie z 50 psów i wywiozę do Białogardu... a co tam Pamiętam bliźniaczki które przeżyły przejęcie schroniska i jego praktycznie budowę od podstaw. Śnieżkę, którą ratowaliśmy i rotka Jukiego który ją atakował. Doskonale ma się też Diego (obecnie Max) ktorego zabrał mój kolega i Sweety (Layla obecnie) i Roxi (Lena obecnie) i Boogi z którymi mam nadal kontakt i wiele innych które wyadoptowałam już na umowy adopcyjne, wysterylizowane, wyleczone bo mogłam to wreszcie zrobić będąc pełnoletnią i nikt po za mną i nowymi właścicielami i Panem Irkiem z Panią Anią praktycznie o tym nie wie i nie musi. Weź mnie lepiej nie wkurzaj bo chyba nie widzisz nic więcej prócz czubka własnego nosa...wrrr I tak zbiore karmę! Będa miały lepsze jedzenie dzięki temu, chociaż na troche, dam ludziom ulotki z mapką dojazdu żeby wiedzieli gdzie jest schronisko i rozwiesze plakaty promujące akcję w mieście i może zrobię milion akcji na które nie potrzebuje Twojego przyzwolenia na całe szczęście! W akcje włancza się co raz więcej dzieci i młodzieży w różnym wieku, powoli ludziom zmienia się mentalnośc u nas, ale ty krzycząc zza klawiatury nie możesz o tym wiedzieć. Bo najłatwiej jest mówić "zróbcie" albo zrobić zamieszanie bo coś nie tak. Popsuć nam stosunki przy okazji, nadwyrężyć zaufanie i zostawić. Zamiast budować i współpracować. Ogarnij się!
-
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
poprosiłam kumpla zeby zrobił jakieś fajne zdjęcia;) może się uda:D -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
Oki, więc psiak schroniskowy;) tylko teraz skąd? np.to: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3520/dsc08908r.jpg[/IMG] a da się jakoś sprawdzić czy zdjęcie jest odpowiedniej wielkosci? -
[quote name='Aleksandra95']ale fajnie skacze. :lol:[/QUOTE] [quote name='M&S']Cześć niedzielnie:)[/QUOTE] [quote name='kalyna']piękna Barsa :loveu: a Shira już linieje? bo u mnie Sonia się sypie, ale takimi igiełkami :( wolę jak podszerstek wylatuje... ale właśnie ładnie nim obrasta :loveu: a u mnie to wiadomo, że żadne inne zwierzątko jak kot czy pies nie ma miejsca bytu u nas. Szybciej zgodziliby się na kolejnego psa czy kota niż na papugę itp.[/QUOTE] dzięki dzięki dzięki:D Ona chyba nigdy nie przestaje linieć hahaha aczkolwiek furmintaor świetnie sobie radzi z jej sierścią:P Jest super:) A teraz zajmuję się tą akcją: :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29[/url]!
-
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
Właśnie tu jest problem że w schronie będę mogła być dopiero w weekend za tydzień a to już trochę późno... przyda tez się nowe zdjęcie frontu schroniska, które też by mógł któryś ze znajomych zrobić.Znam kogoś z aparatem;) ale żadne z nich nie jest wolontariuszem więc psa i tak nie dostaną na wybieg:P Zagadam jeszcze do pewnych osób może maja coś gdzieś w archiwach;) arwi, jeśli chcesz być pełnoprawnym wolontariuszem to zgłoś się do Komedanta Straży Miejskiej. Straż Miejska znajduje się w "piwnicy" Ratusza, wejście od parkingu, normalnie z ulicy. Tam wypełnisz stosowny dokument;) Musisz mieć dowód osobisty przy sobie. I oczywiście jak się wybiorę (19 lub 20 listopada) to Ci dam znać bo teraz mam szkołę w weekend więc nie mogę;). Napisałam meile o akcji do wszystkich szkół podstawowych i średnich we Wrześni oraz do gimnazjów i przedszkoli. Zobaczymy czy ktoś nam pomoże;) Mój kolega zajmie się rozsyłaniem meili do Wrzesińskich firm :) Skoro mówicie że pies ze schronu to jesteście w większości:P trzeba tylko go skołować jeszcze:D ale co to dla nas?:D -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
Obawiam się że to się ludziom już opatrzyło... nie chcą czytać "kolejnego wyłudzania pieniędzy" a radosny mordek przyciągnie oczy bo "o może jakas impra":P czasem sama jak wodze wzrokiem to zawsze zwracam uwagę na to co mi się rzuci w oczy;) -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
zdjęcia w dużej i dobrej rozdzielczosci mam wlasnego psiaka:P na wątku tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/129821-Psy-z-wrze%C5%9Bni-foty-aktualizowane-od-1-sztrony[/url] jest sporo zdjęc psów. Ale są smutne i takie nie zwracające uwagi na siebie a na plakacie chodzi o to żeby przyciągał oczy...:) -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
[quote name='Drzagodha']W sensie plakat, czy to co ma na nim być? :evil_lol:[/QUOTE] to co ma być:D Więc tak: [CENTER] "Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska!" W dniach od 1 do 22 grudnia wrzesiński Wolontariat działający przy Schronisku dla Zwierząt we Wrześni wraz z młodzieżą oraz Harcerzami Szczepu "Feniks" ogłasza WIELKĄ ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ suchej karmy dla schroniskowych psiaków. Jak możesz nam pomóc? 1. "Zbiórka" - Harcerze wraz z młodzieżą będą odwiedzać Państwa domy informując o akcji i zbierając karmę. 2. "Karma na telefon" - mogą państwo zadzwonić pod nr. tel. 725 271 426 informując o chęci przekazania karmy a my ją od Państwa odbierzemy. 3. "Zbiórka w szkołach" - oraz sponsoring od wrzesińskich firm. "Hau! Karmy potrzebujemy, Wesołych Świąt życzymy! Dziękujemy!" [LEFT]I wytyczne:evil_lol:: -format A3 -plakat drukowany w drukarni więc o odpowiednich rozdzielczościach -"oczojebny", wyraźny zwracający uwagę...możesz np wykorzystać zdjęcia mojego psa;) -raczej radosny niż smutny:) Jeśli jesteś w stanie to prosiła bym o skonstruowanie małego banerka o rozdzielczości avatara i będzie potrzebny też projekt ulotki 10,5 cmx6 cm promujący schronisko czyli: Będzie na nim zdjęcie schroniska i mini mapka dojazdu do schroniska oraz informacją " Możesz podarować nam suchą karmę? Zadzwoń pod nr. tel. 725 271 426 a my ją od Ciebie odbierzemy!" Przy czym tym projektem uloteki spróbuję się pobawić zaraz więc na razie skupmy się na plakacie i avatarku:P [/LEFT] [/CENTER] -
"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!
sunshine replied to sunshine's topic in Schroniska
Juz się robi:)