Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Witaj Binguś , tu też się wyprzytulam .
  2. Witaj Niuniuś , przyleciałam się wyprzytulać
  3. Jak bym widziała siebie z śynusiem , tylko my walczymy na podłodze , bo gabarytowo , śynek trochę większy od księciunia i do trzymania mojego bohatera potrzeba trzech osób . Całuski i przytulanki dla mojego ukochania .
  4. No to uznajemy , że Zenio ma komplet , przejmę te 5,oo
  5. dopiszczie stałą 30 zł.
  6. Odbyło się bez sensacji w lecznicy ?
  7. Uprzedzam , będziesz szkalować małego , chudego kotecka , to wykradnę buraskę .
  8. Niunia , jest z nami na Twoim wątku kabel , plepleple . Czy Niunia dzisiaj wyprzytulana ?
  9. Dawaj gadzinę , przygarne , szkoda toto na ulicę .
  10. Togaa ale masz wypasione te kicie . Lolisław wyprzytulany ?
  11. Ale opis jest tak realny , że mam wrażenie , że ten sajgon i mnie otacza . Ej no , mogę , mogę ja budkę ? No daj się wkupić w łaski zwierzakowe , noooo ,proszę .
  12. Firunia ,no nie kombinuj ino , bardzo ładnie proszę .
  13. Przykulałam się wyturlać się ze zwierzyńcem .
  14. Loluniu , księciunio moje słodkie , takie bezbronne . Basiu , wycałuj tą śliczną paszczękę . Czy dzisiaj już wrócił do formy ?
  15. Patosiu , przygarniesz jeszcze mnie na DT ? Też potrzebuję reżimu przy miskach .
  16. Mikoada , Piromanka dziękuję za wiadomość . Klaudia , jak mogę pomóc ? ( Nie dzwonię , bo boję się rozmowy o Mikusiu , dla mnie on jest z nami )
  17. Ech , księciunio , warto było dla tej chwili szczęścia tak się załatwić ?
  18. Serdecznie pozdrawiamy domek Iksiolka . Dzięki wielkie Sylwiaso za wiadomości , z wielu serc dzisiaj kamień ulgi się potoczy . A może domek do nas dołączy ?
  19. U nas buro , mokro i ponuro , to przyszłam się do Was wyprzytulać .
  20. No Togaa , wreszcie się doczekałam wyznania , że Lolito jednak jest Twoim ukochaniem. Wyprzytulaj cały zwierzyniec a Lolisia proszę ucałować w to nostalgiczne spojrzenie . ( no normalnie kocham tą gadzinę )
  21. Dziewczyny i chłopaki , zawiadamiajcie organa ścigania . Czy widzicie Remisia ? zajechany na maxa , ratunku , pomocy ! Zabieram zwierzyniec , już przez okno wypatrują pomocy . Remisiu , słoneczko ciocine , ciocia jedzie na pomoc .
  22. Miód na moje skołatane serce .
×
×
  • Create New...