Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izu moge prosić o audiencję telefoniczną wieczorkiem , czy masz na mnie focha ? Jeśli tak to poproszę głuchnąć , jeśli nie to się poryczę .
  2. Ło rety tą cholere coraz bardziej lubię , jestem na granicy zakochania .
  3. Remiś to mały klonik Miśki . Remka w szelkach nie pamiętam czy było takie zdjęcie dlatego ta różnica ( grzywka i szelki ) mnie zastanowiły czy to moje ukochanie .
  4. Łojejuniu ale cuda dzisiaj rozdajesz . Zauważyłam , że u Mamy podobieństwa Twoich . Misia - Remek . Gutek - Mania . I z kotów też pewnie by się dobrały kolorystyczne parki . Wiem , że Misia przez tą firankę widzi , jeno jak na Remka to za długa grzywka , irokez chyba jeszcze tak nie zarósł .
  5. Łooo matuchno , siem pomyliłam i już chciałam marudzić , że Remiś nic na oczy nie widzi . Tylko zdziwiło mnie , że moje ukochanie w szelkach . A Miliuś czemu pierdólka ?
  6. Jak Wam minął dzień ? Pozwoliło towarzystwo trochę odpocząć ?
  7. No ło matko , ale warto było . Bisiek cudo do zeżarcia do zamiziania , przytulania . Na sercu się robi gorąco , jak patrzę na te psiaki wpatrzone w Sylwię .
  8. Biśku ale jesteś cudowny szczuplaczek .
  9. Chyba bym się nie zdziwiła gdyby Maciek zarządził odstrzał .
  10. Cacusiu grzeczny bądź , nie lotej bo sobie nóżki poodzierasz .
  11. Mężu nocnej mary , to się Tobie tylko śni , obudzisz się kiedyś i będzie pięknie . Domyslam się , że to Cześka .
  12. Iza gdzie się kupuje to takie co masz w sobie i jeszcze nie zwariowałaś ?
  13. To Cacolek teraz jest maluteńki pikuś ze swoim wariowaniem przy wyczynach Cześki i Łokera .
  14. Irenko , w razie czego zapraszam do wspólnej celi . W Gnieźnie jest takowy domek z gumowymi ścianami , potrzebuję towarzystwa .
×
×
  • Create New...