Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ja nie jestem od owczarków, ale będę na wątku, jak coś będę mogła, to pomogę
  2. Tak, jutro ma łapać psa profesjonalna ekipa, mam nadzieję, że im się uda i że nie zrobią mu przy tym krzywdy. Aferce trzeba jak najbardziej pomóc, zaraz zapiszę się na tym drugim wątku.
  3. pies jest na stronie fundacji Animalia kontakt do supergogi [url]http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=1685[/url] [EMAIL="[email protected]?subject=adopcja%20-%20Polo"][email protected][/EMAIL] tel.: 609 601 362
  4. no to kiepsko z tą wątrobą :roll: Moja Hexi jest od 10 dni na karmie wątrobowej, bo ma podwyższone AP i w badaniu usg wyszła powiększona wątroba. Cholernie droga ta karma :( Dyziek usg nie miał robione? U staruszka to może być już różnie niestety.
  5. biedny dziadeczek, współczuję i jeszcze musiał biedak zostać w lecznicy, na pewno mu się to nie spodobało moja Hexi miała anginę, jak była szczeniaczkiem
  6. tchawica tkliwa i śluz w gardle - co to? objaw jakiejś choroby, czy jakieś przeziębienie? co to może być? i te wymioty byłyby od tego gardła?
  7. biedny Dyzio, trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego
  8. który piesek był taki grzeczny, że oddał Hexi żółtego jeżyka? pięknie dziękujemy :loveu:
  9. to ja całuję Miszka w nosek :loveu:
  10. i dla Was wszystkiego najlepszego!
  11. no właśnie, sama Lilek nie możliwości złapać tego gagatka
  12. wystarczy, że nam zdradziła, Tobie nie musi :roll: jest tak, jak mrówa napisała, wszystko wyjaśnione i nie ma potrzeby, żebyś się dalej zajmowała tym tematem
  13. jeszcze moja skromna wpłata powinna wejść dzisiaj :)
  14. doszła wpłata 50 zł od Ajli dla psiaka dziękuję! :loveu: wpisuję do pierwszego postu
  15. Ciapku ale miałeś piękną choinkę :loveu:
  16. [quote name='Maciek777'] Dobry pomysł;) Jednak MNIE się marzy, żeby on Wielkanoc to już w swoim domu spędził:roll:[/QUOTE] co sądzisz o jego szansach? jest już adopcyjny? czy nadal zbyt duży dystans do ludzi?
  17. taki jednorożec :)
  18. Azor pewnie marzy, żeby się wreszcie ta rewia mody skończyła :D na szczęście następna okazja to dopiero wielkanoc i ewentualnie uszy zająca ;)
  19. problemem jest to, że psa się nie daje nigdzie zamknąć, nawet jak ktoś z dmuchawką przyjedzie, to kto wie, czy pies akurat będzie na miejscu
  20. ten pies powinien mieć na imię Szczęściarz :D pięknie wygląda! pozdrowienia serdeczne dla Rudolfowej Rodzinki :loveu:
  21. ten rudzielec też prześliczny :loveu:
  22. trzeba było jemu też barszczyku dać :) moje psy dostały buraczki pokrojone w kostkę, bo bardzo lubią
  23. Pozytywnie patrząc, to do tej pory pies ma więcej szczęścia, niż inne w jego sytuacji. Nikt go ze stacji nie przepędza, wręcz przeciwnie - dokarmiają go i starają się mu pomóc. Błyskawicznie po wypatrzeniu go zgłosił się Dom Tymczasowy :loveu: i to taki, gdzie chłopak ma szansę nauczyć się dobrych manier. Na miejscu znalazła się Lilek, która stara się go zabrać ze stacji. Ma już pierwsze swoje pieniążki od Ajli :loveu: Karmę chce zasponsorować Skarpeta Owczarkowa :loveu: Rachunek od weta chce pokryć Supergoga z Animalii :loveu: Zobaczcie, jaki z niego szczęściarz :) tylko jeszcze cholernik mały musi dać się złapać :mad:
  24. przekopałam moją skrzynkę i nie mogę znaleźć konta Maksia podajcie mi proszę
×
×
  • Create New...